#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران

مسیر پرواز اردبیل به تهران از جمله مسیرهای مهم پروازی از غرب کشور است. برای خرید بلیط پرواز اردبیل تهران می‌توانید با مراجعه به یوتراوز و جستجو بلیط مورد نظر خود، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط‌های پرواز به تهران را به صورت اینترنتی رزرو و خریداری کنید. برای بلیط رفت و برگشت اردبیل تهران در قسمت جستجو یوتراوز، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. لیست پروازهای پیشنهادی به صورت دو لیست بلیط هواپیما اردبیل تهران رفت و مسیر برگشت تهران اردبیل تفکیک می‌شود. با انتخاب بلیط در نهایت قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران رفت و برگشت به شما نمایش داده می‌شود و با پرداخت نهایی می‌توانید خرید خود را کامل کنید. اگر در هر صورتی سفر شما کنسل شد، می‌توانید به صورت آنلاین نسبت به کنسلی بلیط هواپیما خریداری شده اقدام نمایید.

پرترددترین مسیر پروازی از مبدأ اردبیل

نقشه شهر تهران

بلیط هواپیما اردبیل تهران چارتری

بلیط چارتر اردبیل تهران طرفداران همیشگی خودش را دارد و از بلیط‌های پرفروش این مسیر است. اگرچه انتظار می‌رود خرید بلیط هواپیما اردبیل تهران چارتر ارزان‌تر از بلیط سیستمی باشد اما با مقایسه ساده می‌بینیم تفاوت چندانی ندارد. برای بلیط هواپیما اردبیل چارتر، می‌توانید در لیست پیشنهادی، فیلتر چارتری را فعال کنید تا بلیط‌های چارتری برای شما تفکیک شوند. در اینصورت دیگر نیازی به جستجو طولانی ندارید و می‌توانید به سادگی خرید کنیدعلاوه بر خرید بلیط هواپیما در یوتراوز امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل نیز وجود دارد.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

بلیط هواپیما اردبیل تهران لحظه آخری

مسافران زیادی برای خرید بلیط ارزان هواپیما اردبیل تهران به دنبال خرید بلیط ارزان لحظه آخری هستند. استفاده از این روش زمانی که بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوید مناسب است، اما برای خرید ارزانترین قیمت بلیط هواپیما اردبیل تهران نمی‌توانید همیشه روی آن حساب کنید. پرواز لحظه آخری اردبیل تهران زمانی اتفاق می‌افتد که زمان حرکت هواپیما نزدیک است و هنوز امکان خرید بلیط وجود دارد اما در ایام پیک سفر دیگر بلیطی برای خرید وجود ندارد و حتی ممکن است افزایش قیمت پیدا کنند. در هر بخشی از خرید بلیط پرواز دزفول به تهران ابا سوالی مواجه شدید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید. پشتیبان‌های ما در یوتراوز 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته در خدمتتان هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما اردبیل به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما اردبیل به تهران به طور عادی قیمتی در حدود 400 تا 600 هزار تومان دارد و این قیمت با توجه به نوع پرواز، تعطیلات خاص و مواردی از این دست با تغییراتی همراه می‌شود.
 • بهترین زمان برای خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز اردبیل به تهران چه زمانی است؟
  اگر به دنبال خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز اردبیل به تهران هستید، روزهای چهارشنبه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. معمولاً چهارشنبه‌های هر هفته بلیط هواپیما اردبیل به تهران قیمت مناسب‌تری دارد و نسبت به سایر روزهای هفته مناسب‌تر است.
 • پرواز اردبیل به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازهای اردبیل به تهران از فرودگاه اردبیل واقع در شمال شرقی این شهر انجام می‌شود. این فرودگاه حدود 15 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و برای دسترسی به آن با خودروی شخصی باید حدود 20 تا 30 دقیقه در راه باشید.
 • برای گرفتن کارت پرواز در فرودگاه اردبیل به چه مدارکی نیاز داریم؟
  برای اینکه بتوانید در فرودگاه اردبیل کارت پرواز خود را دریافت کنید، نیاز است تا هنگام حضور در فرودگاه علاوه بر کارت ملی معتبر، شناسنامه و ترجیحاً بلیط خریداری شده یا عکس آن را همراه خود داشته باشید.
 • آیا هنگام خرید بلیط پرواز اردبیل به تهران می‌‌توانیم صندلی خود را مشخص کنیم؟
  خیر؛ این امکان را نخواهید داشت. چرا که صندلی شما در فرودگاه و هنگام دریافت کارت پرواز مشخص می‌شود.
 • آیا امکان کنسل کردن و استرداد بلیط خریداری شده پرواز اردبیل به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  در یوتراوز نه تنها می‌توانید بلیط پرواز اردبیل به تهران خود را استرداد کنید کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز