اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی آتا ایر

هواپیمایی آتا در سال 1388 و به مرکزیت شهر تبریز تاسیس شد و اولین پرواز خود را در 10 دی 1388 در مسیر تبریز به مشهد مقدس داشت. قطب‌های پروازی این ایرلاین، فرودگاه بین المللی تبریز، فرودگاه مهرآباد تهران و هاشمی نژاد مشهد است. ناوگان هواپیمایی آتا شامل 16 فروند هواپیما است که 8 فروند MD-83، 3 فروند ایرباس 320، دو فروند بوئینگ 737 و 3 فروند EMB-145 است.

ترمینال پروازهای آتا در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.

خرید بلیط هواپیما آتا ایر از یوتراوز

بلیط ایرلاین آتا برای تمام مقاصد داخلی و خارجی در سایت یوتراوز پوشش داده شده است. شما می‌توانید مبدا و مقصد و زمان مورد نظر خود را در سایت وارد کرده و برای تاریخ انتخابی لیستی از بلیط‌های موجود از ایرلاین آتا را مشاهده کنید.

بیشتر پروازهای آتا دارای کلاس پروازی اکونومی بوده و قیمت قابل قبولی دارند علاوه بر این در هواپیما ایرباس آتا، کلاس پروازی بیزینس ارائه می‌شود و ممکن است بلیط این هواپیما، قیمت بالاتری داشته باشد.

پروازهای آتا شامل پروازهای سیستمی، چارتری و لحظه آخری است که معمولا پروازهای چارتری نسبت به سیستمی ارزان‌تر هستند اما در اکثر موارد امکان استرداد بلیط چارتر خریداری شده وجود ندارد.

استرداد بلیط هواپیما آتا

برای استرداد بلیط هواپیما آتا در سایت یوتراوز می‌توانید از قسمت پروفایل خود نسبت به کنسلی بلیط خریداری شده اقدام کنید. قوانین و مقررات و مبلغ جریمه کنسلی بلیط آتا ایر در قسمت جزئیات بلیط قید شده است. پس از بررسی این قسمت، درخواست استرداد خود را در سایت ثبت کرده و بلیط خود را به صورت اینترنتی کنسل کنید. همچنین برای استرداد بلیط هواپیما می‌توانید با شماره پشتیبانی 1548 نیز تماس بگیرید. همکاران ما آماده ارائه خدمات به شما مسافران محترم هستند. 

یوتراوز علاوه بر ارائه خدمات بلیط هواپیما و بلیط قطار، امکان رزرو اینترنتی هتل را نیز برای شما مسافران محترم فراهم کرده است تا تمام نیازهای شما برای یک سفر دلنشین را تامین کنید.

هواپیمایی آتا
هواپیما آتا ایر
مهم ترین مقاصد داخلی و خارجی آتا
مسیرهای هوایی آتا ایر
مسیرهای هوایی

پروازهای آتا از مبدا تبریز، تهران و مشهد برقرار است. آتا از مبدا تهران به تبریز، اهواز، مشهد، کیش، اصفهان، یزد، شیراز، ارومیه، قشم، کرمانشاه، آبادان، بندرعباس، اردبیل، سبزوار و زاهدان پرواز دارد.

پروازهای آتا از مبدا مشهد به شهر های تهران، تبریز، آبادان، ساری، کیش و اهواز برقرار است و همچنین خرید بلیط هواپیما آتا از مبدا تبریز به تهران، استانبول و مشهد امکان پذیر است.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای آتا کدام است؟
  پروازهای آتا ایر از ترمینال شماره 2 در فرودگاه مهرآباد برقرار است.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما آتا چقدر است؟
  قوانین استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین ها تعیین می‌شود و متغیر است و در قسمت جزئیات بلیط قابل مشاهده است. شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود از مبلغ جریمه استرداد بلیط خریداری شده مطلع شوید.
 • کلاس های پروازی آتا چیست؟
  اکثر پروازهای آتا در کلاس پروازی اکونومی انجام می‌شود با این حال برای رفاه حال مشتریان، پرواز بیزینس کلاس نیز در هواپیما ایرباس آتا در دسترس است.
 • بار مجاز در پرواز های ایرلاین آتا چقدر است؟
  حداکثر بار مجاز در این ایرلاین 30 کیلوگرم است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#