#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

قطارهای سیمرغ

قطار سیمرغ یکی از بهترین قطارهای شرکت ریلی رجا در مسیر تهران - مشهد - تهران است و به عنوان اولین قطار ویژه در شبکه حمل‌ونقل ریلی ایران به حساب می‌آید. سیمرغ قطاری 4 ستاره است که دارای امکانات و ویژگی‌های جالب توجهی است. از جمله آن ویژگی‌ها درجه فنی A و کلاس ویژه بودن این قطار است که سبب شده تا آن را به عنوان یکی بهترین و ارزان‌ترین قطارها، در مسیرهای ریلی مختلف بدانند.

خرید آنلاین بلیط قطار سیمرغ از یوتراوز

اگر تصمیم خود را گرفته‌اید و قصد دارید تا برای سفر خود بلیط قطار سیمرغ را تهیه کنید، راه‌های مختلفی از جمله خرید حضوری بلیط پیش‌رو شما قرار دارد. با این حال، بهترین راه برای تهیه بلیط قطار سیمرغ خرید آن به صورت آنلاین است. در واقع یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلیط قطار سیمرغ را به صورت آنلاین تهیه کنید. برای این کار هم کافی است در قسمت جستجوی بلیط، پس از ورود مبدا و مقصد سفرتان جستجوی خود را نهایی کنید تا انواع بلیط‌های قطار موجود در آن مسیر از جمله بلیط قطار سیمرغ نیز برای شما نمایش داده شود. 

رزرو اینترنتی بلیط رفت و برگشت قطار سیمرغ

در صورتی که قصد دارید تا برای سفر خود بلیط قطار سیمرغ را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید با مراجعه به بخش جستجوی بلیط، با انتخاب گزینه دو طرفه و درج تاریخ بازگشت‌تان از انواع بلیط‌های رفت و برگشت قطار سیمرغ با بهترین قیمت بهره‌مند شوید. ضمناً اگر در هر مرحله از خرید بلیط رفت و برگشت قطار سیمرغ با سوال یا نکته‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تلفن 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید. 

امکانات و خدمات قطار سیمرغ

همانطور که گفتیم قطار سیمرغ از جمله قطارهای ویژه شرکت ریلی رجاست که علاوه بر اینکه 4 ستاره است، امکانات و خدمات ویژه‌ای دارد که هر مسافری را برای تهیه بلیط این قطار نیز ترغیب می‌کند. در هر واگن از قطارهای سیمرغ 8 کوپه وجود دارد که ظرفیت هر کدام از آن‌ها 4 نفر است و مجموعاً در یک واگن 32 نفر امکان حضور دارند. علاوه بر این امکانات و خدمات دیگری هم در این قطار وجود دارد که عبارتند از: سیستم تهویه هوای کوپه، وجود دیواره‌ها و پنجره‌های دوجداره، ارائه سرویس کامل خواب، سیستم‌های صوتی و تصویری، سیستم ارتباط داخلی، وجود کتابخانه و نشریات، رستوران، سرو انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، امکان خرید و تهیه تنقلات در قطار و بسیاری خدمات دیگر که باعث شده است تا قطار سیمرغ به عنوان یکی از بهترین قطارهای این خطوط ریلی به حساب بیاید.

استرداد آنلاین بلیط قطار سیمرغ در یوتراوز

چنانچه پس از خرید بلیط قطار سیمرغ در مسیر ریلی مورد نظرتان از خرید خود پشیمان شدید و قصد داشتید تا بلیط خود را به صورت آنلاین استرداد کنید، این امکان را خواهید داشت تا با مراجعه به صفحه استرداد بلیط قطار در یوتراوز سفر خود را کنسل کرده و بلیط‌تان را استرداد کنید. با استرداد بلیط قطار به صورت آنلاین در یوتراوز دیگر نیازی نیست نگران بازگشت وجه‌تان در نتیجه استرداد باشید؛ در واقع پس از ثبت درخواست استرداد بلیط در یوتراوز، مدت کوتاهی زمان نیاز است تا درخواست شما بررسی شده و تایید شود. همچنین اگر در هنگام استرداد با سوال و یا نکته‌ای روبه‌رو شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در یوتراوز به شماره تلفن 1548 تماس گرفته و راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

خرید بلیط مسیرهای پرتردد قطار سیمرغ
مسیرهای ریلی پرتردد قطار سیمرغ

در حال حاضر مسیرهای مشهد - تهران - مشهد و تهران - یزد - تهران از جمله مهم‌ترین و پرترددترین مسیرهای ریلی این قطار است که افراد با تهیه بلیط قطار سیمرغ در این مسیرها تردد دارند. در نهایت اگر قصد دارید تا برای سفر بلیط قطار سیمرغ تهیه کنید، کافی است تا به به یوتراوز اعتماد کرده و بلیط خود به صورت آنلاین تهیه کنید.

سوالات متداول
 • نرخ بلیط قطار سیمرغ به چه مواردی بستگی دارد؟
  قیمت بلیط قطار سیمرغ با توجه به عوامل مختلفی از جمله زمان سفر، مسافت میان مبدا و مقصد، نوع بلیط و موارد دیگری از این دست تعیین می‌شود.
 • آیا امکان رزرو بلیط قطار سیمرغ به صورت رفت و برگشت امکان‌پذیر است؟
  بله این امکان را دارید تا در صورت تمایل، بلیط قطار سیمرغ را به صورت رفت و برگشت و با بهترین قیمت نیز تهیه کنید.
 • استرداد بلیط قطار سیمرغ به صورت آنلاین در یوتراوز امکان‌پذیر است؟
  پاسخ این سوال مثبت است. در واقع چنانچه پس از خرید بلیط قطار به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید و قصد داشتید تا بلیط قطار خود را کنسل کنید، می‌توانید به به صفحه استرداد آنلاین بلیط قطار مراجعه کرده و بلیط خود را استرداد کنید.
 • آیا امکان خرید بلیط قطار سیمرغ برای کودک تنها وجود دارد؟
  خیر؛ به طور کلی طبق قوانین و مقررات امکان خرید بلیط قطار برای کودکان وجود ندارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز