........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

خرید بلیط قطار قزوین تهران، بهترین روش سفر بین این دو شهر است. قیمت بسیار پایین، امنیت و آرامش حین سفر و زمان کم رسیدن به مقصد، همه دلایلی هستند که خرید بلیط قطار را به بهترین گزینه موجود تبدیل می‌کنند. خوشبختانه همه نوع قطاری، از 4 ستاره سالنی تا 4 ستاره کوپه‌ای، در این مسیر و مسیر برگشت آن وجود دارد و شما می‌توانید بنا به سلیقه و نیاز خود، بلیط موردنظرتان را تهیه کنید.


🔔 مشاهده و خرید بلیط قطار تهران قزوین (بلیط برگشت)


در همین صفحه از سایت یوتراوز، تاریخ سفر خود و تعداد هم‌سفرانتان را مشخص کنید و روی دکمه جستجو بزنید تا تمام بلیط‌های موجود به شما نمایش داده شوند. برای ارتباط با کاشناسان قطار نیز می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید. به خاطر داشته باشید که خدمات پشتیبانی یوتراوز 24 ساعته است و در هر زمان از روز که با این شماره تماس بگیرید، می‌توانید از راهنمایی کارشناسان برخوردار شوید.

بلیط قطار قزوین تهران امروز

خوشبختانه هر روز، قطارهای مختلفی قزوین را به مقصد تهران ترک می‌کنند و امکان خرید بلیط قطار این مسیر در تمام روزهای هفته وجود دارد. شما می‌توانید جهت مشاهده بلیط قطار قزوین تهران برای تاریخ امروز، روی دکمه جستجو کلیک کنید تا لیست قطارهای موجود به شما نمایش داده شوند.

بلیط قطار قزوین تهران فردا

برای مشاهده بلیط‌های قطار قزوین تهران به تاریخ فردا، تنها کاری که لازم است انجام دهید، انتخاب تاریخ است. سپس با فشردن دکمه جستجو می‌توانید تمام بلیط‌ها برای فردا را مشاهده و در صورت تمایل، خریداری کنید. اگر در تاریخ موردنظر شما بلیطی وجود نداشت، روی گزینه «روز بعد» بزنید تا بلیط‌ها برای پس‌فردا یا روزهای بعد از آن به شما نمایش داده شوند.

نقشه شهر تهران

خرید بلیط قطار قزوین تهران

شما می‌توانید بلیط قطار قزوین تهران را از طریق سایت یوتراوز، به راحتی و در چند مرحله کوتاه رزرو کنید. احتمالا می‌دانید که خرید بلیط قطار، بسیار آسان و بدون چالش است؛ چراکه بلیط قطار تاخیر، تعجیل و کنسلی ندارد و امکان استرداد آن تا لحظه آخر حرکت قطار وجود دارد. همه این‌ها باعث شده که تقاضای زیادی برای خرید بلیط قطار وجود داشته باشد و گاهی اوقات، پیداکردن بلیط برای مسیری که می‌خواهیم، از پیداکردن کلاغ سفید هم سخت‌تر می‌شود.

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که بلیط‌های قطار برای یک بازه زمانی محدود، پیش‌فروش می‌شوند. بنابراین اگر دوست ندارید که انتخاب‌های‌تان محدود شود یا بدتر از آن، با ظرفیت پر قطارها روبه‌رو شوید، توصیه می‌کنیم بلیط خود را در آغاز پیش‌فروش‌ها تهیه کنید.

برای اطلاع از تاریخ پیش‌فروش‌ها می‌توانید صفحه زیر را دنبال کنید:

👈 پیش فروش قطار

هر سوالی درباره خرید بلیط قطار قزوین به تهران دارید، می‌توانید با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞) 

رزرو بلیط قطار قزوین تهران

اگر زیاد در این مسیر تردد می‌کنید یا سفر مهمی پیش‌رو دارید، رزرو بلیط قطار قزوین تهران برای‌تان اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. همین الان می‌توانید با نصب اپلیکیشن یوتراوز، در تاریخ آغاز پیش‌فروش‌ها، 6 ساعت زودتر از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دیگر، بلیط خود را تهیه کنید.

👈 دانلود اپلیکیشن یوتراوز

 

بلیط قطار قزوین تهران اتوبوسی

روزانه 2 قطار اتوبوسی (سالنی)، قزوین را به مقصد تهران ترک می‌کنند: 

 1. قطار 4 ستاره اتوبوسی نگین (متعلق به شرکت ریل ترابر سبا)
 2. قطار 4 ستاره سریع‌السیر اتوبوسی پردیس (متعلق به شرکت رجا)

هر دوی این قطارها، 4 ستاره و 4 ردیفه هستند و هر دو مسیر قزوین به تهران را در 2 ساعت و نیم طی می‌کنند. از طرفی دیگر، قطار پردیس در 4 ایستگاه و قطار نگین در 3 ایستگاه توقف دارد. از امکانات قطار سریع‌السیر پردیس می‌توان به بسته پذیرایی و آب معدنی رایگان، سیستم صوتی و تصویری، توالت فرنگی، ویلچر و سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد. قطارهای 4 ستاره نگین هم باتوجه به 4 ستاره‌بودن، از امکاناتی مشابه برخوردار است.

بلیط قطار قزوین تهران رجا

اغلب قطارهای موجود در مسیر قزوین به تهران، متعلق به شرکت ریلی رجا هستند. درحال‌حاضر، قطارهای زیر از این شرکت، قزوین را به مقصد تهران ترک می‌کنند:

 1. قطار 4 ستاره 4 تخته سبز
 2. قطار 3 ستاره 4 تخته طوس
 3. قطار 2 ستاره 6 تخته زاگرس
 4. قطار اتوبوسی 4 ردیفه پردیس

شما می‌توانید از طریق همین صفحه از سایت یوتراوز، تاریخ سفر خود را جستجو کنید تا تمام بلیط‌های قطار رجا از قزوین به تهران برای شما نمایش داده شوند.

قیمت بلیط قطار قزوین به تهران

بلیط قطار قزوین به تهران، یکی از ارزان‌ترین بلیط‌ها در بین مسیرهای ریلی کشور محسوب می‌شود. حتی قطارهای کوپه‌ای 4 ستاره این مسیر هم قیمت بسیار پایینی دارند و شما می‌توانید با صرف هزینه کمی، با راحت‌ترین روش به تهران سفر کنید. 

نرخ بلیط با توجه به نوع قطار تعیین می‌شود و قطارهای مختلفی هم در مسیر قزوین به تهران وجود دارد. شما می‌توانید از طریق سایت یوتراوز، تمام بلیط‌های موجود و قیمت هر کدام را مشاهده و مقایسه کنید. کافی‌ست در همین صفحه، تاریخ موردنظر و تعداد هم‌سفران‌تان را انتخاب و دکمه جستجو را بزنید تا لیست بلیط‌ها به شما نمایش داده شوند.

استرداد بلیط قطار قزوین تهران

استرداد بلیط، معمولا با چالش‌های زیادی همراه است اما نه در سایت یوتراوز. کنسلی بلیط در سایت گردشگری یوتراوز، به سادگی خرید آن است. شما می‌توانید بلیط قطار قزوین تهران را از پنل شخصی خود در این سایت، کنسل کنید. 

اما همان‌طور که می‌دانید، با استرداد بلیط، مبلغی به عنوان جریمه از کل هزینه بلیط کسر می‌شود و هر چه به تاریخ سفر نزدیک‌تر شوید، مبلغ بیشتری را باید به عنوان جریمه بپردازید. پس در اسرع وقت، بلیط خود را کنسل کنید و زمان آن را به تعویق نیندازید.

شرایط و قوانین کنسلی بلیط قطار قزوین تهران در سایت یوتراوز به این صورت است:

🔹 از زمان صدور بلیط تا ساعت 12 ظهر روز قبل از حرکت، 10 درصد به عنوان جریمه از شما کسر می‌شود.

🔹 از 12 ظهر روز قبل از حرکت تا 3 ساعت مانده به حرکت قطار، 30 درصد کل مبلغ بلیط جریمه خواهید شد.

🔹 از 3 ساعت قبل از حرکت قطار تا لحظه‌ی حرکت قطار، فقط 50 درصد از کل مبلغ بلیط به شما برگردانده می‌شود.

🔹 امکان استرداد بلیط بعد از حرکت قطار وجود ندارد و کل هزینه آن سوخت می‌شود.

هر سوالی درباره نحوه کنسلی بلیط خود دارید، آن را با پشتیبانی یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار قزوین تهران در چه حدودی است؟
  بلیط قطار قزوین به تهران بسیار ارزان است. از آن‌جایی که قطارها مختلفی در این مسیر حرکت دارند، وارد سایت یوتراوز شوید تا همه بلیط‌ها با قیمت به شما نشان داده شوند.
 • با خرید بلیط قطار قزوین به تهران، چند ساعت در قطار هستم؟
  از قزوین به تهران با قطار، 2 ساعت و نیم فاصله است.
 • چه قطارهایی از قزوین به تهران تردد دارند؟
  انواع قطارهای اتوبوسی 4 ستاره و کوپه‌ای 2 ستاره، 3 ستاره و 4 ستاره در این مسیر موجود هستند.
 • چگونه بلیط قطار قزوین تهران را بصورت رفت و برگشت بخرم؟
  وارد سایت یوتراوز شوید و گزینه 2 طرفه را انتخاب کنید. سپس می‌توانید با انتخاب تاریخ رفت و برگشت، تمام بلیط‌های موجود را مشاهده و در صورت تمایل رزرو کنید.
 • چگونه بلیط قطار قزوین تهران خود را کنسل کنم؟
  شما می‌توانید بلیط قطار قزوینبه تهران را از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، مرجوع کنید. هر سوالی در این مورد دارید، با پشتیبانان یوتراوز در میان بگذارید. (تلفن پشتیبانی: 1548📞)
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز