#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی آتا ایر

هواپیمایی آتا در سال 1388 و به مرکزیت شهر تبریز تاسیس شد. اولین پرواز هواپیمایی آتا در 10 دی 1388 از مبدا تبریز به مشهد مقدس انجام شد. قطب پروازی ایرلاین آتا فرودگاه بین المللی تبریز، فرودگاه مهرآباد تهران و هاشمی نژاد مشهد است. ناوگان هواپیمایی آتا شامل 16 فروند هواپیما است که سه فروند ایرباس 320، هشت فروند MD-83، دو فروند بوئینگ 737 و سه فروند EMB-145 است.
ترمینال ایرلاین هواپیمایی آتا در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.

خرید بلیط هواپیمایی آتا در یوتراوز

یوتراوز  بلیط هواپیماهای ایرلاین آتا را برای تمام مقاصد خارجی و داخلی از جمله پرواز هواپیمایی آتا تبریز، هواپیمایی آتا ارومیه و اردبیل پوشش داده است. برای خرید بلیط هواپیمایی آتا ایر، در قسمت جستجو، زمان و مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کنید. یوتراوز برنامه پروازی ایرلاین آتا را به صورت لیست پیشنهادی به شما نمایش می‌دهد. با بررسی جزئیات پرواز مانند خدمات هواپیمایی آتا، زمان حرکت، کلاس پرواز، نوع بلیط چارتری و سیستمی، هزینه هواپیماهای ایرلاین آتا و … بلیط خود را انتخاب و خریداری کنید. به این نکته توجه داشته باشید که بیشتر پروازهای آتا دارای کلاس پروازی اکونومی هستند و قیمت قابل قبولی دارند.

استرداد بلیط هواپیما آتا

استرداد بلیط هواپیما آتا به راحتی در سایت یوتراوز امکان پذیر است. شما می‌توانید با بررسی قوانین مربوط به استرداد بلیط و هزینه کنسلی بلیط هواپیما آتا در جزئیات پرواز، درخواست خود را ثبت کنید. پس از بررسی قوانین استرداد بلیط هواپیما آتا، وارد پروفایل یوتراوز خود شوید، درخواست استرداد بلیط را ثبت و به صورت اینترنتی کنسل کنید. علاوه بر این برای استرداد بلیط هواپیما، می‌توانید با شماره پشتیبانی 1548 نیز تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته  آماده ارائه خدمات به شما مسافران محترم هستند.

یوتراوز علاوه بر خدمات بلیط هواپیما و بلیط قطار، امکان رزرو اینترنتی هتل را نیز برای شما مسافران محترم فراهم کرده است تا سفری آسوده و دلنشین داشته باشید.

هواپیمایی آتا
مهم ترین مقاصد داخلی و خارجی آتا
مسیرهای هوایی آتا ایر

پروازهای آتا از مبدا تبریز، تهران و مشهد برقرار است. آتا از مبدا تهران به تبریز، اهواز، مشهد، کیش، اصفهان، یزد، شیراز، ارومیه، قشم، کرمانشاه، آبادان، بندرعباس، اردبیل، سبزوار و زاهدان پرواز دارد.

پروازهای آتا از مبدا مشهد به شهر های تهران، تبریز، آبادان، ساری، کیش و اهواز برقرار است و همچنین خرید بلیط هواپیما آتا از مبدا تبریز به تهران، استانبول و مشهد امکان پذیر است.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای آتا کدام است؟
  پروازهای آتا ایر از ترمینال شماره 2 در فرودگاه مهرآباد برقرار است.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما آتا چقدر است؟
  قوانین استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین ها تعیین می‌شود و متغیر است و در قسمت جزئیات بلیط قابل مشاهده است. شما می‌توانید با مراجعه به پروفایل خود از مبلغ جریمه استرداد بلیط خریداری شده مطلع شوید.
 • کلاس های پروازی آتا چیست؟
  اکثر پروازهای آتا در کلاس پروازی اکونومی انجام می‌شود با این حال برای رفاه حال مشتریان، پرواز بیزینس کلاس نیز در هواپیما ایرباس آتا در دسترس است.
 • بار مجاز در پرواز های ایرلاین آتا چقدر است؟
  حداکثر بار مجاز در این ایرلاین 30 کیلوگرم است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز