اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#

خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس

برای خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس می‌توانید در سایت یوتراوز زمان حرکت خود را وارد کرده و از بین قطارهای موجود، بهترین قطاری که برای زمان حرکت شما مناسب است، انتخاب کنید. در بین قطار‌های موجود در این مسیر، هم قطار‌های لوکس و نیمه لوکس و هم معمولی و اقتصادی وجود دارد و دست شما برای انتخاب قطار باز است.

قیمت بلیط قطار اصفهان بندرعباس

در تعیین بلیط قطار عواملی مانند نوع قطار، امکانات و خدمات ارائه شده و همچنین زمان سفر بسیار تاثیر‌گذار است. کافی است زمان سفر خود را در سایت وارد کرده و قیمت‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید. در صورتی که می‌خواهید سفر کم هزینه‌تری داشته باشید، باید قطار‌های مقرون به صرفه را انتخاب کنید.

مسیر قطار اصفهان بندرعباس

مدت زمان قطار اصفهان تا بندرعباس حدود 14 ساعت است. این قطار از ایستگاه راه‌آهن اصفهان حرکت می‌کند و ایستگاه‌های بین راهی آن، ایستگاه میبد، یزد، بافق، احمدآباد و سیرجان است و در نهایت وارد ایستگاه راه‌آهن بندرعباس می‌شود. مهم‌ترینی قطار در این مسیر در حال حاضر قطارهای سه ستاره البرز است که یک روز در میان سرویس‌دهی دارد. بجز قطارهای البرز، قطارهای خلیج فارس نیز این مسیر ریلی را پوشش می‌دهند.

بلیط قطار اصفهان بندرعباس رجا

از آن جا که شرکت ریلی رجا اصلی‌ترین شرکت خدمات مسافری ریلی کشور به شمار می‌آید، اکثر خطوط ریلی کشور را تحت پوشش قرار داده است. در این میان خرید بلیط قطار اصفهان به بندرعباس نیز از رجا امکان‌پذیر است. هم اکنون قطارهای البرز و خلیج فارس که این مسیر را پوشش می‌دهند زیر مجموعه شرکت ریلی رجا محسوب می‌شوند.

نقشه شهر بندرعباس

حمل خودرو با قطار اصفهان بندرعباس

یکی از مهم‌ترین چالش‌های سفر با قطار، نبودن خودرو شخصی در شهر مقصد است به همین دلیل خیلی از مسافرانی که با قطار سفر می‌کنند، اتومبیل خود را نیز با قطار به شهر مقصد می‌فرستند و در شهر مقصد تحویل گرفته و به راحتی گشت و گذار می‌کنند.

حمل خودرو با قطار در مسیر اصفهان به بندرعباس امکان‌پذیر است و توسط قطارهای ویژه ای که وظیفه حمل خودرو را به عهده دارند انجام می‌شود.

سوالات متداول
 • ایستگاه های بین راهی قطار اصفهان بندرعباس کدام ایستگاه ها است؟
  قطار های اصفهان بندرعباس ازایستگاه راه‌آهن اصفهان حرکت می‌کند و ایستگاه‌های بین راهی آن، ایستگاه میبد، یزد، بافق، احمدآباد و سیرجان است و در نهایت وارد ایستگاه راه‌آهن بندرعباس می‌شوند.
 • آیا حمل خودرو با قطار اصفهان بندرعباس امکان پذیر است؟
  بله در این مسیر قطارهای اختصاصی برای حمل خودرو وجود دارد.
 • برنامه حرکت قطارهای اصفهان به بندرعباس چگونه است؟
  معمولا قطارها در این مسیر به صورت یک روز در میان وجود دارد این برنامه در ایام مختلف سال تغییر میکند بنابراین با وارد کردن زمان حرکت خود در سایت از برنامه حرکت قطارها در این مسیر مطلع شوید.
 • مدت زمان قطار اصفهان به بندرعباس چقدر است؟
  قطارهای در مسیر ریلی اصفهان به بندر حدود 14 ساعت در مسیر هستند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز