........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به زاهدان در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner tour

ایرلاین های پرواز تهران به زاهدان در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ماهان تهران به زاهدان12 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي2 پرواز
شنبه01 بهمن2 پرواز
يکشنبه02 بهمن2 پرواز
دوشنبه03 بهمن2 پرواز
سه شنبه04 بهمن2 پرواز
چهارشنبه05 بهمن2 پرواز
#
پرواز های چابهار تهران به زاهدان7 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي1 پرواز
جمعه30 دي1 پرواز
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن1 پرواز
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن1 پرواز
#
پرواز های کاسپین تهران به زاهدان6 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي1 پرواز
جمعه30 دي1 پرواز
شنبه01 بهمن-
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن1 پرواز
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن1 پرواز
#
پرواز های قشم ایر تهران به زاهدان2 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن-
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن-
چهارشنبه05 بهمن1 پرواز
#
پرواز های سپهران تهران به زاهدان2 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن-
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن-
چهارشنبه05 بهمن1 پرواز
#
پرواز های ایران ایر تهران به زاهدان2 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن-
يکشنبه02 بهمن1 پرواز
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن1 پرواز
چهارشنبه05 بهمن-
#
پرواز های آسمان تهران به زاهدان1 پرواز در هفته
#
پنجشنبه29 دي-
جمعه30 دي-
شنبه01 بهمن1 پرواز
يکشنبه02 بهمن-
دوشنبه03 بهمن-
سه شنبه04 بهمن-
چهارشنبه05 بهمن-

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به زاهدان

خرید بلیط هواپیما تهران زاهدان یکی از به صرفه‌ترین و بهترین راه‌های سفر به زاهدان است. برای سفر از تهران به زاهدان روش‌های زیادی وجود دارد اما با توجه به فاصله و مسافت دو شهر، سفر هوایی بهترین گزینه است. برای خرید بلیط تهران زاهدان می‌توانید در قسمت جستجو تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید و لیست پروازهای رفت و برگشت موجود را دریافت کنید. لیست پیشنهادی یوتراوز جزئیات قیمت پروازها، نوع بلیط چارتری و سیستمی، کلاس پروازی و زمان حرکت را در اختیار شما قرار می‌دهند. می‌توانید با توجه به موقعیت سفر خود بهترین بلیط پرواز تهران زاهدان را انتخاب و خریداری کنید. یوتراوز علاوه بر بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط قطار تهران زاهدان را نیز فراهم کرده است. بلیط پرواز تهران زاهدان از بلیط قطار این مسیر هزینه بیشتری دارد اما برای مسافران زیادی کوتاهی زمان سفر اهمیت بیشتری نسبت به هزینه بلیط آن دارد. اگر به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید و نیاز به استرداد بلیط داشتید، می‌توانید به صورت آنلاین بلیط خود را کنسل کنید. توجه داشته باشید برای استرداد بلیط هواپیما تهران به گرگان طبق شرایط و قوانین کنسلی و با توجه به زمان کنسل کردن بلیط و استرداد آن، مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

نقشه شهر زاهدان

قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتری و سیستمی

تهران زاهدان یکی از خطوط پرتردد هوایی است که در طول سال پروازهای زیادی در آن مسیر انجام می‌شود. قیمت بلیط تهران زاهدان با توجه به خدمات و نوع بلیط چارتری و سیستمی متفاوت است. نرخ بلیط هواپیما  تهران به زاهدان سیستمی اغلب ثابت است و چارتری آن تغییرات قیمتی بیشتری دارد. برای مشاهده قیمت بلیط هواپیما تهران زاهدان رفت و برگشت زاهدان به تهران، در قسمت جستجو گزینه دوطرفه را فعال کنید. لیست پروازهای مسیر رفت و برگشت به صورت تفکیک شده نمایش داده می‌شود و می‌توانید بعد از بررسی جزئیات بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. در نهایت قیمت کامل بلیط به شما نمایش داده می‌شود. در زمان انتخاب بلیط و مشاهده لیست پروازها، در گوشه سمت راست فیلتر نوع بلیط و قیمت قرار داده شده‌است. خرید بلیط چارتر تهران زاهدان، با فعال کردن فیلتر نوع بلیط، بلیط هواپیما تهران زاهدان چارتری به شما نمایش داده می‌شود و با محدود کردن قیمت‌ها، قیمت بلیط هواپیما تهران تا زاهدان از کمترین قیمت به بیشتری قیمت برای شما مرتب‌سازی می‌شود. در اینصورت شما بدون نیاز به جستجوهای طولانی بلیط دلخواه خود را انتخاب و خریداری می‌کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد زاهدان

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به زاهدان

برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما تهران زاهدان از لیست پروازهای لحظه آخری یوتراوز استفاده کنید. در حالی که زمان زیادی به پرواز هواپیما باقی نمانده و هنوز امکان خرید بلیط هواپیما وجود دارد، می‌توانید بلیط هواپیما تهران زاهدان ارزان خریداری کنید. اگرچه این روش را در حالت کلی به شما پیشنهاد نمی‌کنیم اما زمانی که بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوید، موفق به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از تهران به زاهدان می‌شوید. در هر مرحله از فرآیند خرید و تهیه بلیط اگر سوال و یا نکته‌ای داشتید می‌توانید با پشتیبانان ما به شماره تماس 1548 تماس بگیرید. پشتیبانان ما در یوتراوز به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ بدهند.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به زاهدان در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  به طور عادی پرواز تهران به زاهدان در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود و برای خرید بلیط پرواز تهران به زاهدان باید تنها این نکته را در نظر داشته باشید که این پروازها ممکن است با توجه به هواپیمایی و ایرلاین ارائه‌دهنده خدمات، در ساعات مختلفی از روز انجام شود و حتی در هفته تنها یک پرواز و یک روز وجود داشته باشد.
 • ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران به زاهدان چقدر است؟
  ارزان‌ترین بلیط‌های هواپیما تهران به زاهدان از حدود 350 تا 450 هزار تومان شروع می‌شود و این قیمت بستگی به زمان و تاریخ مشخصی دارد. مثلاً ممکن است در فصول گرم سال پرواز تهران به زاهدان قیمت پایین‌تر و مناسب‌تری داشته باشد.
 • بهترین فصل برای سفر به زاهدان چه فصلی است؟
  شهر زاهدان آب‌و هوایی گرم و خشک دارد و در اغلب اوقات آفتابی است. با این حال امّا فصل بهار، اواخر تابستان و اوایل پاییز از جمله بهترین زمان‌هایی است که می‌شود به زاهدان سفر کرد.
 • مکان‌های دیدنی زاهدان چه نام دارند؟
  شهر زاهدان مکان‌های دیدنی بسیاری دارد و در میان این مکان‌های دیدنی مسجد جامع مکی زاهدان، موزه بزرگ زاهدان، مسجد زرنج زاهدان، روستا و غار لادیز زاهدان، تالاب هامون، آرامگاه هفتاد ملا و موزه منطقه‌ای جنوب شرق ایران از جمله دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری زاهدان هستند.
 • نام بهترین مراکز اقامتی زاهدان چیست؟
  هتل استقلال تهران، هتل جهانگردی زاهدان، هتل آپارتمان ملل زاهدان و مهمانپذیر گیلان زاهدان از جمله مناسب‌ترین و بهترین مراکز اقامتی زاهدان به حساب می‌آیند.
 • معروف‌ترین مراکز تجاری زاهدان چه نام دارند؟
  برخی از معروف‌ترین مراکز تجاری زاهدان عبارتند از: بازارچه تاریخی سرپوشیده زاهدان، بازار رسولی، دوشنبه بازار، بازار مشترک و مرکز تجاری هامون.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز