........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی قشم ایر

شرکت هواپیمایی قشم ایر شرکت‌ هواپیمایی دولتی در ایران است که در سال 1393 به وزارت نفت جمهوری اسلامی واگذار شد. قطب‌های اصلی این شرکت فرودگاه‌های بین المللی امام خمینی، فرودگاه دیرستان در قشم و قطب دوم آن فرودگاه بین المللی کیش است. قشم ایر پروازهای داخلی سیستمی و چارتری خود را به مقاصد داخلی و پروازهای خارجی دارد. کلاس‌های پروازی این ایرلاین شامل بیزینس کلاس و اکونومی کلاس است. شرکت هواپیمایی قشم ایر با استفاده از ناوگان‌ متفاوت امکان پرواز به فرودگاه‌های داخلی و خارجی را دارد. ناوگان هواپیمایی قشم ایر دارای 13 فروند هواپیمای فعال است که شامل 4 فروند فوکر 100، 3 فروند ایرباس 600-300، 4 فروند آر-جی و 2 فروند ایرباس 320 می‌شود.

ترمینال هواپیمایی قشم ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.

خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر از یوتراوز

برای خرید بلیط هواپیمایی قشم ایر از یوتراوز می‌توانید مبدا و مقصد، تاریخ رفت و برگشت خود را در قسمت جستجو مشخص کنید. یوترواز در لیست پیشنهادی خود، برنامه پروازهای خارجی و داخلی قشم ایر به صورت برنامه هفتگی و روزانه پروازهای قشم ایر را به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید اطلاعات کامل و جزئیات پروازهای قشم ایر را ببیند و خرید مناسب خود را خریداری کنید. فیلتر قیمت در این صفحه به شما کمک می‌کند متناسب با هزینه مورد نظر، بلیط‌ها را محدود و انتخاب بهتری داشته باشید. اگر از لیست پروازهای سیستمی بلیط مورد نظر خود را نیافتید، بهتر است بلیط های چارتر و لحظه آخری ایرلاین قشم را نیز بررسی کنید. معمولا این بلیط‌ها از بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر است.

استرداد بلیط هواپیما قشم ایر

یوتراوز در جهت راحتی مسافران امکان کنسلی بلیط قشم ایر را به صورت آنلاین فراهم کرده است. برای اطلاع از قوانین و مقررات کنسلی، شرایط استرداد و جریمه کنسلی بلیط هواپیمای خریداری شده، کافی است به جزییات بلیط خود دقت کنید. برای استرداد آنلاین، باید وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و بعد از انتخاب بلیط خریداری شده، نسبت به استرداد آن اقدام کنید.


پروازهای خارجی قشم ایر

شما می‌توانید هواپیمایی قشم ایر را برای پرواز خارجی خود انتخاب کنید. مهم‌ترین مقصد‌های خارجی قشم ایر به شهرهای نجف، دبی، باکو، بغداد، ازمیر، استانبول و ... است که در کلاس‌های اکونومی و بیزینس به فروش می‌رسد. برای اطلاع دقیق از پروازهای خارجی قشم ایر کافی است به شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید و از همکاران ما در واحد فروش پروازهای خارجی، اطلاعات مورد نظر را کسب کنید.

هواپیمایی قشم ایر
ایرلاین قشم ایر
مهم‌ترین مقاصد پروازی قشم ایر

بلیط هواپیما استانبول تهران

خرید بلیط هواپیما از استانبول به تهران از ایرلاین قشم

بلیط هواپیما تهران نجف

رزرو پرواز قشم ایر از تهران به نجف اشرف

بلیط هواپیما مشهد نجف

خرید آنلاین بلیط هواپیمایی قشم از مشهد مقدس به نجف اشرف

بلیط هواپیما قشم دبی

خرید اینترنتی بلیط هواپیما از جزیره قشم به دبی از ایرلاین قشم

بلیط هواپیما قشم تهران

رزرو پرواز قشم به تهران از قشم ایر

بلیط هواپیما مشهد تهران

خرید بلیط هواپیما مشهد مقدس به تهران از قشم ایر

بلیط هواپیما تهران شیراز

خرید بلیط پرواز تهران به شهر شیراز قشم ایر

بلیط هواپیما تهران کیش

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما قشم ایر از تهران به جزیره کیش

بلیط هواپیما زاهدان تهران

خرید بلیط پرواز زاهدان به پایتخت از هواپیمایی قشم ایر

بلیط هواپیما دبی شیراز

بلیط هواپیمایی قشم ایر دبی به شیراز

بلیط هواپیما سلیمانیه تهران

پرواز قشم ایر به سلیمانیه

بلیط هواپیما نجف تهران

پرواز قشم ایر نجف به تهران

بلیط هواپیما دبی شیراز

پرواز قشم ایر دبی به شیراز

بلیط هواپیما بندرعباس تهران

پرواز قشم ایر بندرعباس تهران
مسیرهای هوایی قشم ایر
مسیرهای هوایی

هواپیمایی قشم ایر تقریبا به اکثر مسیرهای داخلی و مهم ترین مقاصد خارجی پرواز دارد. این ایرلاین حدود 30 مقصد داخلی و 30 مقصد خارجی را در برنامه پروازهای خود دارد. علاوه بر جا‌به‌جایی مسافران در این مسیرهای پروازی، این ایرلاین در برخی مسیرها حمل بار را نیز به عهده دارد. قطب‌های اصلی پروازی قشم ایر، فرودگاه مهرآباد و امام خمینی تهران و فرودگاه دیرستان قشم است که قطب نخست این شرکت محسوب می‌شود و فرودگاه بین المللی کیش نیز قطب دوم قشم ایر به شمار می‌آید.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای قشم ایر کدام است؟
  ترمینال پرواز های قشم ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.
 • قشم ایر چند هواپیما دارد؟
  قشم ایر 21 فروند هواپیما دارد که شامل چهار فروند فوکر 100، پنج فروند ایرباس 300-600، پنج فروند آر جی، سه ایرباس 320 و چهار فروند فوکر 50 است.
 • چند کیلو بار در قشم ایر مجاز است؟
  بار مجاز در پرواز های داخلی 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. برای اطلاع دقیق از میزان بار مجاز در پرواز خود، به جزییات بلیط دقت کنید.
 • آیا قشم ایر پرواز فرست کلاس دارد؟
  خیر در حال حاضر این ایرلاین تنها کلاس پروازی اکونومی و بیزینس دارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز