........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner toure

بلیط قطار مشهد شیراز در یوتراوز

شهر شیراز یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری برای مسافران داخلی و خارجی است. اکنون که شما هم قصد سفر به بهشت روی زمین را دارید، جالب است بدانید تجربه سفر به شهر با تمدن و خوش آب‌وهوای شیراز برای هر کسی تجربه‌ای لذت‌بخش و فراموش‌نشدنی محسوب می‌شود. جاهای دیدنی شیراز از دانستنی‌های تاریخی گرفته تا مناظر سرسبز و طبیعت زیبا و منحصربه‌فرد آن لذتی وصف‌‍نشدنی را برای‌تان رقم خواهد زد. سفر به شیراز با هواپیما، قطار، اتوبوس و خودرو شخصی امکان‌پذیر است؛ اما بهترین و راحت‌ترین شیوه مسافرت، سفر با قطار است. پس اکنون که قصد سفر با قطار را دارید و شهر تاریخی شیراز مقصد شماست، نیاز اولیه شما تهیه بلیط قطار است که می‌توانید فرصت را غنیمت شمرده و هم‌اکنون بلیط سفرتان را از بهترین سایت خرید بلیط قطار شیراز بخرید.

خرید بلیط قطار مشهد شیراز

بهترین راه برای خرید بلیط قطار شیراز، خرید اینترنتی از سامانه گردشگری یوتراوز است. رزرو بلیط قطار مشهد شیراز از سایت و اپلیکیشن یوتراوز بسیار سریع و آسان‌تر از دیگر سایت‌هاست. به این ترتیب که در ابتدای همین صفحه از سایت می‌توانید یک‌طرفه یا دوطرفه بودن سفرتان را مشخص کنید و سپس مبدأ و مقصد را وارد کنید؛ در صورت‌ یک‌طرفه بودن مسیر، تنها تاریخ رفت و در صورت دو‌طرفه بودن، تاریخ برگشت را نیز مشخص کنید و تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید و در صورت انتخاب کوپه دربست، عادی، ویژه خواهران و برادران یک گزینه را انتخاب کنید و سپس دکمه جست‌وجو را بزنید.

پس از انجام این مراحل، لیستی از بلیط‌های‌ قطار مشهد شیراز را که حاوی جزئیاتی مانند قیمت بلیط، کلاس سالن واگن‌های قطار، جزئیات خدمات، شهرهای توقف بین راهی و قوانین و شرایط کنسلی هر بلیط هستند را می‌توانید مشاهده کنید و در صورتی‌که بخواهید خرید دقیق‌تری داشته باشید می‌توانید از تنوع گزینه‌های موجود در فیلتر نتایج جستجو که سمت راست لیست بلیط‌ها قرار دارد، استفاده کنید و مناسب‌ترین و بهترین بلیط قطار مشهد به شیراز را بخرید و آماده سفری لذت‌بخش شوید.

رزرو اینترنتی کوپه مخصوص بانوان در مسیر ریلی مشهد به شیراز

از جمله مواردی که در مسیر ریلی مشهد به شیراز می‌توانید از آن بهره‌مند شوید، رزرو اینترنتی کوپه مخصوص بانوان است که جهت رفاه و آسایش هرچه بیشتر خانم‌ها برای سفر با قطار در این مسیر ریلی تعبیه شده است. در صورتی‌که قصد دارید تا بلیط چنین کوپه‌ای را رزرو کنید، بد نیست بدانید که می‌توانید علاوه بر خودتان برای دخترتان و همچنین پسر زیر 6 سال خود نیز بلیط قطار مشهد شیراز ویژه بانوان را تهیه کنید.

قیمت بلیط قطار مشهد شیراز

بدون‌شک اینکه بلیط قطار مشهد به شیراز خود را از کدام شرکت ریلی خریداری می‌کنید، بر هزینه بلیط قطار مشهد شیراز تأثیرگذار است. اما قیمت بلیط قطار مشهد شیراز 1401 علاوه‌بر شرکت ریلی ارائه‌دهنده خدمات سفر با توجه به عوامل دیگری چون مسافت مسیر مبدأ تا مقصد، بازه زمانی خرید بلیط قطار، درجه‌بندی قطارها (درجه یک، درجه دو و درجه سه) و نوع خدمات دهی قطارها، خدمات پذیرایی در قطار، بازه زمانی خرید بلیط قطار، ظرفیت کوپه‌های قطار، سن مسافران (نوزاد، کودک و بزرگسال)، هزینه سوخت قطار، روز و ساعت حرکت قطار، حمل ماشین با قطار، خدمات بیمه مسافران و سایر هزینه‌های جانبی هر شرکت ریلی تعیین می‌شود. اما به‌طورکلی قطار، یک گزینه کم‌هزینه برای سفر کردن است و همین امر باعث شده در سال‌های اخیر مسافران بیشتری از این وسیله نقلیه برای سفر استفاده کنند. البته در نظر داشته باشید که قیمت بلیط قطار در مسیرهایی که مسافر بیشتری دارند، کمی گران‌‌تر از سایر مسیر‌هاست. این موضوع در مورد بازه‌های زمانی مختلف نیز صدق می‌کند. تعطیلات، اعیاد و ... که حجم مسافران زیاد می‌شود، قیمت‌ها نیز افزایش می‌یابد. برای اطلاع از آخرین نرخ بلیط قطار مشهد به شیراز در مسیر مورد نظر خود کافیست اطلاعات موردنیاز سامانه را وارد کنید تا لیستی از پیشنهادات را به همراه قیمت بلیط‌ها دریافت ‌کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

بلیط قطار مشهد به شیراز ارزان

این روزها که هزینه‌های سفر بسیار افزایش پیدا کرده و باید برای سفر هوایی هزینه زیادی صرف کنید، بهترین راه جایگزین کردن سفر با قطار است. خرید بلیط ارزان قطار مشهد به شیراز، بهترین راه برای مدیریت هزینه‌های سفر به شیراز است، اما از آنجایی‌که بلیط قطار مشهد شیراز یکی از پرمتقاضی‌ترین بلیط‌های قطار در این مسیر است، پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید ارزان‌قیمتِ بلیط قطار مشهد شیراز مخصوصاً در زمان‌های پیک سفر حداقل یک هفته قبل از موعد سفر خود سایت یوتراوز را رصد کرده تا بتوانید شانس خود را افزایش دهید. به‌خاطر داشته باشید که یوتراوز همواره می‌کوشد تا بلیط ارزان قطار اتوبوسی مشهد شیراز و بلیط قطار کوپه‌ای و سالنی را در همه خطوط ریلی برای شما ارائه دهد. بنابراین بهتر است فرصت را غنیمت شمرده و هم‌اکنون بلیط خود را از ابتدای همین صفحه از سایت خریداری کنید و از تخفیف‌های ویژه‌ای که یوتراوز برای‌تان ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

ارزانترین بلیط قطار مشهد شیراز

برای آنکه بتوانید ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد شیراز را بخرید، کافیست به یوتراوز اعتماد کنید. در یوتراوز می‌توانید با استفاده از راهکارهایی چون فیلتر مرتب‌سازی بر اساس قیمت، تعیین فیلتر قیمت در بازه قیمتی دلخواه، استفاده از کوپه دربست برای سفرهای خانوادگی، انتخاب بلیط‌ قطار برای ساعت‌های کم مسافر شبانه‌روز، شناخت کارگزاران ریلی ارزان‌قیمت مختلف در سایت برای انتخاب کلاس سالنی ارزان‌قیمت و انتخاب قطارهای اتوبوسی و سه ستاره خرید ارزان قیمت بلیط قطار مشهد شیراز را داشته باشید.

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد شیراز رفت ‌و برگشت در یوتراوز

با خرید بلیط قطار مشهد به شیراز رفت و برگشت می‌توانید با اطمینان خاطر بیشتری از سفر خود لذت ببرید و در طول سفر دغدغه چگونگی برگشت را نداشته باشید. برای خرید رفت ‌و برگشت بلیط قطار مشهد شیراز و اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد شیراز رفت و برگشت از یوتراوز کافیست به شیوه زیر عمل کنید.

در ابتدای این صفحه از سایت گزینه دوطرفه بودن سفر را برگزینید و مبدأ (شهر: مشهد) و مقصد (شهر: شیراز) را مشخص کرده و تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب کنید. پس از انجام این مراحل، تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید و در صورت انتخاب کوپه مخصوص بانوان، برادران، عادی و دربست یک گزینه را انتخاب کنید و در نهایت دکمه جست‌وجو را بزنید. 

پس از طی مراحل بالا، لیستی از بلیط‌های مسیر رفت را با جزئیات می‌بینید که پس از بررسی اطلاعات بلیط مانند نوع کوپه، ساعت حرکت از راه آهن و ساعت رسیدن به مقصد، قیمت بلیط و نام شرکت ریلی خدمات دهنده و درجه کیفیت آن (تعداد ستاره‌های دریافتی)، می‌توانید مناسب‌ترین بلیط رفت را انتخاب کنید تا پس از آن لیستی از بلیط‌های برگشت برایتان نمایش داده شود تا یکی را به انتخاب خود برگزینید و بلیط رفت و برگشت‌تان را به صورت هم‌زمان بخرید. این نکته را هم به‌خاطر داشته باشید که اگر فراموش کردید به صورت هم‌زمان بلیط رفت‌وبرگشت سفر خود را خریداری کنید، جای نگرانی نیست. چون هر زمانی‌که قصد بازگشت به مشهد را داشتید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط قطار شیراز مشهد را از یوتراوز بخرید و راهی مشهدالرضا شوید.

نقشه شهر شیراز

بهترین زمان سفر به شیراز

در صورتی که تصمیم خود را گرفته‌اید و قصد دارید تا بلیط قطار مشهد به شیراز را خریداری کنید، بهترین زمان سفر به شیراز از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار بدهید. شهر شیراز در فصل تابستان آب‌وهوایی گرم و خشک دارد و این شهر در فصل پاییز و اوایل بهار از نظر آب‌وهوایی معتدل است. بنابراین اگر تصمیم گرفته‌اید تا از مشهد به شیراز سفر کنید، پیشنهاد می‌کنیم برای سفر خود در فصل پاییز و بهار برنامه‌ریزی داشته باشید تا جاهای دیدنی این شهر را در بهترین زمان خود و به زیباترین شکل ممکن بازدید کنید.

رزرو آنلاین بلیط قطار مشهد به شیراز

در صورتی که قصد دارید بلیط قطار مشهد به شیراز خود را برای زمان خاصی رزرو کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بلیط خود را به صورت آنلاین و برای زمان مورد نظرتان رزرو کنید. برای رزرو آنلاین بلیط قطار کافی است تا در قسمت جستجو، با درج اطلاعات خواسته شده بلیط مورد نظرتان را از میان بلیط‌های نمایش داده شده به صورت آنلاین انتخاب و رزرو کنید.

اطلاعات قطار مشهد شیراز

مسیر ریلی مشهد شیراز (فاصله مشهد شیراز با قطار) 1349 کیلومتر و مدت زمان حرکت قطار مشهد شیراز حدود 16 ساعت طول می‌کشد. قطارهای مشهد به شیراز تقریباً در تمامی روزهای هفته در اختیار مسافران قرار دارد و شرکت‌های ریلی مختلفی با قطارهای متنوعی چون اتوبوسی، کوپه‌ای، سالنی، پنج ستاره اکونومی و بیزنسی و عصرانه فدک و ... در این مسیر وجود دارند که دست شما را برای انتخاب باز خواهند گذاشت. جزئیات برنامه حرکت قطار مشهد شیراز باتوجه‌به هر شرکت ریلی متفاوت است و شما می‌توانید برای اطلاع دقیق ساعت‌های حرکت قطار مشهد شیراز، زمان تقریبی رسیدن به شیراز، امکانات هر کوپه و همچنین ایستگاه‌های توقف قطار در شهرهای میانی، قسمت "مشاهده جزئیات" را از روی بلیط الکترونیک در یوتراوز مشاهده کنید؛ و در صورت در نظر داشتن یک شرکت ریلی خاص، می‌توانید با فیلتر کردن آن شرکت دلخواه تنها قطارهای مشهد به شیراز آن شرکت مسافربری ریلی را مشاهده کنید. برای مثال با فیلتر کردن شرکت رجا تنها بلیط قطار مشهد شیراز رجا را به همراه قیمت بلیط قطار مشهد شیراز رجا مشاهده خواهید کرد.

لیست قطارهای مشهد شیراز

مسیر قطار مشهد شیراز یکی از پرتردد‌ترین و نزدیک‌ترین مسیرهای ریلی از شهر زیارتی مشهد به شهر زیبای شیراز است که شرکت‌های ریلی بسیاری در این مسیر خدمات حمل‌ونقل مسافران را ارائه می‌کنند. شما می‌توانید با جست‌و‌جوی تاریخ حرکت خود در پنل ابتدای صفحه لیست بلیط قطار مشهد به شیراز امروز یا هر تاریخ دلخواهی را در ساعات مختلف شبانه‌روز ببینید و با‌توجه‌به ساعت حرکت قطارهای مشهد به شیراز امروز، مناسب‌ترین بلیط قطار برای مشهد شیراز امروز یا هر تاریخ دیگری را انتخاب کنید و بخرید. یوتراوز با پوشش حداکثری قطارها در مسیر مشهد شیراز امکان خرید بلیط قطار در این مسیر را در هر روز و ساعت و از هر شرکت ریلی موجود برایتان فراهم کرده است. برخی از این شرکت‌ها عبارتند از: رجا (بلیط قطار مشهد شیراز رجا)، فدک (بلیط قطار مشهد شیراز فدک)، بن ریل، ریل ترابر سبا و ...

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد شیراز

ایستگاه‌های قطار مشهد شیراز

در مسیر ریلی مشهد شیراز از ایستگاه‌های بین راهی همچون کاشمر، تربت‌ حیدریه، بجستان، طبس، اردکان، ورزنه، هرند، سیستان شهرضا، آباده، اقلید، صفاشهر، سعادت شهر و مرودشت عبور می‌کنید. قطار در برخی از این ایستگاه‌ها توقف دارد و در برخی دیگر بدون توقف به مسیر خود می‌دهد.

نحوه کنسلی و استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد شیراز در یوتراوز

امروزه سفر با قطار به‌دلیل سهولت، سرعت در رفت‌وآمد و قیمت‌به‌‍‌صرفه آن بیش‌ازپیش مورد توجه مسافران قرار گرفته است و روزانه مسافران بسیاری به مقاصد مختلف جابه‌جا می‌شوند. گاهی پیش می‌آید که ممکن است سفر از جانب راه آهن و به دلایلی چون نقص فنی در قطار و در شرایطی دیگر امکان دارد کنسل کردن بلیط قطار شیراز به دلایل انصراف از سفر، تغییر تاریخ سفر و ... توسط مسافر صورت گیرد. مسلماً در چنین شرایطی لازم است مسافران بلیط خود را کنسل کرده و هزینه آن را دریافت کنند. اگر شما هم روزی در چنین شرایطی قرار گرفتید، نگران نباشید؛ چراکه یکی از مزیت‌های یوتراوز، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار است. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را طی کرده یا از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548)، درخواست خود را مطرح کرده و فرآیند استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد شیراز خود را پیگیری کنید. 

جهت اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط قطار لازم است بدانید قوانین استرداد بلیط قطار و میزان جریمه کنسلی از سمت راه‌آهن اعلام می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی بلیط را از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک در سایت یوتراوز مشاهده کنید و یا از پشتیبانان ما (1548) در این مورد راهنمایی بخواهید.

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد شیراز در یوتراوز

از آنجا‌یی‌که متقاضی خرید بلیط قطار شیراز در فصل‌های شلوغ سال مانند ایام نوروز، فصل بهار و تابستان که زمان اوج سفرهای شیراز است، بسیار زیاد است و اغلب مسافران برای تهیه بلیط به مشکل می‌خورند؛ برای همین توصیه می‌کنیم بلیط قطار سفرتان را در زمان مناسب به صورت اینترنتی انجام دهید تا با مشکل کمبود بلیط مواجه نشوید. خرید بلیط قطار مشهد شیراز، مهم‌ترین مقدمه‌ایست که باید برای سفر به شهر زیبای شیراز فراهم کنید. چه بهتر که برای این سفر، رزرو بلیط قطار مشهد شیراز برای سفرتان همراه با مزایای ویژهای باشد که یوتراوز در دسترش شما قرار داده است.

صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد، در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)، داشتن حق انتخاب گسترده‌تر برای خرید بلیط، سهولت در فرآیند خرید و پرداخت هزینه کمتر در مقایسه با سایت‌های دیگر، امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها مثل زمان حرکت، شرکت ریلی خدمات دهنده و قیمت بلیط و تمام جزئیات بلیط‌ها، وجود پنل اختصاصی برای خرید بلیط قطار، پوشش بسیاری از مسیرهای ریلی در سراسر کشور، خرید بلیط قطار از معتبرترین شرکت‌های کارگزار ریلی، پرداخت سریع و آسان، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار، امکان رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به صورت همزمان در سایت، پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته و بهره‌مندی از تخفیفات ویژه یوتراوز شماری از مزایای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد به شیراز از یوتراوز هستند.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار مشهد شیراز چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار از مشهد به شیراز به عواملی مانند خدمات، امکانات، پذیرایی و زمان سفر وابسته است. برای اطلاع از نرخ بلیط قطار مشهد تا شیراز باید در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • نرخ بلیط قطار مشهد شیراز برای نوزادان (10 روز الی 2 سال) و کودکان (2 الی 12 سال) چگونه است؟
  قیمت بلیط قطار برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که شما بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید بایستی 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را بایستی برای آنان پرداخت کنید.
 • آیا امکان خریداری کردن بلیط قطار کودک و نوزاد بدون بزرگسال وجود دارد؟
  خیر، طبق مقررات راه آهن بایستی در هر کوپه قطار حداقل یک بزرگسال به همراه مسافران کودک و نوزاد وجود داشته باشد؛ و امکان خریداری بلیط کودک و نوزاد بدون بزرگسال وجود ندارد.
 • چگونه بلیط قطار ارزان مشهد شیراز بخرم؟
  برای اینکه بلیط ارزان قطار مشهد شیراز را بخرید، کافیست پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، گزینه مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برایتان مرتب‌سازی شوند.
 • چگونه ارزانترین بلیط قطار مشهد به شیراز را بخرم؟
  برای خرید ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد شیراز بهتر است سفر خود را در روزهای وسط هفته، ایام غیرتعطیلات و خارج از روزهای مناسبتی سال انجام دهید.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد شیراز در یوتراوز وجود دارد؟ چگونه بلیط اینترنتی خریداری شده را کنسل کنم؟
  بله، چنانچه به هر دلیلی مایل به کنسلی و استرداد بلیط خود هستید، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد به شیراز در یوتراوز فراهم است. برای کنسل کردن بلیط قطار در یوتراوز می‌توانید به حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بلیط مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را تا کنسل شدن کامل بلیط انجام دهید یا با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548☎) تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.
 • جریمه استرداد و کنسلی بلیط قطار مشهد شیراز چقدر است؟
  جریمه استرداد بلیط قطار از سمت راه آهن تعیین می‌شود. برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد شیراز از یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  پس از خرید، بلیط قطار در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار می‌گیرد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد شیراز امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری وجود دارد؟
  امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری در بلیط قطار وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط خریداری شده کنسل شده و بلیط جدید صادر شود.
 • آیا پس از خرید آنلاین بلیط قطار مشهد شیراز باید آن را چاپ کرده و با خود به راه آهن ببرم؟
  در صورتی‌که فایل الکترونیکی بلیط خود را به ‌همراه داشته باشید کفایت می‌کند اما اگر نسخه چاپ شده بلیط را هم همراه خود داشته باشید، ضرر نکرده‌اید.
 • چه مدارکی برای سوار شدن به قطار لازم است؟
  همراه داشتن بلیط وکارت شناسایی معتبر برای سوار شدن به قطار لازم است.
 • چند ساعت قبل از حرکت باید در ایستگاه حاضر باشیم؟
  یک ساعت قبل از حرکت قطار حضور در ایستگاه راه آهن الزامی است و همچنین 10 دقیقه قبل از حرکت قطار، درهای سالن‌ها توسط مامورین قطار بسته می‌شود و امکان سوار شدن مسافر وجود ندارد.
 • مقدار بار مجاز برای بلیط قطار از مشهد به شیراز چقدر است؟
  مقدار بار مجازی که هر مسافر در قطار می‌تواند همراه داشته باشد، حداکثر 30 کیلوگرم وزن و ابعاد 75 سانتی‌متر است.
 • هزینه کوپه دربست در قطار چقدر است؟ و چند نفر همراه می‌توان داخل کوپه دربست برد؟
  هنگام رزرو دربست کوپه قطار، برای صندلی‌های خالی، هزینه خدمات ایستگاهی و پذیرایی کسر می‌شود و به صورت خودکار فقط بهای صندلی را پرداخت می‌کنید. درصورت دربست کردن کوپه امکان سوار شدن تنها یک نفر اضافه وجود دارد که این فرد صندلی خارج از کوپه ندارد و بهای بلیط این مسافر اضافی را رئیس قطار تعیین می‌کند.
 • آیا امکان حمل خودرو شخصی با قطار از مشهد به شیراز وجود دارد و شرایط حمل خودرو با قطار چیست؟
  بله، در مسیر ریلی مشهد به شیراز امکان حمل خودرو با قطار وجود دارد. اگر قصد دارید خودرو خود را با قطار به شهر مقصد حمل کنید، کافی است به پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید تا در کمترین زمان ممکن، بلیط حمل خودرو شخصی شما خریداری و صادر شود.
 • شرایط بیمه قطار چگونه است؟
  تمام مسافران قطار از لحظه‌ ورود به ایستگاه مبدأ تا خروج از ایستگاه مقصد در برابر حوادث، بیمه هستند. بیمه‌ حوادث مسافری شامل جبران هزینه‌های پزشکی و همچنین جبران نقص عضو یا فوت ناشی از حوادثی مانند آتش‌سوزی، تصادف، انفجار، خارج شدن قطار از ریل، مانور، سنگ‌پرانی و سایر حوادث احتمالی می‌شود.
 • چه قطارهایی برای مسیر مشهد به شیراز وجود دارند؟
  قطارهای بسیاری وجود دارند که شما را از مشهد به شیراز می‌برند. انواع قطار رجا و بن ریل را می‌توانید از یوتراوز بخرید.
 • بهترین سایت خرید بلیط قطار کدام است؟
  بهترین راهکار برای شناسایی بهترین سایت خرید بلیط قطار این است که هنگام خرید بلیط قطار، سایت‌های مختلف را از جهات متفاوت مقایسه کنید و با آگاهی کامل خریدتان را از یک سایت معتبر که دارای همه مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی است، انجام دهید. خرید بلیط از سایت معتبری چون یوتراوز نه‌تنها همه مجوزهای لازم را برای فروش اینترنتی دارد بلکه امنیت مالی را برای شما به دنبال خواهد داشت.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز