........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید بلیط قطار تهران زاهدان

سفر از تهران به زاهدان با قطار حدود 22 ساعت طول می‌ کشد. وجود قطار‌های متنوع در این مسیر به مسافران کمک می‌کند تا بلیط قطار مناسبی را برای سفر خود انتخاب کنند و اگر به هر دلیلی قصد خرید بلیط هواپیما تهران به زاهدان را ندارند، از طریق بهترین قطار‌های موجود در این مسیر، خود را از تهران به زاهدان برسانند. از بهترین قطارهایی که در این مسیر وجود دارد قطار‌های البرز است که جزو قطار‌های لوکس و بسیار راحت برای این مسیر طولانی است. 

قیمت بلیط قطار تهران به زاهدان

به طور کلی خرید بلیط قطار برای سفرهای داخلی، مقرون به صرفه است ولی برای خرید بلیط ارزان قیمت قطار بهتر است، به نوع قطار و زمان سفر خود دقت کنید معمولا قیمت بلیط‌ها در زمان پیک سفرها، افزایش می‌یابد بنابراین برای خرید بلیط ارزان قیمت بهتر است زمانی را برای سفر خود انتخاب کنید که تقاضا برای خرید بلیط کم است. همچنین می‌توانید از قطارهای مقرون به صرفه که خدمات جانبی کمتری ارائه می‌دهند استفاده کنید تا بتوانید سفر کم هزینه ای داشته باشید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا تهران

برنامه قطار تهران زاهدان

مدت زمان سفر قطار تهران به زاهدان 22 ساعت است و از تهران به زاهدان همیشه قطار وجود دارد برخی قطارها صبح و برخی دیگر عصر حرکت می‌کنند. این قطارها بعد از حرکت از راه آهن تهران، از ایستگاه های راه آهن کاشان، یزد و کرمان می‌گذرند و درنهایت وارد ایستگاه راه آهن زاهدان می‌شوند. 

نقشه شهر زاهدان

رزرو بلیط قطار تهران زاهدان از یوتراوز

در سامانه یوتراوز علاوه بر خرید بلیط هواپیما و قطار امکان استرداد آن نیز به صورت آنلاین وجود دارد بنابراین، در صورتی که پس از خرید بلیط خود قصد استرداد آن را داشتید، کافی است درخواست استرداد بلیط قطار خود را ثبت کنید تا همکارارن ما در اسرع وقت کنسلی بلیط شما را پیگیری کرده و وجه پرداخت شده به حساب شما برگردد. در زمان رزرو و یا استرداد اگر سوالی داشتید می‌توانید با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • قطار تهران زاهدان چند ساعت در راه است؟
  متناسب با نوع قطار این مسیر طی 22 تا 24 ساعت از تهران به زاهدان می‌رسد.
 • قیمت بلیط قطار تهران به زاهدان چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار بستگی به نوع قطار و زمان سفر دارد شما می‌توانید در سایت یوتراوز لیست تمام قطارهای موجود به همراه قیمت دقیق را مشاهده کنید.
 • جریمه کنسلی بلیط قطار تهران زاهدان چقدر است؟
  جریمه کنسلی توسط شرکت های ریلی تعیین می‌شود و مبلغ آن در جزئیات بلیط قید شده است.
 • قطار تهران زاهدان از کدام ایستگاه های بین راهی می‌گذرد؟
  قطارها در این مسیر از ایستگاه های کاشان، یزد، زرند، کرمان و فهرج می‌گذرد و در نهایت وارد ایستگاه زاهدان می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز