#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران در سال 1395 تاسیس و در بهمن ماه شروع به فعالیت کرد. سپهران با مرکزیت شهر شیراز و هدف ایجاد ارتباط قوی بین شهرهای جنوبی و سایر نقاط کشور فعالیت خود را ادامه داد. سپهران به عنوان شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده و موفق به دریافت گواهینامه صلاحیت پروازی برای فعالیت باربری، مسافربری و محصولات پستی شده است. ناوگان هواپیمایی سپهران دارای 6 فروند هواپیما فعال است که شامل 2 فروند هواپیما بوئینگ 300-737 ، 3 فروند هواپیمای بوئینگ 737–500 و 1 فروند از آن‌ها نیز هواپیمای دورنیه 328–300 است که ظرفیتی برابر با 33 نفر را دارد، تشکیل می‌دهد.

 ترمینال پروازهای خروجی ایرلاین سپهران از فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما سپهران از سایت یوتراوز

شما با وارد کردن زمان حرکت و مبدا و مقصد سفر خود می‌توانید به راحتی بلیط چارتر و سیستمی ایرلاین سپهران را از یوتراوز تهیه کنید. بعد از وارد کردن مشخصات سفر، لیست پیشنهادی پروازهای یوتراوز به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید با توجه به جزئیات پروازها از جمله قیمت بلیط، نوع پرواز و کلاس پروازی بلیط موردنظر خود را خریداری کنید. برای انتخاب دقیق، فیلتر‌هایی برای محدود کردن قیمت بلیط هواپیمایی سپهران، نوع پرواز و بازه زمانی نیز در نظر گرفته شده است. با استفاده از فیلتر قیمت، پروازهای سپهران از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت مرتب‌سازی می‌شود. به این شکل دیگر نیازی به جستجو طولانی مدت برای رسیدن به بلیط دلخواه خود ندارید.

قیمت بلیط هواپیما سپهران

بعد از وارد کردن مبدا و مقصد و زمان سفر خود در سایت یوتراوز می‌توانید بلیط‌ها را همراه با قیمت مشاهده کنید بلیط شرکت هواپیمایی سپهران به طور کلی مقرون به صرفه است اما اگر می‌خواهید از خرید ارزانترین بلیط این ایرلاین مطمئن شوید، بهتر است بلیط های چارتر و لحظه آخری را نیز بررسی کنید که گاهی اوقات شامل تخفیف هستند و نسبت به بلیط سیستمی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.


استرداد بلیط هواپیمایی سپهران

کنسل شدن برنامه سفر یکی از اتفاقاتی است که ممکن است رخ دهد پس نگران استرداد بلیط هواپیمای خود نباشید. یوتراوز امکان کنسلی آنلاین بلیط سپهران را فراهم کرده‌است؛ کافی است وارد پروفایل خود شوید و بلیط خریداری شده را استرداد کنید. قوانین استرداد هواپیمایی سپهران مانند سایر شرکت‌های هواپیمایی با توجه به کلاس پروازی و مدت زمان باقیمانده تا پرواز مشخص می‌شود. در تمام مراحل خرید و استرداد بلیط، همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده ارائه خدمات و پاسخگویی به سوالات شما هستند. اگر سوالی دارید با شماره پشتیبانی 1548 در تماس باشید.

برای آسایش مسافران در هنگام سفر، سیستم رزرواسیون آنلاین هتل نیز در سایت یوتراوز فراهم شده است. پس قبل از سفر، هتل خود را نیز رزرو کرده و از سفر بدون دغدغه لذت ببرید.

هواپیمایی سپهران
ایرلاین سپهران
مهم ترین مقاصد ایرلاین سپهران
مسیرهای پروازی هواپیمایی سپهران
مسیرهای هوایی

بیشتر پروازهای سپهران در شهرهای مشهد، تهران، شیراز، کیش، بندرعباس و عسلویه است و به شهرهای یزد، کرمانشاه، رشت، اراک، بوشهر، اهواز و سنندج پروازهای فصلی دارد. ایرلاین سپهران پروازهای خارجی به کشورهای همسایه را نیز در دستور کار خود دارد. به دلیل اینکه شرایط مختلف می‌تواند بر روی برنامه پروازی شرکت‌های هواپیمایی تاثیر بگذارد، قبل از رزرو بلیط از وجود پرواز این ایرلاین در مسیر مورد نظر خود مطمئن شوید و یا بلیط خود را از سایر ایرلاین‌ها تهیه کنید.

سوالات متداول
 • جریمه کنسلی بلیط هواپیما سپهران چقدر است؟
  به طور کلی جریمه کنسلی تا 48 ساعت قبل پرواز، 30 درصد مبلغ بلیط، از 48 تا 24 ساعت قبل پرواز، 40 درصد مبلغ بلیط و از 24 تا 12 ساعت قبل از پرواز 50 درصد مبلغ بلیط است. جریمه کنسلی از 12 ساعت تا لحظه پرواز برابر 75 درصد مبلغ بلیط خواهد بود. این قوانین کلی بوده و توسط ایرلاین تعیین می‌شود بنابراین برای اطمینان بیشتر به جزییات بلیط خود دقت کنید.
 • پیگیری بلیط هواپیما سپهران چگونه امکان پذیر است؟
  برای پیگیری بلیط خریداری شده می‌توانید به قسمت پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید و یا با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.
 • کلاس‌های پروازی هواپیمایی سپهران چیست؟
  در حال حاضر این ایرلاین تنها کلاس اکونومی دارد.
 • مقدار بار مجاز در هوایپمایی سپهران چقدر است؟
  در پرواز‌های داخلی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم برای هر بزرگسال است. میزان بار مجاز برای کودکان زیر 2 سال تا 10 کیلوگرم است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز