اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط قطار مشهد کرمان

در مسیر ریلی مشهد به کرمان قطارهای 4 ستاره و 3 ستاره خدمات‌رسانی می‌کنند این قطارها مسافت بین مشهد تا کرمان را در حدود 17 ساعت طی می‌کنند. برای خرید بلیط قطار از مشهد به کرمان کافی است زمان حرکت خود را وارد کرده و از بین بلیط قطارهای موجود، بهترین را از نظر قیمت و امکانات انتخاب کنید.

بلیط قطار مشهد کرمان جوپار

مهم‌ترین شرکت ریلی در مسیر مشهد به کرمان، شرکت جوپار است که با قطار‌های 4 ستاره ارگ، 4 ستاره ارگ ویژه و قطارهای شش تخته 3 ستاره کویر مسافرگیری می‌کند.این برنامه ممکن است تغییر کند. بلیط مشهد کرمان قطارهای جوپار را می‌توانید در سایت یوتراوز با اطمینان خریداری کنید. 

نقشه شهر کرمان

قیمت بلیط قطار مشهد به کرمان

در حال حاضر قطارهای 6 تخته و 3 ستاره در این مسیر وجود دارد که قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارند و از قطارهای 4 ستاره در این مسیر ارزان‌تر هستند اما به طور کلی قیمت بلیط قطار وابسته به نوع قطار و زمان سفر است معمولا قطارهایی که امکانات ویژه‌تری ارائه می‌‌دهند، از قیمت بالاتری برخوردارند. برای اطلاع دقیق از قیمت‌ها کافی است زمان حرکت خود را وارد کرده و به دقت قیمت‌ها را بررسی کنید.

سوالات متداول
 • قطار مشهد کرمان چند ساعت در راه است؟
  قطارهای مشهد کرمان در حدود 17 ساعت طی مسیر می کند.
 • قطار مشهد کرمان از کدام ایستگاه ها می گذرد؟
  ایستگاه های فریمان، تربت حیدریه، بجستان، طبس و زرند
 • در مسیر مشهد کرمان چه قطارهایی وجود دارد؟
  قطارهای 4 ستاره ارگ و غزال و 3 ستاره کویر در حال حاضر در این مسیر مسافرگیری دارند ولی این برنامه ممکن است تغییر کند.
 • نحوه استرداد بلیط مشهد کرمان چگونه است؟
  وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و به قسمت پیگیری و خرید مراجعه کنید. در این قسمت بلیط مورد نظر را انتخاب کرده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#