........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner toure

خرید آنلاین بلیط قطار تبریز به تهران

با یوتراوز این امکان را دارید تا در کمترین زمان ممکن بلیط قطار تبریز به تهران را با بهترین قیمت به صورت آنلاین خریداری کنید. با خرید بلیط قطار تبریز به تهران می‌توانید از جاذبه‌های دیدنی تهران، موزه‌های تهران، برج میلاد، بازارهای قدیمی تهران و همچنین بهترین مراکز خرید تهران بازدید کرده و علاوه بر لذت بردن از سفرتان می‌توانید در صورت تمایل برای خودتان و خانواده خود سوغاتی خریداری کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قطار تبریز به تهران

از جمله نکاتی که در هنگام خرید بلیط قطار تهران باید مورد نظر داشته باشید، بهترین زمان برای خرید بلیط قطار است. اگر تمایل دارید تا به قصد تفریح و گردش به تهران سفر کنید بهتر است تا زمانی بلیط خود را خریداری کنید که شهر تهران خیلی شلوغ نباشد و بتوانید به بهترین شکل ممکن از سفر خود لذت ببرید. با توجه به این مسئله بهترین زمان سفر به تهران تعطیلات رسمی همچون عید نوروز است؛ چرا که اغلب در این ایام تهران زمان خلوت خود را تجربه می‌کند و به همین جهت خیلی شلوغ نیست و همین کافی است تا با خرید بلیط قطار تبریز به تهران در این ایام از سفر خود لذت ببرید.    


پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا تبریز

خرید بلیط قطار تبریز به تهران برای کودکان

در یوتراوز می‌توانید برای کودک خود هم بلیط قطار تبریز به تهران را خریداری کنید. برای خرید این بلیط هم بهتر است توجه داشته باشید که نرخ بلیط قطار برای کودکان زیر 2 سال 10 درصد و برای کودکان 2 تا 12 سال 50 درصد از مبلغ کل بلیط است. در ضمن در صورتی هم که قصد داشته باشید تا برای کودک زیر 2 سال خود صندلی مجزا رزرو کنید موظف خواهید بود تا 50 درصد از مبلغ کل بلیط را پرداخت کنید.

نرخ بلیط قطار تبریز به تهران

نرخ بلیط قطار تبریز به تهران با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت میان دو شهر تعیین می‌شود و با توجه به این موارد می‌توانیم نرخ بلیط قطار تبریز به تهران را در حدود 100 تا 180 هزار تومان در نظر بگیریم.

نقشه شهر تهران

رزرو آنلاین بلیط قطار تبریز به تهران

با خرید بلیط قطار تبریز به تهران از یوتراوز این امکان را خواهید داشت تا بلیط خود را برای زمانی که مورد نظرتان است به صورت آنلاین رزرو کنید. با رزرو آنلاین بلیط قطار تبریز به تهران، دیگر نگران نرخ بلیط و کیفیت آن نخواهید بود. چرا که یوتراوز بلیط مورد نظر شما را با بهترین قیمت و با امنیت بالا در اختیارتان قرار می‌دهد.

استرداد اینترنتی بلیط قطار تبریز به تهران

اگر به هر علتی پس از خرید بلیط قطار تبریز به تهران از خرید خود پشیمان شدید، می‌توانید با مراجعه به بخش استرداد اینترنتی بلیط قطار بلیط مورد نظر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن استرداد کنید. چنانچه در هنگام استرداد بلیط قطار هم با سوال و یا نکته‌ای مواجه شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

حمل خودرو با قطار در مسیر ریلی تبریز به تهران

در صورتی که تمایل دارید تا خودرو خود را همراه خود به تهران ببرید، یوتراوز شرایط خرید این نوع بلیط را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن با بهترین قیمت این بلیط را تهیه کنید. البته توجه داشته باشید که برای دریافت این نوع بلیط آگاهی از قوانین و مقررات حمل خودرو با قطار و همچنین همراه داشتن اطلاعات دقیق مالک، شماره پلاک و شماره شاسی خودرو بسیار مهم و الزامی است.

رزرو کوپه مخصوص آقایان و بانوان

در هنگام خرید بلیط یکی از مواردی که با آن برخورد خواهید کرد، گزینه رزرو کوپه مخصوص بانوان و آقایان است. با انتخاب این گزینه در واقع شما این حق را خواهید داشت تا همسفران خود را در یک کوپه محدود به خانم یا آقا کنید. البته رزرو این کوپه‌ها قوانین خود را هم دارد و طبق آن قوانین در رزرو کوپه مخصوص آقایان، شما تنها می‌توانید برای خودتان و فرزند پسرتان بلیط خریداری کنید. امّا در رزرو کوپه مخصوص بانوان این امکان را دارید تا علاوه بر خودتان برای دختر و یا پسر زیر 6 سال خود نیز بلیط تهیه کنید.

سوالات متداول
 • برای سفر با قطار و حضور در راه‌آهن تبریز همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای سفر از تبریز به تهران با قطار، بلیط قطار و کارت ملی از جمله مهم‌ترین مدارکی هستند که باید همراه خود داشته باشید.
 • آیا امکان خرید بلیط قطار تبریز به تهران برای کودک تنها وجود دارد؟
  خیر این امکان وجود ندارد و شما نمی‌توانید برای کودک تنها بلیط خریداری کنید. در واقع حضور یک بزرگسال همراه کودک الزامی است.
 • کدام شرکت‌های ریلی در مسیر تبریز به تهران خدمات‌دهی دارند؟
  شرکت‌هایی همچون فدک، رجا، بن ریل، چوپار و نورالرضا از جمله شرکت‌های ریلی هستند که در این مسیر خدمات‌دهی دارند.
 • هزینه کوپه دربست چگونه محاسبه می‌شود؟
  در صورت رزرو کوپه دربست، هزینه خدمات ایستگاهی و پذیرایی از صندلی‌های خالی کسر شده و تنها هزینه صندلی‌های خالی از شما دریافت خواهد شد.
 • میزان بار مجاز و شرایط آن برای سفر از تبریز به تهران با قطار شامل چه مواردی می‌شود؟
  برای سفر با قطار در مسیر تبریز به تهران میزان باری که می‌توانید همراه خود داشته باشید، نباید وزنی بیش از 30 کیلوگرم داشته باشد و ابعاد آن بیش از 75 سانتی‌متر باشد. علاوه بر آن بار شما نباید شامل بارهای غیرمجاز شود؛ در غیر اینصورت اجازه حمل بار به شما داده نخواهد شد.
 • چند ساعت پیش از حرکت قطار باید در ایستگاه راه‌آهن حضور داشته باشیم؟
  برای سفر به تهران با قطار از شهر تبریز، الزامی است یک ساعت پیش از حرکت قطار در ایستگاه راه‌آهن حضور داشته باشید. در ضمن توجه داشته باشید که 10 دقیقه قبل از حرکت قطار هم درهای سالن توسط ماموران بسته خواهد شد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز