........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین بلیط هواپیما شیراز به کیش در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز شیراز به کیش در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کیش ایر شیراز به کیش9 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين2 پرواز
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين2 پرواز
دوشنبه27 فررودين2 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های آسمان شیراز به کیش3 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های قشم ایر شیراز به کیش1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های فلای پرشیا شیراز به کیش1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-

تاخیر و کنسلی پرواز شیراز به کیش در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر قشم ایر
  5%
 • کمترین کنسلی کیش ایر
  0%

بلیط شیراز کیش برای مسافران این مسیر امکان تجربه سفری دلپذیر و بازدید از مناظر طبیعی و مکان‌های گردشگری، تجاری و تفریحی این جزیره زیبا را فراهم می‌کند. با خرید بلیط هواپیما از شیراز به کیش در یوتراوز، فرصت خواهید داشت تا به جاهای دیدنی فراوان این جزیره زیبا سفر کنید. کیش به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب در ایران شناخته می‌شود و جاذبه‌های فراوانی برای بازدید کنندگان ارائه می‌دهد. از جمله جاهای دیدنی کیش می‌توان به پارک حیوانات کیش، تپه طرازی، ساحل‌های زیبا و طبیعتی، پارک آبی کیش، پالایشگاه سیمان کیش، آبگرم کیش، قلعه دژفولکل، شهر بازی ملاسفلی، و جزیره هرمز اشاره کرد. این مکان‌های جذاب از جاهای طبیعی، فرهنگ و تاریخ منحصر به فرد خود برخوردارند و با بازدید از آن‌ها می‌توانید تجربه فراموش‌نشدنی‌ای را در سفر خود تجربه کنید.

خرید بلیط هواپیما شیراز کیش

برای رزرو پرواز شیراز به کیش در یوتراوز دو راه پیش‌روی شماست: خرید از سایت یا اپلیکیشن یوتراوز. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به کیش در سایت تنها با چند کلیک آسان می‌توانید از ابتدای همین صفحه از سایت باتوجه‌به یک‌طرفه بودن مسیرتان و انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ پرواز را مشخص کرده، تعداد مسافرین را درج کنید و در نهایت بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیستی از تمامی پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده کنید. اکنون می‌توانید با تغییر فیلتر زمان حرکت، نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین مورد نظر و سایر موارد دیگر بهترین و مناسب‌ترین بلیط هواپیما شیراز به کیش را از یوتراوز بخرید.

اما چنانچه قصد دارید خرید خود را از اپلیکیشن یوتراوز انجام دهید، می‌توانید پس از نصب بر روی گوشی خود، مطابق با مراحل خواسته شده در نرم افزار پیش می‌روید تا بلیط پرواز شیراز کیش خریداری شود.  

قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش

قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش 1402 توسط چند عامل مختلف تعیین می‌شود و متأثر از این عوامل تغییر می‌کند. عوامل اصلی تعیین قیمت بلیط شیراز کیش شامل موارد زیر می‌شوند:

1. تاریخ و زمان پرواز: قیمت بلیط هواپیما شیراز به کیش معمولاً با توجه به تاریخ و زمان پرواز تعیین می‌شود. پروازها در روزهای پرمسافرت یا در تعطیلات ممکن است قیمت بلیط بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال، پروازهای آخر هفته یا تعطیلات ممکن است گران‌تر باشند.

2. نوع بلیط: نوع بلیط هواپیما با توجه به اینکه چارتری باشد یا سیستمی بر قیمت تمام شده بلیط شیراز کیش تأثیرگذار است. بدین صورت که قیمت بلیط سیستمی گران‌تر و قیمت بلیط چارتری در برخی مواقع مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. 

3. انتخاب ایرلاین: هر ایرلاین ممکن است قیمت‌های مختلفی داشته باشد. ایرلاین‌های مختلف ممکن است بر اساس خدمات، کلاس‌های پروازی، و شرایط متفاوت قیمت‌گذاری کنند. به عنوان مثال قیمت پرواز کیش ایر از شیراز به کیش با قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش فلای پرشیا متفاوت است.

4. کلاس پرواز: انتخاب کلاس پروازی نیز بر قیمت بلیط تأثیر دارد. کلاس‌های اقتصادی، تجاری و فرست کلاس معمولاً قیمت‌های مختلفی دارند.

5. سن مسافران: سن مسافران یکی از فاکتورهای مهم تعیین قیمت بلیط هواپیماست. بدین صورت که اغلب ایرلاین‌ها دسته‌بندی سنی مسافران را به سه دسته زیر تقسیم می‌کنند: بزرگ‌تر از 12 سال (بزرگسال)، بین 2 تا 12 سال (کودکان) و کمتر از 2 سال (نوزادان). قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید باید 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را باید برای آنان پرداخت کنید.

فصل سفر، تعداد توقف‌ها و نوسانات ارزی و برخی عوامل وابسته دیگر از جمله پارامترهایی هستند که بر قیمت بلیط شیراز به کیش تأثیرگذارند. بنابراین برای آگاهی از قیمت مصوب بلیط هواپیما شیراز به کیش و روز و ساعت پرواز هواپیما، کافی‌ست در ابتدای همین صفحه اطلاعات مورد نیاز سامانه را وارد کرده تا لیستی از بلیط‌های موجود این مسیر را همراه با قیمت بلیط‌ها مشاهده کنید و بهترین بلیط هواپیما کیش را بخرید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ شیراز

ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز به کیش

ارزانترین پرواز شیراز کیش معمولاً به میزان تقاضا، زمان خرید و ایرلاین بستگی دارد. اما چنانچه می‌خواهید در هر زمان و شرایطی سفر مقرون‌به‌صرفه‌ای به کیش داشته باشید، یوتراوز اینجاست تا تنها با چند کلیک نیاز شما را برطرف کند. با انتخاب یوتراوز به عنوان مرجع رزرو بلیط هواپیما از شیراز به کیش، می‌توانید با استفاده از راهکارهای زیر برای تهیه بلیط هواپیما ارزان استفاده کنید. 

 1. استفاده از فیلتر مرتب‌سازی بر اساس قیمت: فیلتر مرتب‌سازی بر اساس قیمت، یکی از کاربردی‌ترین ابزارهایی است که برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش ارزان مورد استفاده شما قرار می‌گیرد. بدین منظور می‌توانید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه با کلیک بر روی مرتب‌سازی براساس قیمت، لیست ارائه شده بلیط‌ها را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید و قیمت بلیط‌ها و خدمات آن‌ها را بررسی کنید و بهترین و ارزانترین بلیط هواپیما شیراز کیش را بخرید. 
 2. استفاده از باکس قیمتی: راهکار دیگر که می‌توانید از آن برای پیدا کردن ارزانترین بلیط پرواز شیراز کیش استفاده کنید، استفاده از باکس قیمتی است. بدین صورت که می‌توانید در صورت انعطاف در تاریخ سفر از این باکس استفاده کنید و از میان بلیط‌های پیشنهادی، ارزانترین پرواز شیراز کیش را انتخاب کنید و بخرید. 
 3. استفاده از بلیط چارتر و لحظه آخری: استفاده از بلیط چارتر و لحظه آخری دو راهکار مفید برای ارزانتر کردن بلیط‌های هواپیما از شیراز به کیش است. بلیط چارتر معمولاً با قیمت مناسب‌تری برای پروازهای خاص ارائه می‌شود و می‌تواند گزینه‌ای عالی برای تورها و سفرهای گروهی باشد. از طرف دیگر، بلیط لحظه آخری به شما امکان می‌دهد تا زمان نزدیک به پرواز بلیط را با تخفیف‌های ویژه تهیه کنید. 

علاوه‌براین‌ها‌ در یوتراوز لیست کاملی از هواپیماهای شیراز به کیش از کارگزاران ریلی مختلف و با کلاس‌های نرخی متفاوت در اختیار شماست تا دست‌تان برای انتخاب بلیط ارزان یا قیمت متوسط باز باشد.

بلیط شیراز کیش لحظه آخری

بلیط‌های لحظه آخری برای پرواز از شیراز به کیش اغلب به قیمت‌های تخفیف‌دار و ویژه ارائه می‌شوند. این نوع بلیط‌ها معمولاً در زمان نزدیک به تاریخ پرواز موجود می‌شوند و به شما امکان می‌دهند تا با هزینه کمتری سفر کنید. اگر شما از انعطاف در زمان خود برخوردار هستید و می‌توانید تاریخ و ساعت پرواز خود را تنظیم کنید، بلیط هواپیما لحظه آخری می‌تواند گزینه‌ی عالی برای شما باشد. برای خرید بلیط لحظه آخری پرواز شیراز کیش می‌توانید در ساعات نزدیک به پرواز لیست بلیط‌ها را چک کنید و یکی را به انتخاب خود بخرید. این روش به شما کمک می‌کند تا هزینه سفر خود را کاهش دهید و از تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوید. 

نکته‌ مهم درباره خرید بلیط لحظه آخری این است که در ایام پیک سفر امکان خرید آن وجود ندارد و گاهی ممکن است حتی افزایش قیمت نیز داشته باشد. پس چنانچه در این ایام قصد سفر دارید بهتر است بلیط سیستمی را از چند هفته قبل رزرو کنید.

نقشه جزیره کیش

بلیط شیراز کیش چارتر

بلیط چارتر برای پرواز از شیراز به کیش یک گزینه عالی برای مسافرانی است که به دنبال قیمت مناسب‌تری برای سفر خود هستند. بلیط‌های چارتر معمولاً توسط آژانس‌های مسافرتی و شرکت‌های توریستی ارائه می‌شوند و برای پروازهای خاص در تاریخ‌ها و زمان‌های خاص صادر می‌شوند. این بلیط‌ها با قیمت تخفیفی و مناسب‌تری نسبت به بلیط‌های سیستمی ارائه می‌شوند.

برای خرید بلیط چارتر می‌توانید در لیست پروازهای شیراز کیش از فیلتر نوع پرواز استفاده کنید. بدین صورت که بعد از وارد کردن اطلاعات در قسمت جستجو و مشاهده لیست پروازها در گوشه سمت راست فیلتر چارتری را فعال کنید. به این شکل بلیط‌ هواپیما چارتری و سیستمی تفکیک می‌شوند. برای مقایسه قیمت، فیلتر قیمت را براساس محدوده هزینه موردنظر خود تنظیم کنید، لیست بلیط‌های موجود علاوه بر نوع چارتری، بر‌اساس کمترین تا بیشترین قیمت برای شما مرتب‌سازی می‌شوند و خرید بلیط هواپیما شیراز کیش چارتر ارزان را برای شما ساده‌تر می‌کند.

قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش رفت و برگشت

خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت شیراز کیش کمک می‌کند با اطمینان خاطر سفر کنید و در طول سفر نگران خرید بلیط برگشت نباشید. برای خرید بلیط رفت و برگشت در قسمت جستجو گزینه دوطرفه را فعال کنید و بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، بر روی گزینه جستجو کلیک کنید. لیست پروازهای رفت برای شما مرتب سازی می‌شوند و بعد از انتخاب و ثبت بلیط در بالای صفحه، وارد لیست پروازهای برگشت می‌شوید و باید بلیط برگشت یعنی بلیط هواپیما کیش شیراز خود را انتخاب کنید. در نهایت قیمت بلیط هواپیما شیراز کیش رفت و برگشت کیش شیراز به شما نمایش داده می‌شود، که با پرداخت مبلغ کامل می‌توانید خرید خود را نهایی کنید. علاوه بر خرید بلیط رفت و برگشت شیراز کیش بهتر است بهتر است قبل از سفر، رزرو هتل خود را نیز به صورت اینترنتی انجام دهید تا بتوانید با خیال راحت از جاهای دیدنی کیش دیدن کرده و لذت ببرید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد کیش

زمان پرواز شیراز به کیش

جزئیات برنامه حرکت هواپیماهای شیراز کیش باتوجه‌به هر ایرلاین متفاوت است و شما می‌توانید برای اطلاع دقیق تاریخ حرکت هواپیما شیراز کیش در هر ایرلاین، زمان تقریبی رسیدن به کیش، امکانات پرواز و ... ، قسمت "مشاهده جزئیات" را از روی بلیط الکترونیک در یوتراوز مشاهده کنید. 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما شیراز کیش

اگر به هر دلیلی پس از خرید بلیط هواپیما تمایل داشته باشید تا سفر خود را کنسل کنید و به صورت آنلاین آن را استرداد کنید، یوتراوز این امکان را برای شما به وجود آورده است تا در کمترین زمان ممکن با مراجعه به بخش استرداد بلیط هواپیما، بلیط خود را استرداد کنید و وجه پرداختی‌تان را پس بگیرید. ضمناً در صورتی که در هر مرحله از استرداد بلیط با نکته یا سوالی مواجه شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته با شماره تماس (1548  ) برای پاسخگویی به سوالات‌تان در خدمت شماست.

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز کیش در یوتراوز

صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد، در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)، داشتن حق انتخاب گسترده‌تر برای خرید بلیط، سهولت در فرآیند خرید و پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با سایت‌های دیگر، امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها مثل زمان حرکت، ایرلاین، قیمت بلیط و تمام جزئیات بلیط‌ها، وجود پنل اختصاصی برای خرید بلیط هواپیما، خرید بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ها، پرداخت سریع و آسان، امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما، امکان رزرو هتل به صورت همزمان در سایت، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و بهره‌مندی از تخفیفات ویژه یوتراوز شماری از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز به کیش در یوتراوز هستند که موجب تمایز با سایرین شده است.

سوالات متداول
 • قیمت مصوب بلیط هواپیما شیراز به کیش چقدر است؟
  برای اطلاع از نرخ بلیط هواپیما شیراز به کیش باید در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت یوتراوز را وارد کنید تا باتوجه‌به زمان و نوع پرواز (چارتری و سیستمی) قیمت‌ بلیط‌ها برای‌تان نمایش داده شود.
 • چگونه بلیط هواپیما شیراز کیش ارزان بخرم؟
  برای اینکه بلیط ارزان هواپیما شیراز به کیش را خریداری کنید، باید پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برای‌تان مرتب‌سازی شوند.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما شیراز کیش در یوتراوز وجود دارد؟
  بله، چنانچه به هر دلیلی مایل به کنسلی و استرداد بلیط خود هستید، امکان استرداد آنلاین بلیط در یوتراوز فراهم است.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز شیراز کیش چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما شیراز به کیش نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. اما به‌صورت کلی برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط آنلاین، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را کلیک کرده و مطالعه کنید.
 • میزان بار مجاز در پرواز شیراز کیش چقدر است؟
  میزان بار مجاز پرواز شیراز به کیش را می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط مشاهده کنید. اما به‌صورت کلی میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است.
 • جریمه اضافه بار در پرواز شیراز کیش چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر.
 • مدت زمان پرواز شیراز به کیش چقدر است؟
  پرواز شیراز به کیش حدوداً بین یک ساعت تا یک ساعت و 15 دقیقه زمان می‌برد و اگر شرایط آب‌وهوایی مساعد نباشد و یا پرواز با تأخیر انجام شود، این مدت زمان دستخوش تغییر خواهد شد.
 • پرواز شیراز به کیش از کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پرواز شیراز به کیش از فرودگاه بین‌الملی شهید دستغیب شیراز انجام می‌شود. این فرودگاه در قسمت جنوبی شهر شیراز قرار دارد و برای دسترسی به آن نیاز نیست زمان زیادی را صرف کنید. چرا که می‌توانید با استفاده از خودروهای شخصی یا حمل‌ونقل شهری در کمترین زمان به این فرودگاه برسید.
 • پرواز شیراز به کیش در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  پرواز شیراز به کیش به طور معمول در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. اما با این حال انجام شدن این پروازها به ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز بستگی دارد.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش چه زمانی است؟
  اگر به دنبال آن هستید تا بلیط هواپیما شیراز به کیش خود را با قیمتی مناسب تهیه کنید، بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما شیراز به کیش ایام خلوت سال و زمانی است که سفرهای کمتری به مقصد کیش انجام می‌شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز