#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

خرید آنلاین بلیط هواپیما مسقط به تهران

با خرید از یوتراوز می‌توانید بلیط هواپیما خود را با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت از یوتراوز تهیه کنید. برای تهیه بلیط کافی است بلیط مورد نظر خود را در یوتراوز جستجو کنید. پس از جستجو لیستی از به صرفه‌ترین و بهترین بلیط‌های پرواز مسقط به تهران برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیطی که مدنظرتان است را تهیه کنید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید بلیط پرواز خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتری و یا سیستمی پرواز به تهران کافی است هنگام نمایش بلیط‌های پرواز که در همان لیست چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط خود را انتخاب کنید و پس از انتخاب بلیط و طی کردن مراحل خرید، بلیط هواپیما مسقط به تهران خود را به صورت آنلاین خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ مسقط

نقشه شهر تهران

رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز مسقط به تهران

اگر قصد دارید تا بلیط پرواز مسقط به تهران خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، می‌توانید در هنگام جستجو بلیط گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی پروازهای مسقط به تهران برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید از میان آن‌ها بلیطی که مورد نظرتان است را به صورت رفت و برگشت و اینترنتی رزرو کنید.

در ضمن اگر در هر مرحله از خریدتان با سوال و یا نکته‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، تنها کافی است با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. امکان استرداد بلیط هواپیما نیز به صورت تلفنی از طریق همین شماره تماس و به صورت اینترنتی از طریق ثبت درخواست در پروفایل شما در سایت یوتراوز وجود دارد.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران
سوالات متداول
 • هزینه پرواز مسقط به تهران چقدر است؟
  پرواز مسقط به تهران به طور میانگین حدود 6 میلیون تومان هزینه دارد. نرخ این پرواز با توجه به نوع پرواز، زمان پرواز و همچنین ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز تعیین می‌شود.
 • مدت زمان پرواز از مسقط به تهران چقدر است؟
  پرواز مسقط به تهران حدود 2 ساعت و 15 دقیقه زمان می‌برد. البته اگر شرایط آب‌وهوایی مساعد نباشد و یا اینکه پروازتان تأخیر داشته باشد، این مدت زمان با تغییراتی همراه خواهد شد.
 • آیا امکان خرید بلیط هواپیما مسقط به تهران به صورت لحظه آخری از یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط پرواز مسقط به تهران خود را به صورت لحظه آخری از یوتراوز خریداری کنید.
 • برای حضور در فرودگاه مسقط و دریافت کارت پرواز همراه داشتن چه مدارکی الزامی است؟
  برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه مسقط همراه داشتن کارت ملی، شناسنامه و همچنین پرینت یا عکس بلیط خریداری شده از جمله مدارکی است که همراه داشتن آن‌ها در فرودگاه مسقط الزامی است. البته در صورتی که پاسپورت هم داشته باشید، به جای کارت ملی و شناسنامه کفایت می‌کند.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مسقط به تهران چقدر است؟
  با توجه به مدت زمان پرواز بهتر است که بلیط پرواز مسقط به تهران خود را در هنگام صبح رزرو و خریداری کنید. چرا که در این صورت زمان بیشتری برای استراحت در طول روز خواهید داشت و وقتتان در طول یک روز هدر نخواهد رفت.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز