اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما تهران به دزفول

شهر دزفول از جمله زیباترین شهرهای استان خوزستان و ایران است که سالانه پروازهای قابل توجهی به آن انجام می‌شود. در میان این پروازها، پرواز تهران به دزفول یکی از مهم‌ترین پروازهایی است که به این شهر انجام می شود. برای خرید بلیط هواپیما در مسیر تهران به دزفول می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. برای خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول کافی است با مراجعه به یوتراوز، بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو بلیط، ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین بلیط‌های پرواز تهران به دزفول برای شما نمایش داده خواهد شد. پس از نمایش انواع بلیط‌های پرواز تهران به دزفول این امکان را خواهید داشت تا بلیط مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید. 

نقشه شهر دزفول

خرید بلیط رفت و برگشت پرواز تهران به دزفول

اگر تمایل دارید تا پس از سفر به دزفول راحت‌تر و بدون دغدغه به تهران بازگردید، بهترین کار تهیه بلیط رفت و برگشت است. برای خرید بلیط رفت و برگشت تهران به دزفول باید در هنگام جستجو بلیط، گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید تا تمامی بلیط‌های موجود رفت و برگشت پرواز تهران به دزفول به شما نمایش داده شود. با نمایش بلیط‌های رفت و برگشت پرواز تهران به دزفول این اختیار را دارید تا از میان آن‌ها بلیطی که مدنظرتان است را خریداری کنید. همچنین این امکان را هم دارید تا اگر بلیط لحظه آخری پرواز تهران به دزفول را خواستید، بتوانید با جستجو زمان و تاریخ مورد نظرتان بلیط لحظه آخری پرواز تهران به دزفول را خریداری کنید. در هر مرحله از رزرو و خرید بلیط اگر به هر علتی با سوال یا نکته‌ای مواجه شدید، پشتیبانان ما با شماره تماس 1548 در خدمتتان هستند تا به سوالات شما پاسخ بدهند. همچنین در سامانه یوتراوز امکان رزرو هتل نیز فراهم شده است تا قبل از سفر، رزرو خود را به صورت آنلاین انجام داده و در طول سفر آرامش خاطر داشته باشید.

سوالات متداول
 • آیا در صورت پشیمانی از خرید می‌توانیم بلیط پرواز تهران به دزفول خود را کنسل کنیم؟
  پیش از سفر ممکن است به هر علتی از خرید بلیط خود پشیمان شوید و قصد کنسل کردن آن را داشته باشید. اصلاً نیازی نیست نگران باشید؛ چرا که نه تنها می‌توانید بلیط خود را کنسل و یا استرداد کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام دهید.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول فصل پاییز و زمستان است. چرا که دزفول آب‌وهوایی گرم و خشک دارد و در غالب اوقات بسیار گرم است. از این جهت بهتر است فصولی مثل بهار و پاییز را مدنظر داشته باشید که آب‌وهوای این شهر بهتر است.
 • پروازهای تهران به دزفول از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پروازهای تهران به دزفول از فرودگاه مهرآباد واقع در غرب تهران انجام می‌شود. این فرودگاه حوالی برج آزادی تهران قرار گرفته است و برای دسترسی به آن علاوه بر خودروهای شخصی می‌توانید از سیستم حمل‌ونقل عمومی هم استفاده کنید.
 • هزینه پرواز تهران به دزفول به طور میانگین چقدر است؟
  پرواز تهران به دزفول به طور میانگین قیمتی در حدود 500 هزار تومان دارد. با این حال برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها باید فاکتورهای مهمی همچون نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز و حتی فروشنده بلیط را در نظر بگیرید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز تهران به دزفول چقدر است؟
  معمولاً میزان بار مجازی که می‌توانید در طول پرواز تهران به دزفول همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است. بنابراین هر مقدار بار اضافه بیشتر از 20 کیلوگرم با جریمه و هزینه اضافه بار همراه خواهد شد.
 • مسافت هوایی تهران تا دزفول چقدر است؟
  مسافت هوایی بین تهران تا دزفول حدوداً 500 کیلومتر است. این در صورتی است که مسافت این مسیر به صورت زمینی به طور میانگین 700 کیلومتر است.
 • کدام ایرلاین‌ها از تهران به دزفول پرواز دارند؟
  ایرلاین‌های متعدد و مختلفی از تهران به دزفول پرواز دارند و در میان این ایرلاین‌ها، ایرلاین‌هایی همچون ایران ایر و کارون از جمله ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای زیادی را از تهران به دزفول انجام می‌دهند.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#