اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

خرید بلیط قطار تهران خرمشهر

مسیرقطار تهران به خرمشهر با قطار در حدود 17 ساعت طی می‌شود و از ایستگاه‌های قم، اراک، دوروز، تنگ هفت، اندیمشک و اهوازمی‌گذرد. برای خرید بلیط قطار تهران به خرمشهر کافی است زمان سفر خود را در سایت وارد کنید و بلیط قطارهای موجود در مسیر تهران به خرمشهر را با جزئیات مشاهده و خریداری کنید.

نقشه شهر خرمشهر

بلیط قطار تهران خرمشهر فدک

قطارهای فدک در مسیر تهران خرمشهر در کلاس‌های 5 ستاره بیزینس فدک، 5 ستاره ویژه فدک و 5 ستاره اکونومی فدک مسافرگیری دارند. قطارهای فدک یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین قطارها در مسیر ریلی کشور است که قیمت بلیط این قطارها نیز در مقایسه با سایر قطارها در همین مسیر گران‌تر است.

قیمت بلیط قطار تهران خرمشهر

قطارهای زیادی مسیر ریلی تهران خرمشهر را پوشش می‌دهند. اکثر این قطارها 5 ستاره و 4 ستاره اند و از امکانات مناسبی برخوردارند. معمولا قطارهای 4 ستاره ارزان‌تر از قطارهای 5 ستاره هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط قطار تهران خرمشهر زمان سفر خود را در سایت وارد و قیمت دقیق بلیط ها را بررسی کنید.

سوالات متداول
 • قطار تهران خرمشهر چند ساعت در راه است؟
  در حدود 17 ساعت.
 • آیا در مسیر تهران به خرمشهر قطار فدک موجود است؟
  بله! قطارهای فدک این مسیر را پوشش می دهند.
 • نحوه استرداد بلیط قطار تهران خرمشهر چگونه است؟
  بریا استرداد بلیط قطار خریداری شده به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کرده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید.
 • نحوه پیگیری بلیط قطار خریداری شده در مسیر تهران به خرمشهر چگونه است؟
  برای پیگیری بلیط خردیاری شده از یوتراوز کافی است به پروفایل خود در سایت مراجعه کرده و به قسمت پیگیری خرید مراجعه کنید. همچنین شماره 1548 پشتیبانی یوتراوز آماده راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شماست.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#