........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

سفر با قطار گرگان تهران، هم فال است و هم تماشا، و شما در این تجربه‌ی 10 ساعته‌ی جذاب، با تماشای سبزیِ جنگل از پنجره‌ی قطار و گذر از پل‌ها و تونل‌های تاریخی به مقصد می‌رسید. چگونه بلیط بخرید؟ کافی است با رزرو بلیط قطار تهران به گرگان از سایت و اپلیکیشن یوتراوز، برای سفری هیجان‌انگیز، امن و آسوده آماده شوید.

خرید بلیط قطار تهران گرگان

مسافت راه‌آهن تهران گرگان حدود 410 کیلومتر است و این سفر از ایستگاه راه‌آهن تهران شروع می‌شود، از شهرهای فیروزکوه، شیرگاه، ساری، نکا، بندر گز و بندر ترکمن می‌گذرد و به گرگان می‌رسد. به‌عنوان‌مثال اگر بخواهید از گرگان به ساری سفر کنید، می‌توانید با خرید بلیط قطار گرگان ساری نیز سفری کوتاه اما جذاب را تجربه کنید. برای خرید بلیط قطار رجا و قطار فدک گرگان تهران، می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید تا همکاران ما در یوتراوز به شما کمک کنند.

قیمت بلیط قطار تهران گرگان

قیمت بلیط قطار معمولاً در روزهای وسط هفته ارزان‌تر است، هرچند در این مسیر ریلی، قطارهای پنج‌ستاره‌ی فدک و رجا هم هستند که کیفیت و امکانات بیش‌تری به مسافرها ارائه می‌کنند؛ به‌همین‌خاطر قیمت بلیط قطار تهران گرگان، بسته به روز و نوع قطار انتخابی شما است. اگر بلیط قطار مقرون‌به‌صرفه می‌خواهید، از سایت و اپلیکیشن یوتراوز اقدام کنید. برای تهیه‌ی بلیط قطار رجا نیز می‌توانید با واردکردن مبدأ، مقصد و زمان سفر در یوتراوز، فهرست قطارهای موجود را ببینید و به‌راحتی بلیط خود را رزرو کنید.

نقشه شهر تهران

رزرو بلیط قطار تهران به گرگان

در سامانه‌ی یوتراوز علاوه‌بر بلیط قطار گرگان به تهران، بلیط قطار در سایر مسیرهای ریلی و بلیط هواپیما نیز به فروش می‌رسد. اگر هم فرصت ندارید که سفر 10 ساعته با قطار را تجربه کنید، بلیط هواپیما گرگان به تهران را از یوتراوز تهیه کنید.

استرداد آنلاین بلیط قطار

با خرید بلیت قطار و هواپیما از یوتراوز نگران استرداد بلیط خود نباشید، تنها با ثبت درخواست استرداد، یا از طریق تماس با شماره 1548📞 می‌توانید فرایند استرداد بلیط خود را انجام دهید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران
سوالات متداول
 • چگونه بلیط گرگان تهران خود را کنسل کنم؟
  از قسمت پروفایل حساب کاربری خود درخواست استرداد خود را ثبت کنید، یا با شماره 1548📞 تماس بگیرید.
 • آیا بلیط قطار مستقیم از گرگان به تهران وجود دارد؟
  بله در قسمت جزئیات بلیط می‌توانید با دقت مسیر و ایستگاه‌های میانی احتمالی را بررسی کنید.
 • قیمت بلیط قطار گرگان به تهران چقدر است؟
  متناسب با نوع قطاری که انتخاب می‌کنید، بهای بلیط متفاوت است. می‌توانید با واردکردن زمان سفر خود، قیمت‌ها را مقایسه و بهترین بلیط را خریداری کنید.
 • قطار گرگان تهران چند ساعت در مسیر است؟
  معمولاً این مسیر در حدود 10 ساعت طی می‌شود.
 • چه قطارهایی برای مسیر گرگان تهران وجود دارد؟
  برای مسیر گرگان تهران، قطارهای متنوعی وجود دارد که شما می‌توانید از سایت یوتراوز و از بین قطار فدک و انواع قطارهای رجا، گزینه‌ی مدنظر خود را انتخاب کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز