#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما رشت‎‎ به تهران در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز رشت‎‎ به تهران در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایر رشت‎‎ به تهران6 پرواز در هفته
#
دوشنبه18 تير1 پرواز
سه شنبه19 تير1 پرواز
چهارشنبه20 تير1 پرواز
پنجشنبه21 تير1 پرواز
جمعه22 تير-
شنبه23 تير1 پرواز
يکشنبه24 تير1 پرواز
#
پرواز های آسمان رشت‎‎ به تهران1 پرواز در هفته
#
دوشنبه18 تير-
سه شنبه19 تير-
چهارشنبه20 تير1 پرواز
پنجشنبه21 تير-
جمعه22 تير-
شنبه23 تير-
يکشنبه24 تير-

تاخیر و کنسلی پرواز رشت‎‎ به تهران در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر ایران ایر
  5%
 • کمترین کنسلی آسمان
  3%

خرید بلیط هواپیما رشت به تهران

رشت، مرکز استان گیلان، از جمله شهرهایی است که به طور منظم پروازهای قابل توجهی به شهر تهران دارد. با اینکه فاصله زمینی رشت تا تهران زیاد نیست امّا خرید بلیط هواپیما و سفر هوایی به تهران همیشه مورد توجه قرار گرفته است. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما رشت به تهران در قسمت جستجو تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. یوتراوز لیست پیشنهادی بلیط‌ و اطلاعات پرواز رشت تهران را به شما نشان می‌دهد. برای خرید بلیط رفت و برگشت رشت تهران، گزینه دوطرفه را فعال کنید. لیست پروازها به صورت دو لیست پروازهای رفت و پروازهای برگشت تهران رشت تفکیک می‌شوند. بعد از نمایش قیمت بلیط هواپیما رشت به تهران رفت و برگشت، با پرداخت هزینه، خرید خود را کامل کنید. در صورتی که از خرید خود پشیمان شدید، بلیط خود را به صورت آنلاین و بدون نگرانی استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که برای استرداد بلیط هواپیما مبلغی به عنوان جریمه کنسلی از هزینه بلیط شما کسر می‌شود. نرخ مبلغ جریمه با توجه به شرایط و قوانین شرکت هواپیمایی تعیین می‌شود.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ رشت

نقشه شهر تهران

بلیط هواپیما چارتری رشت تهران

برای خرید بلیط چارتر هواپیما رشت به تهران، در صفحه لیست پروازها فیلتر نوع بلیط چارتری را فعال کنید. یوتراوز بلیط هواپیما رشت به تهران چارتر را برای شما تفکیک می‌کند. شما می‌توانید بدون نیاز به جستجو طولانی میان بلیط‌ها، پرواز مناسب خود را پیدا کنید. با افزایش قیمت بلیط، مسافران زیادی به دنبال خرید بلیط هواپیما رشت تهران چارتری ارزان هستند. اگرچه انتظار می‌رود بلیط هواپیما چارتر ارزان‌تر از سیستمی است اما در اغلب موارد قیمت چندانی ندارند. برای سادگی خرید بلیط باقیمت مناسب، در لیست پروازها از فیلتر نوع بلیط و قیمت به صورت همزمان استفاده کنید. محدوده قیمتی را باتوجه‌به هزینه بلیط موردنظر خودتان تنظیم کنید، در اینصورت بلیط‌های چارتری از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما مرتبط می‌شود و می‌توانید خرید بهتری داشته‌باشید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

قیمت بلیط هواپیما رشت تهران

هزینه بلیط هواپیما تهران را می‌توانید در لیست پروازهای یوتراوز ببینید. با استفاده از فیلتر پروازها می‌توانید محدوده قیمتی مورد نظر خود را تنظیم کنید. با مشخص کردن محدوده قیمتی، هزینه بلیط هواپیما رشت به تهران از کمترین قیمت تا بیشترین قیمت برای شما مرتب سازی می‌شوند. با بررسی زمان حرکت و قیمت بلیط می‌توانید پرواز مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. جاهای دیدنی تهران بسیار زیاد است و بهتر است قبل از رفتن به تهران رزرو هتل خود را نیز قطعی کنید تا در شهر تهران درگیر پیدا کردن هتل مناسب نباشید و فقط از گشت و گذار در تهران لذت ببرید.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما رشت به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما رشت به تهران معمولاً قیمتی در حدود 300 تا 500 هزار تومان دارد و این قیمت با توجه به موارد مختلفی همچون نوع پرواز، ایام خاص سال و تعطیلات و همچنین سایر موارد این چنینی متغیر است.
 • پرواز رشت به تهران چقدر طول می‌کشد؟
  به طور معمول پرواز رشت به تهران حدود یک ساعت طول می‌کشد. امّا اگر شرایط جوی مناسب نباشد و یا اینکه پرواز با تأخیر همراه شود، این مدت زمان با تغییراتی همراه خواهد شد.
 • پرواز رشت به تهران در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز رشت به تهران معمولاً در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. با قید این نکته که ممکن است در برخی روزها پرواز باشد و در برخی روزها پروازی نباشد.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت به تهران چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما رشت به تهران حوالی صبح است. چرا که با پرواز در حوالی صبح، وقت بیشتری خواهید داشت تا بتوانید در همان روز که به تهران پرواز داشته‌اید وقت بگذرانید.
 • پرواز رشت به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پرواز رشت به تهران از فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل واقع در شمال این شهر انجام می‌شود و برای دسترسی به این فرودگاه نیاز است تا با خودرو شخصی مسافتی در حدود 20 دقیقه را طی کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای حضور در فرودگاه رشت چیست؟
  مدارک مورد نیاز برای حضور در فرودگاه رشت و دریافت کارت پرواز عبارتند از: کارت ملی، شناسنامه، پرینت بلیط خریداری شده یا ترجیحاً عکس بلیط
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز