اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما رشت به تهران

رشت مرکز استان گیلان از جمله شهرهایی است که به طور منظم و متعدد پروازهای قابل توجهی به شهر تهران دارد. با اینکه فاصله زمینی رشت تا تهران خیلی زیاد نیست امّا با این حال خرید بلیط هواپیما و سفر به تهران با هواپیما همیشه مورد توجه قرار گرفته است. شما هم اگر به دنبال تهیه بلیط هواپیما رشت به تهران هستید، کافی است با جستجو بلیط مورد نظر خود در یوتراوز ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین بلیط‌های پرواز رشت به تهران را به صورت آنلاین خریداری کنید. همچنین می‌توانید بلیط لحظه آخری پرواز رشت به تهران را هم با بهترین کیفیت از بهترین ایرلاین‌های منتخب کشور و یوتراوز تهیه کنید. برای تهیه بلیط لحظه آخری پرواز رشت به تهران هم می‌توانید با در نظر گرفتن تاریخ و زمان مورد نظرتان، پرواز رشت به تهران را خریداری کنید.
جاهای دیدنی تهران بسیار زیاد است و بهتر است قبل از رفتن به تهران رزرو هتل خود را نیز قطعی کنید تا در شهر تهران درگیر پیدا کردن هتل مناسب نباشید و فقط از گشت و گذار در تهران لذت ببرید.

نقشه شهر تهران

رزرو بلیط چارتر و سیستمی پرواز رشت به تهران

اگر به دنبال آن هستید تا بلیط پرواز رشت به تهران را به صورت چارتر و یا سیستمی تهیه کنید، می‌توانید به سادگی هنگام مشاهده بلیط‌های پیشنهادی که در کنار آن‌ها چارتری و یا سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از طی کردن مراحل مربوط به تهیه بلیط، خرید خود را نهایی کرده بلیط مدنظرتان را رزرو کنید. در ضمن اگر به هر علتی هم از خرید خود پشیمان شدید، کافی است تا بلیط خود را به صورت آنلاین و بدون نگرانی استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که برای استرداد بلیط نیاز است تا مبلغی را به عنوان جریمه کنسلی یا استرداد پرداخت کنید. نرخ این مبلغ با توجه به شرایط و قوانین خاصی تعیین می‌شود.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما رشت به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما رشت به تهران معمولاً قیمتی در حدود 300 تا 500 هزار تومان دارد و این قیمت با توجه به موارد مختلفی همچون نوع پرواز، ایام خاص سال و تعطیلات و همچنین سایر موارد این چنینی متغیر است.
 • پرواز رشت به تهران چقدر طول می‌کشد؟
  به طور معمول پرواز رشت به تهران حدود یک ساعت طول می‌کشد. امّا اگر شرایط جوی مناسب نباشد و یا اینکه پرواز با تأخیر همراه شود، این مدت زمان با تغییراتی همراه خواهد شد.
 • پرواز رشت به تهران در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز رشت به تهران معمولاً در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با قید این نکته که ممکن است در برخی روزها پرواز باشد و در برخی روزها پروازی نباشد.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت به تهران چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت به تهران حوالی صبح است. چرا که با پرواز در حوالی صبح، وقت بیشتری خواهید داشت تا بتوانید در همان روز که به تهران پرواز داشته‌اید وقت بگذرانید.
 • پرواز رشت به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پرواز رشت به تهران از فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل واقع در شمال این شهر انجام می‌شود و برای دسترسی به این فرودگاه نیاز است تا با خودرو شخصی مسافتی در حدود 20 دقیقه را طی کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای حضور در فرودگاه رشت چیست؟
  مدارک مورد نیاز برای حضور در فرودگاه رشت و دریافت کارت پرواز عبارتند از: کارت ملی، شناسنامه، پرینت بلیط خریداری شده یا ترجیحاً عکس بلیط
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#