#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به دزفول در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز تهران به دزفول در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایر تهران به دزفول5 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد1 پرواز
دوشنبه21 خرداد1 پرواز
سه شنبه22 خرداد-
چهارشنبه23 خرداد1 پرواز
پنجشنبه24 خرداد1 پرواز
جمعه25 خرداد1 پرواز
شنبه26 خرداد-
#
پرواز های قشم ایر تهران به دزفول2 پرواز در هفته
#
يکشنبه20 خرداد-
دوشنبه21 خرداد-
سه شنبه22 خرداد-
چهارشنبه23 خرداد1 پرواز
پنجشنبه24 خرداد-
جمعه25 خرداد-
شنبه26 خرداد1 پرواز

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به دزفول در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر ایران ایر
  13%
 • کمترین کنسلی ایران ایر
  8%

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران دزفول

شهر دزفول از زیباترین شهرهای استان خوزستان است و سالانه پروازهای قابل توجهی در این مسیر انجام می‌شود. مسیر پروازی تهران دزفول پرترددترین مسیر است و به همین نسبت بلیط هواپیما تهران دزفول مشتریان همیشگی خود را دارد. برای خرید بلیط هواپیما تهران دزفول در قسمت جستجو سایت تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کنید تا لیست پیشنهادی پروازها به شما نمایش داده شود. شما می‌توانید با بررسی جزئیات پروازها از جمله قیمت، نوع پرواز (چارتری و سیستمی) و کلاس پروازی بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. با فعال کردن گزینه دوطرفه در قسمت جستجو،  لیست پروازها به صورت رفت و برگشت تفکیک می‌شوند و بعد از انتخاب بلیط، قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول رفت و برگشت نمایش داده می‌شود و می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران دزفول و مسیر برگشت دزفول تهران دیگر نگران پر بودن بلیط‌های برگشت نیستید و به امنیت سفر خود کمک می‌کنید. در هر مرحله از رزرو و خرید بلیط اگر به هر علتی با سوال یا نکته‌ای مواجه شدید، پشتیبانان ما با شماره تماس 1548 در خدمتتان هستند و به سوالات شما پاسخ می‌دهند. در سامانه یوتراوز امکان رزرو هتل نیز فراهم شده است تا قبل از سفر، رزرو خود را به صورت آنلاین انجام دهید و در طول سفر آرامش خاطر داشته باشید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

نقشه شهر دزفول

بلیط لحظه آخری و چارتری تهران دزفول

بلیط هواپیما تهران دزفول ارزان را می‌توانید در لیست بلیط لحظه آخری تهران دزفول یوتراوز خریداری کنید. اگرچه انتظار می‌رود هزینه بلیط هواپیما تهران دزفول چارتری قیمت کمتری از بلیط سیستمی داشته باشید، اما اینطور نیست. شما می‌توانید برای بررسی قیمت بلیط هواپیما تهران دزفول ارزان از لیست پیشنهادی یوتراوز استفاده کنید. در قسمت جستجو یوتراوز مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را وارد کنید تا  لیست پروازهای موجود به شما نمایش داده شود. در گوشه سمت راست، فیلترهای زمان حرکت، قیمت و نوع چارتری و سیستمی به شما کمک می‌کند بلیط پرواز تهران دزفول را تفکیک کنید. فیلتر قیمت با توجه به بودجه مورد نظر شما و فیلتر زمان حرکت با توجه به برنامه شروع سفر شما تنظیم می‌شود. به این شکل بلیط های پروازی با توجه به قیمت بلیط هواپیما دزفول تهران چارتر و سیستمی و لحظه آخری مرتب و تفکیک می‌شوند و شما می‌توانید بدون نیاز به جستجوهای طولانی بلیط خود را انتخاب و خریداری کنید. در صورت کنسلی بلیط هواپیما خود می‌توانید از قابلیت استرداد بلیط هواپیما تهران دزفول استفاده کنید.

سوالات متداول
 • آیا در صورت پشیمانی از خرید می‌توانیم بلیط پرواز تهران به دزفول خود را کنسل کنیم؟
  پیش از سفر ممکن است به هر علتی از خرید بلیط خود پشیمان شوید و قصد کنسل کردن آن را داشته باشید. اصلاً نیازی نیست نگران باشید؛ چرا که نه تنها می‌توانید بلیط خود را کنسل و یا استرداد کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام دهید.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما تهران به دزفول فصل پاییز و زمستان است. چرا که دزفول آب‌وهوایی گرم و خشک دارد و در غالب اوقات بسیار گرم است. از این جهت بهتر است فصولی مثل بهار و پاییز را مدنظر داشته باشید که آب‌وهوای این شهر بهتر است.
 • پروازهای تهران به دزفول از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پروازهای تهران به دزفول از فرودگاه مهرآباد واقع در غرب تهران انجام می‌شود. این فرودگاه حوالی برج آزادی تهران قرار گرفته است و برای دسترسی به آن علاوه بر خودروهای شخصی می‌توانید از سیستم حمل‌ونقل عمومی هم استفاده کنید.
 • هزینه پرواز تهران به دزفول به طور میانگین چقدر است؟
  پرواز تهران به دزفول به طور میانگین قیمتی در حدود 500 هزار تومان دارد. با این حال برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها باید فاکتورهای مهمی همچون نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز و حتی فروشنده بلیط را در نظر بگیرید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز تهران به دزفول چقدر است؟
  معمولاً میزان بار مجازی که می‌توانید در طول پرواز تهران به دزفول همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است. بنابراین هر مقدار بار اضافه بیشتر از 20 کیلوگرم با جریمه و هزینه اضافه بار همراه خواهد شد.
 • مسافت هوایی تهران تا دزفول چقدر است؟
  مسافت هوایی بین تهران تا دزفول حدوداً 500 کیلومتر است. این در صورتی است که مسافت این مسیر به صورت زمینی به طور میانگین 700 کیلومتر است.
 • کدام ایرلاین‌ها از تهران به دزفول پرواز دارند؟
  ایرلاین‌های متعدد و مختلفی از تهران به دزفول پرواز دارند و در میان این ایرلاین‌ها، ایرلاین‌هایی همچون ایران ایر و کارون از جمله ایرلاین‌هایی هستند که پروازهای زیادی را از تهران به دزفول انجام می‌دهند.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز