........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
AlQadir Mashhad

خرید بلیط قطار گرگان تهران

مسیر ریلی گرگان به تهران در حدود 10 ساعت با قطار طی می‌شود با اینکه ممکن است با خرید بلیط هواپیما گرگان به تهران و یا سفر با اتومبیل شخصی خود، بسیار سریع‌تر به مقصد برسید اما وجود مناظر بسیار زیبا در مسیر ریلی گرگان به تهران و امنیت و آسایش قطار نسبت به سایر وسایل نقلیه غیر قابل انکار است. مسیر گرگان به تهران توسط قطار‌های مختلفی طی می‌شود قطارهای رجا و قطارهای البرز از مهم‌ترین قطارها در این مسیر ریلی هستند که شما می‌توانید به راحتی بلیط این قطارها را از سایت یوتراوز خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار گرگان تهران

مهم‌ترین شرکت ریلی که مسیر گرگان به تهران را پوشش می‌دهد، شرکت ریلی رجا است. از آن جایی که شرکت رجا دارای ناوگان ریلی متعددی است، از قطارهای سه ستاره گرفته تا لوکس و نیمه لوکس، بنابراین قیمت بلیط قطار تهران بسته به انتخاب شما متغیر است‌. اما برای خرید بلیط ارزان گرگان به تهران می‌توانید قطارهای مقرون به صرفه را انتخاب کنید. همچنین معمولا قیمت بلیط قطار در این مسیر در روزهای اواسط هفته ارزان‌تر است و در صورت امکان می‌توانید برای کاهش هزینه های سفر خود، بلیط خود را در این روزها تهیه کنید.

مسیر قطار گرگان تهران

فاصله گرگان تا نهران 410 کیلومتر است و قطارها مسیر گرگان به تهران را 10 ساعته طی می‌کنند. مسیر قطار گرگان به تهران جزو مسیرهای زیبای ریلی کشور است و از تونل گدوک و پل ورسک و پل راه آهن تپه می‌گذرد. ایستگاه‌های بین راه گرگان تا تهران شامل ایستگاه قطار بندرترکمن، بندرگز، بهشهر، نکا، ساری، قائم شهر، شیرگاه، فیروزکوه،  پیشوا و ورامین است و در نهایت قطار به مقصد راه آهن تهران می‌رسد.

نقشه شهر تهران

رزرو بلیط قطار گرگان تهران از یوتراوز

در سامانه یوتراوز علاوه بر بلیط قطار گرگان تهران، بلیط قطار در سایر مسیرهای ریلی و بلیط هواپیما نیز به فروش میرسد همچنین در صورت تمایل می توانید پیش از سفر نسبت به رزرو هتل خود نیز از سایت یوتراوز اقدام کنید اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد نگران استرداد بلیط خود نباشید چراکه در این سایت امکان استرداد آنلاین تنها با ثبت درخواست استرداد امکان پذیر است. برای پیگیری رزو و یا استرداد خود می‌توانید با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران
سوالات متداول
 • چگونه بلیط گرگان تهران خود را کنسل کنم؟
  از قسمت پروفایل حساب کاربری خود درخواست استرداد خود را ثبت کنید و یا با شماره 1548 تماس بگیرید.
 • آیا بلیط قطار مستقیم از گرگان به تهران وجود دارد؟
  بله در قسمت جزئیات بلیط می‌توانید با دقت مسیر و ایستگاه های میانی احتمالی را بررسی کنید.
 • قیمت بلیط قطار گرگان به تهران چقدر است؟
  متناسب با نوع قطاری که انتخاب می‌کنید بهای بلیط متفاوت است بهتراست با وارد کردن زمان سفر خود قیمت‌ها را مقایسه و بهترین بلیط را خریداری کنید.
 • قطارگرگان تهران چند ساعت در مسیر است؟
  معمولا این مسیر در حدود 10 ساعت طی می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز