#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما گرگان به تهران در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز گرگان به تهران در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایر گرگان به تهران6 پرواز در هفته
#
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير1 پرواز
جمعه29 تير1 پرواز
شنبه30 تير-
يکشنبه31 تير1 پرواز
دوشنبه01 مرداد2 پرواز
#
پرواز های آسمان گرگان به تهران3 پرواز در هفته
#
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير1 پرواز
جمعه29 تير-
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير-
دوشنبه01 مرداد-
#
پرواز های قشم ایر گرگان به تهران2 پرواز در هفته
#
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير-
جمعه29 تير-
شنبه30 تير1 پرواز
يکشنبه31 تير-
دوشنبه01 مرداد-

تاخیر و کنسلی پرواز گرگان به تهران در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر قشم ایر
  4%
 • کمترین کنسلی قشم ایر
  0%

خرید بلیط هواپیما گرگان به تهران

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما گرگان به تهران دیگر نیازی به صرف زمان طولانی برای خرید بلیط هواپیما به صورت حضوری نیست. در قسمت جستجو سایت یوتراوز، تاریخ شروع و پایان سفر و تعداد مسافران را وارد کنید. بعد از کلیک روی گزینه جستجو، لیست بلیط پرواز گرگان تهران برای شما نمایش داده می‌شود. در لیست پروازها اطلاعات قیمت بلیط، نوع پرواز، کلاس پروازی، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی ثبت شده‌است. می‌توانید با مقایسه پروازها، بلیط هواپیما تهران مناسب خود را خریداری کنید. در صورتی که تاریخ شروع و پایان سفر شما مشخص است، بلیط هواپیما گرگان تهران رفت و برگشت تهیه کنید. با فعال کردن گزینه دو طرفه در قسمت جستجو و وارد کردن تاریخ رفت و برگشت، لیست پروازها به صورت دو لیست بلیط‌های گرگان تهران و مسیر برگشت تهران گرگان برای شما تفکیک می‌شود، با انتخاب بلیط‌ها در نهایت قیمت بلیط هواپیما از گرگان به تهران برای شما نمایش داده می‌شود. اگر سفر شما به هردلیلی کنسل شد، می‌توانید به صورت آنلاین نسبت به استرداد بلیط هواپیما خریداری شده اقدام نمایید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ گرگان

نقشه شهر تهران

بلیط چارتری هواپیما گرگان به تهران

اگرچه انتظار می‌رود بلیط هواپیما گرگان به تهران چارتر قیمت کمتری نسبت به بلیط سیستمی داشته باشد اما تفاوت قیمتی زیادی ندارند. در عین حال، خرید بلیط هواپیما چارتر گرگان تهران همیشه مشتریان خود را دارد. در لیست پروازهای یوتراوز فیلتر نوع و قیمت بلیط وجود دارد که می‌توانید با فعال کردن آنها دسترسی سریع‌تری به بلیط مورد نظر خود داشته باشید. در فیلتر قیمت، محدوده هزینه مورد نظر خود را تنظیم کنید و در فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را فعال کنید. با این روش می‌توانید بهترین خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان تهران گرگان را داشته باشید، بلیط‌های موجود برای شما تفکیک می‌شوند و نیازی به جستجوهای طولانی برای خرید بلیط ندارید.  پیشنهاد می‌کنیم لیست جاهای دیدنی تهران را قبل از خرید بلیط هواپیما مطالعه و برای سفرتان برنامه‌ریزی کنید. 

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

بلیط لحظه آخری گرگان تهران

زمانی که بدون برنامه قبلی ناچار به سفر می‌شوید، اولین مرحله پیدا کردن نزدیک‌ترین پرواز به مقصد شماست. شما در آخرین لحظات پرواز شانس بیشتری برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما گرگان تهران دارید. خرید بلیط هواپیما ارزان گرگان تهران لحظه آخری همیشه امکان پذیر نیست، در ایام پیک که درخواست بلیط هواپیما افزایش پیدا می‌کند، دیگر پروازی برای فروش در لحظات آخر باقی نمی‌ماند. علاوه بر بلیط هواپیما، برای خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما گرگان به تهران و شروع سفری به صرفه، می‌توانید نگاهی به بلیط‌های قطار بیاندازید. بلیط قطار  گرگان تهران هزینه کمتری دارد و بهترین جایگزین برای شروع سفر است. در هر بخشی از خرید بلیط پرواز دزفول به تهران اگر با سوال و یا نکته‌ای برخورد کردید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید. پشتیبان‌های ما در یوتراوز 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته در خدمتتان هستند تا به سوالات شما پاسخ دهند.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط هواپیما گرگان به تهران چقدر است؟
  بلیط هواپیما گرگان به تهران قیمتی در حدود 350 تا 500 هزار تومان دارد. ولی با این حال به طور میانگین قیمت این بلیط 440 هزار تومان است.
 • مسافت گرگان تا تهران چقدر است؟
  مسافت بین گرگان تا تهران 309 کیلومتر یا 192 مایل است. از این جهت پرواز گرگان تا تهران حدود یک ساعت یا 55 دقیقه طول می‌کشد.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما گرگان به تهران چه زمانی است؟
  معمولاً ایام عادی سال و روزهایی که تعطیل رسمی یا عمومی نیست، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما گرگان به تهران است. چرا که در این ایام و روزها بلیط هواپیما گرگان به تهران قیمت مناسب‌تر و بهتری دارد.
 • پرواز گرگان به تهران از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازهای گرگان به تهران از فرودگاه گرگان واقع در شمال این شهر انجام می‌شود. این فرودگاه با مرکز شهر گرگان حدود 20 کیلومتر فاصله دارد و برای دسترسی به آن باید مسافتی 30 دقیقه‌ای را تا این فرودگاه طی کنید.
 • میزان بار مجاز برای پرواز گرگان به تهران چقدر است؟
  معمولاً میزان بار مجاز برای پرواز گرگان به تهران 20 کیلوگرم است و هر مقداری بیشتر از این اندازه شامل اضافه بار خواهد شد.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط پرواز گرگان به تهران وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط هواپیما گرگان به تهران خود را به صورت آنلاین استرداد کنید. برای استرداد بلیط مورد نظرتان بهتر است توجه داشته باشید که طبق قوانین و شرایط استرداد با توجه به زمان کنسل کردن بلیط، مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز