اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی قشم ایر

هواپیمایی قشم یک ایرلاین دولتی و متعلق به شرکت ملی نفت ایران است. ناوگان هوایی شرکت قشم ایر جمعا دارای 21 فروند هواپیماست که چهار فروند فوکر 100، پنج فروند ایرباس 300-600، پنج فروند آر جی، سه ایرباس 320 و چهار فروند فوکر 50 است. قشم ایر بلیط پرواز‌های خود را در دو کلاس بیزینس کلاس و اکونومی کلاس به فروش می‌رساند.

ترمینال پروازهای قشم ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.

خرید بلیط هواپیما قشم ایر از یوتراوز

برای خرید بلیط هواپیما قشم ایر در سایت یوتراوز باید مبدا و مقصد انتخابی و زمان سفر را وارد کنید. یوتراوز لیست پرواز‌های قشم ایر، در تاریخ وارد شده را به شما نشان میدهد. فیلتر قیمت در این صفحه به شما کمک می‌کند متناسب با هزینه خود، بلیط‌ها را محدود و انتخاب بهتری داشته باشید. اگر از لیست پروازهای سیستمی بلیط مورد نظر خود را نیافتید بهتر است بلیط های چارتر و لحظه آخری ایرلاین قشم را نیز بررسی کنید. معمولا این بلیط‌ها از بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر است.

استرداد بلیط هواپیما قشم ایر

یوتراوز در جهت راحتی کاربران و مسافران عزیز امکان کنسلی بلیط قشم ایر را به صورت اینترنتی فراهم کرده است. برای اطلاع از قوانین و مقررات کنسلی، شرایط استرداد و جریمه کنسلی بلیط هواپیمای خریداری شده، کافی است به جزییات بلیط خود دقت کنید. برای استرداد آنلاین، باید وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و بعد از انتخاب بلیط خریداری شده، نسبت به استرداد آن اقدام کنید. 

پرواز های خارجی قشم ایر

ایرلاین قشم علاوه بر پروازهای متعدد داخلی، پروازهای زیادی به مقاصد خارجی دارد. مهم‌ترین مقصد‌های خارجی قشم ایر به شهرهای نجف، دبی، باکو، بغداد، ازمیر، استانبول و ... است که در کلاس‌های اکونومی و بیزینس به فروش می‌رسد. برای اطلاع دقیق از پروازهای خارجی قشم ایر کافی است به شماره پشتیبانی 1548 تماس گرفته و از همکاران ما در واحد فروش پروازهای خارجی، اطلاعات مورد نظر را کسب کنید.

هواپیمایی قشم ایر
ایرلاین قشم ایر
مهم‌ترین مقاصد پروازی قشم ایر
مسیرهای هوایی قشم ایر
مسیرهای هوایی

هواپیمایی قشم ایر تقریبا به اکثر مسیرهای داخلی و مهم ترین مقاصد خارجی پرواز دارد. این ایرلاین حدود 30 مقصد داخلی و 30 مقصد خارجی را در برنامه پروازهای خود دارد. علاوه بر جا‌به‌جایی مسافران در این مسیرهای پروازی، این ایرلاین در برخی مسیرها حمل بار را نیز به عهده دارد. قطب‌های اصلی پروازی قشم ایر، فرودگاه مهرآباد و امام خمینی تهران و فرودگاه دیرستان قشم است که قطب نخست این شرکت محسوب می‌شود و فرودگاه بین المللی کیش نیز قطب دوم قشم ایر به شمار می‌آید.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای قشم ایر کدام است؟
  ترمینال پرواز های قشم ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.
 • قشم ایر چند هواپیما دارد؟
  قشم ایر 21 فروند هواپیما دارد که شامل چهار فروند فوکر 100، پنج فروند ایرباس 300-600، پنج فروند آر جی، سه ایرباس 320 و چهار فروند فوکر 50 است.
 • چند کیلو بار در قشم ایر مجاز است؟
  بار مجاز در پرواز های داخلی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. برای اطلاع دقیق از میزان بار مجاز در پرواز خود، به جزییات بلیط دقت کنید.
 • آیا قشم ایر پرواز فرست کلاس دارد؟
  خیر در حال حاضر این ایرلاین تنها کلاس پروازی اکونومی و بیزینس دارد.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#