اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

رزرو آنلاین بلیط هواپیما اردبیل به تهران

مسیر پرواز اردبیل به تهران از جمله مسیرهای مهم پروازی از غرب کشور برای سفر به پایتخت است. برای خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران می‌توانید با مراجعه به یوتراوز و جستجو بلیط مورد نظر خود، ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط‌های پرواز اردبیل به تهران را به صورت اینترنتی رزرو و خریداری کنید. همچنین اگر قصد داشته باشید تا بلیط خود را به صورت چارتر و یا سیستمی تهیه کنید، می‌توانید هنگام جستجو بلیط مورد نظر خود از میان بلیط‌های پرواز پیشنهاد شده پرواز اردبیل به تهران، بلیط مورد نظر خود را خریداری کنید. برای رزرو بلیط مورد نظر خود کافی است به سیستمی یا چارتر بودن بلیط که در لیست بلیط‌های پیشنهاد شده پرواز اردبیل به تهران مشخص شده است توجه کنید.

نقشه شهر تهران

خرید بلیط هواپیما اردبیل به تهران رفت و برگشت

اگر قصد دارید تا بلیط هواپیما اردبیل به تهران خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، می‌توانید با انتخاب گزینه بلیط‌های رفت و برگشت در قسمت فیلتر جستجو بلیط، بلیط مورد نظر خود را از میان بلیط‌های پیشنهاد شده رفت و برگشت پرواز اردبیل به تهران انتخاب کنید. با تهیه بلیط رفت و برگشت پرواز اردبیل به تهران دیگر دغدغه و نگرانی بلیط برگشت را نخواهید داشت. در ضمن اگر هم در شرایطی هستید که باید بلیط هواپیما اردبیل به تهران خود را به صورت لحظه آخری خریداری کنید، می‌توانید با مراجعه به یوتراوز و انتخاب تاریخ و زمان مورد نظرتان بلیط پرواز خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید.
علاوه بر خرید بلیط هواپیما در یوتراوز امکان خرید بلیط قطار و رزرو هتل نیز وجود دارد.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما اردبیل به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما اردبیل به تهران به طور عادی قیمتی در حدود 400 تا 600 هزار تومان دارد و این قیمت با توجه به نوع پرواز، تعطیلات خاص و مواردی از این دست با تغییراتی همراه می‌شود.
 • بهترین زمان برای خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز اردبیل به تهران چه زمانی است؟
  اگر به دنبال خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز اردبیل به تهران هستید، روزهای چهارشنبه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. معمولاً چهارشنبه‌های هر هفته بلیط هواپیما اردبیل به تهران قیمت مناسب‌تری دارد و نسبت به سایر روزهای هفته مناسب‌تر است.
 • پرواز اردبیل به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازهای اردبیل به تهران از فرودگاه اردبیل واقع در شمال شرقی این شهر انجام می‌شود. این فرودگاه حدود 15 کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد و برای دسترسی به آن با خودروی شخصی باید حدود 20 تا 30 دقیقه در راه باشید.
 • برای گرفتن کارت پرواز در فرودگاه اردبیل به چه مدارکی نیاز داریم؟
  برای اینکه بتوانید در فرودگاه اردبیل کارت پرواز خود را دریافت کنید، نیاز است تا هنگام حضور در فرودگاه علاوه بر کارت ملی معتبر، شناسنامه و ترجیحاً بلیط خریداری شده یا عکس آن را همراه خود داشته باشید.
 • آیا هنگام خرید بلیط پرواز اردبیل به تهران می‌‌توانیم صندلی خود را مشخص کنیم؟
  خیر؛ این امکان را نخواهید داشت. چرا که صندلی شما در فرودگاه و هنگام دریافت کارت پرواز مشخص می‌شود.
 • آیا امکان کنسل کردن و استرداد بلیط خریداری شده پرواز اردبیل به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  در یوتراوز نه تنها می‌توانید بلیط پرواز اردبیل به تهران خود را استرداد کنید کنید، بلکه می‌توانید این کار را به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام دهید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#