اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران یکی از ایرلاین‌های جدید در صنعت هوایی کشور است. این ایرلاین در سال 1395 کار خود را با مرکزیت شهر شیراز و با هدف ایجاد ارتباط هوایی قوی بین شهرهای جنوبی و سایر شهرها در کشور  آغاز کرد. ناوگان هوایی سپهران شامل 5 فروند هواپیما است که یک فروند بوئینگ 300-737 ، یک فروند دورنیه 300 و سه بوئینگ500-737  را شامل می‌شود.

 ترمینال پروازهای خروجی ایرلاین سپهران از فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما سپهران از سایت یوتراوز

یوتراوز تمام خطوط هواپیمایی سپهران را پوشش می‌دهد. شما با وارد کردن مبدا و مقصد سفر خود به راحتی می‌توانید بلیط چارتری یا سیستمی از این ایرلاین را تهیه کنید برای انتخاب دقیق شما، فیلتر‌هایی برای محدود کردن قیمت بلیط‌ها و بازه زمانی نیز در نظر گرفته شده است. کنسل شدن برنامه سفر یکی از اتفاقاتی است که ممکن است رخ دهد پس نگران استرداد بلیط هواپیمای خود نباشید در این سایت امکان کنسلی بلیط سپهران به راحتی وجود دارد کافی است وارد پروفایل خود شده و بلیط خریداری شده را کنسل کنید در تمام مراحل خرید و یا استرداد بلیط همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سوالات شما هستند پس اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 1548 در تماس باشید.

برای آسایش مسافران در هنگان سفر، سیستم رزرواسیون آنلاین هتل نیز در سایت یوتراوز فراهم شده است. پس قبل از سفر، هتل خود را نیز رزرو کرده و از سفر بدون دغدغه لذت ببرید.

قیمت بلیط هواپیما سپهران

بعد از وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود در سایت یوتراوز می‌توانید بلیط‌ها را همراه با قیمت مشاهده کنید بلیط شرکت هواپیمایی سپهران به طور کلی مقرون به صرفه است اما اگر می‌خواهید از خرید ارزانترین بلیط این ایرلاین مطمئن شوید، بهتر است بلیط های چارتری و یا لحظه آخری را نیز بررسی کنید که گاهی اوقات شامل تخفیف هستند و نسبت به بلیط سیستمی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.

هواپیمایی سپهران
ایرلاین سپهران
مهم ترین مقاصد ایرلاین سپهران
مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران
مسیرهای هوایی

بیشتر پروازهای سپهران در شهرهای مشهد، تهران، شیراز، کیش، بندرعباس و عسلویه است و به شهرهای یزد، کرمانشاه، رشت، اراک، بوشهر، اهواز و سنندج پروازهای فصلی دارد. ایرلاین سپهران پروازهای خارجی به کشورهای همسایه را نیز در دستور کار خود دارد. به دلیل اینکه شرایط مختلف می‌تواند بر روی برنامه پروازی شرکت‌های هواپیمایی تاثیر بگذارد، قبل از رزرو بلیط از وجود پرواز این ایرلاین در مسیر مورد نظر خود مطمئن شوید و یا بلیط خود را از سایر ایرلاین‌ها تهیه کنید.

سوالات متداول
 • جریمه کنسلی بلیط هواپیما سپهران چقدر است؟
  به طور کلی جریمه کنسلی تا 48 ساعت قبل پرواز، 30 درصد مبلغ بلیط، از 48 تا 24 ساعت قبل پرواز، 40 درصد مبلغ بلیط و از 24 تا 12 ساعت قبل از پرواز 50 درصد مبلغ بلیط است. جریمه کنسلی از 12 ساعت تا لحظه پرواز برابر 75 درصد مبلغ بلیط خواهد بود. این قوانین کلی بوده و توسط ایرلاین تعیین می‌شود بنابراین برای اطمینان بیشتر به جزییات بلیط خود دقت کنید.
 • پیگیری بلیط هواپیما سپهران چگونه امکان پذیر است؟
  برای پیگیری بلیط خریداری شده می‌توانید به قسمت پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید و یا با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.
 • کلاس‌های پروازی هواپیمایی سپهران چیست؟
  در حال حاضر این ایرلاین تنها کلاس اکونومی دارد.
 • مقدار بار مجاز در هوایپمایی سپهران چقدر است؟
  در پرواز‌های داخلی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم برای هر بزرگسال است. میزان بار مجاز برای کودکان زیر 2 سال تا 10 کیلوگرم است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#