اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط چارتر و سیستمی تهران به آبادان

شهر آبادان شهری مرزی در جنوب غربی ایران است. سالانه تعداد قابل توجهی پرواز به مقصد این شهر انجام می‌شود. در میان پروازهایی که به مقصد این شهر انجام می‌شود، پرواز تهران به آبادان از جمله پروازهای مهم به این شهر است. برای خرید بلیط هواپیما تهران به آبادان و سفر به این شهر زیبا می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. برای تهیه بلیط پرواز تهران به آبادان می‌توانید بلیط خود را به صورت چارتر و یا سیستمی از یوتراوز تهیه کنید. برای دسترسی به بلیط‌های چارتر و سیستمی پس از جستجو بلیط مورد نظر خود می‌توانید در میان بلیط‌های ارائه شده، بلیط‌هایی که چارتر و یا سیستمی هستند را مشاهده کنید. پس از انتخاب بلیط مورد نظر خودتان از میان بلیط‌های پیشنهاد شده می‌توانید با طی کردن مراحل خرید بلیط، بلیط هواپیما تهران به آبادان خود را تهیه کنید.

نقشه شهر آبادان

خرید بلیط لحظه آخری پرواز تهران به آبادان

همچنین با یوتراوز می‌توانید بلیط لحظه آخری پرواز تهران به آبادان را تهیه کنید. برای تهیه بلیط لحظه آخری پرواز تهران به آبادان هم هنگام جستجو بلیط مورد نظر خود نیاز است تا تاریخ و زمانی که برای خرید بلیط لحظه آخری مدنظرتان است را وارد کنید. پس از آن با ارائه بلیط‌های مختلف هواپیما می‌توانید بلیط خود را انتخاب و خریداری کنید. اگر در هر مرحله از خرید و یا جستجو بلیط‌تان با نکته و یا سوالی مواجه شدید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز پاسخ سوال خود را دریافت کنید. از بابت خرید بلیط هم خیالتان راحت باشد. چرا که تمامی مراحل خرید بلیط با امنیت کامل و به سادگی انجام خواهد شد.
اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شده و قصد استرداد بلیط هواپیما خود را دارید، درخواست کنسلی خود را ثبت کنید تا همکارارن ما در اسرع وقت رسیدگی کنند.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به آبادان چقدر طول می‌کشد؟
  مسافت تهران تا آبادان از نظر هوایی 658 کیلومتر یا 409 مایل است و این مسافت با هواپیما حدود یک ساعت و 20 دقیقه تا یک ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. البته اگر شرایط آب‌وهوایی مساعد نباشد و پروازتان با تأخیر همراه باشد این مدت زمان با تغییراتی همراه خواهد شد.
 • نرخ بلیط هواپیما تهران به آبادان چقدر است؟
  بلیط پرواز تهران به آبادان نرخ متغیری دارد. با این حال قیمت آن به صورت میانگین از حدود 600 تا 800 هزار تومان متغیر است.
 • بهترین زمان برای سفر به آبادان چه زمانی است؟
  از آن جایی که آب‌وهوای آبادان غالباً گرم و شرجی است، بهترین زمان برای سفر به این شهر فصل بهار و پاییز است. در این دو فصل آب‌وهوای آبادان نسبت به بهار و تابستان خنک‌تر و معتدل‌تر است و اگر قصد گردش در شهر آبادان را دارید زمانی مناسب برای سفر است.
 • میزان بار مجاز برای سفر از تهران به آبادان چقدر است؟
  برای سفر هوایی از تهران به آبادان میزان بار مجازی که معمولاً می‌توانید برای پرواز همراه خود داشته باشید 20 کیلوگرم است و هر مقدار بیشتر از این اندازه با هزینه اضافه بار همراه خواهد شد.
 • پرواز تهران به آبادان به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازها از هر مبدایی به آبادان به فرودگاه آبادان واقع در غرب این شهر و حوالی شمال آن انجام می‌شود.
 • برای حضور در فرودگاه مهرآباد به چه مدارکی نیاز خواهیم داشت؟
  برای حضور در فرودگاه مهرآباد و دریافت کارت پرواز، همراه داشتن مدارکی همچون شناسنامه و کارت شناسایی معتبر به همراه پرینت یا عکس بلیط خریداری شده نیاز است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#