اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید بلیط قطار تهران به رشت

خرید بلیط قطار برای مسیر تهران به رشت نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه‌ها‌ می‌شود بلکه زیبایی سفر را دوچندان می‌کند. چراکه مسیر ریلی تهران تا رشت طبیعت بکر و زیبایی دارد. مسافت ریلی تهران تا رشت 370 کیلومتر است و قطارها مسیر تهران رشت را 5 ساعته طی می‌کنند. مهم‌ترین ایستگاه‌های بین راهی تهران رشت، ایستگاه‌های راه آهن کرج و قزوین است.

قیمت بلیط قطار تهران رشت

قطارها تهران رشت 4 ستاره و 5 ستاره هستند و از امکانات خوبی برخوردارند. قطارهای 5 ستاره این مسیر پذیرایی عصرانه  نیز دارند بنابراین بلیط قطار تهران رشت 5 ستاره کمی گران تر است قطار 4 ستاره در همین مسیر است برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط قطار تهران رشت کافی است زمان سفر خود را وارد کنید و قطارهای موجود را از نظر قیمت بررسی کنید و مناسب ترین قطار را انتخاب کنید.

نقشه شهر رشت

بلیط قطار تهران رشت سالنی

یکی از قطارهای موجود در مسیر تهران رشت قطار 4 ستاره اتوبوسی یا سالنی است که تحت عنوان قطارهای 4 ستاره اتوبوسی صبا به صورت سالنی 4 ردیفه و زیر نظر شرکت ریلی رجا در این مسیر خدمات‌رسانی می‌کند.

بلیط قطار تهران رشت رجا

در حال حاضر مسیر تهران به رشت توسط قطارهای 5 ستاره زندگی و 4 ستاره اتوبوسی صبا پوشش داده می‌شود که هر دو زیر نظر شرکت ریلی رجا هستند. این برنامه ممکن است در آینده تغییراتی داشته باشد بنابراین برای اطلاع دقیق از قطارهای این مسیر، تاریخ حرکت خود را وارد کرده و بلیط های موجود را بررسی کنید.

سوالات متداول
 • ایستگاه های بین راهی تهران رشت کدام است؟
  ایستگاه راه آهن کرج و ایستگاه راه آهن قزوین
 • قطار تهران رشت چند ساعت است؟
  مسیر تهران رشت با قطار حدود 5 ساعت طول میکشد.
 • چرا برای مسیر تهران رشت بلیط قطار مناسب تر است؟
  زیرا بلیط قطار تهران رشت نسبت به هواپیما مقرون به صرفه است و از مناظر بکر و دیدنی عبور می کند. همچنین بدلیل کوتاه بودن مسیر سفر راحت و بدون خستگی خواهید داشت.
 • آیا امکان حمل خودرو با قطار در مسیر تهران رشت وجود دارد؟
  بله امکان حمل خودرو با قطار در این مسیر وجود دارد برای اطلاع بیشتر با شماره 1548 پشتیبانی یوتراوز تماس بگیرید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#