........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

بلیط قطار مشهد به کرمان اولین پیش‌نیاز سفر ریلی به کرمان است و امکان یک سفر ایمن و بی‌دغدغه را برای شما رقم می‌زند. با خرید بلیط قطار مشهد کرمان می‌توانید یک سفر اقتصادی را شروع کرده و از جاذبه‌های دیدنی بین مشهد به کرمان دیدن کنید و لذت ببرید. بلیط قطار مشهد کرمان در برخی ایام سال مخصوصاً نیمه دوم سال و ایام نوروز یکی از پر فروش‌ترین بلیط‌های موجود در یوتراوز است که لذت یک سفر خانوادگی یا دوستانه راحت را به شما هدیه می‌دهد. اکنون که قصد خرید بلیط قطار در یوتراوز را دارید می‌توانید، در همین صفحه از سایت اقدام کنید و راهی یک سفر خاطره‌ساز به شهر باستانی و تاریخی کرمان شوید.

استان کرمان پهناورترین استان کشور است که از جاذبه‌های گردشگری بسیاری برخوردار است. جاذبه‌های تاریخی و طبیعی این منطقه و فرهنگ مردم آن، همه و همه باعث شده تا این استان به ستاره درخشان جنوب شرقی ایران تبدیل شود که سالیانه مسافران و گردشگران زیادی را با آغوش باز می‌پذیرد. سراسر شهر شگفت‌انگیز کرمان، پر از اماکن باستانی با شهرت بین‌المللی است که جلوه باشکوهی از عظمت تاریخ، فرهنگ و هنر مردمان ایران زمین را در معرض نمایش می‌گذارد. گردشگران زیادی با خرید بلیط قطار کرمان به این شهر زیبا از سرزمین پهناور ایران زمین سفر می‌کنند تا از جاذبه‌های تاریخی و فوق‌العاده این شهر دیدن کنند.

قیمت بلیط قطار مشهد کرمان

قیمت بلیط قطار مشهد به کرمان یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب مسافران برای سفر با قطار است که تعیین‌کننده کیفیت قطار و خدمات دریافتی شما نیز می‌باشد. قیمت بلیط قطار مشهد کرمان به عوامل مختلفی از جمله نوع بلیط قطار (بلیط قطار اتوبوسی یا بلیط قطار سریع ‌السیر)، سن مسافران، شرکت ریلی (رجا، جوپار و ...) و سایر عوامل وابسته بستگی دارد. از طرفی زمان سفر هم در این تعیین قیمت تأثیرگذار است. بدین صورت که در ایام پیک سفر به کرمان سفر کنید، طبیعی است که قیمت بلیط قطار مشهد کرمان نسبت به شرایط عادی با افزایش قیمت همراه باشد و برعکس. بنابراین بهتر است پیش از خرید بلیط قطار، قیمت آن را استعلام بگیرید.

برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد کرمان می‌توانید در ابتدای همین صفحه از سایت، با انتخاب مبدأ و مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و همچنین نوع کوپه (عادی، خواهران یا برادران) لیستی از بلیط‌های موجود در این مسیر را ببینید و در صورت نیاز با تغییر فیلتر زمان و شرکت‌های ریلی ارائه‌دهنده خدمات سفر، بهترین گزینه را انتخاب کرده و از یک سفر ارزان لذت ببرید.

قیمت بلیط قطار مشهد کرمان رجا و جوپار

قیمت بلیط قطار مشهد به کرمان رجا را می‌توانید پس از وارد کردن اطلاعات لازم سایت و فیلتر کردن شرکت ریلی رجا از قسمت فیلتر نتایج جستجو ببینید. اما در صورتی‌که قصد دارید قیمت بلیط قطار مشهد کرمان جوپار یا هر شرکت ریلی دیگری را ببینید، شرکت ریلی جوپار را فیلتر می‌کنید تا بلیط‌های این قطارها را ببینید و به انتخاب خود بهترین بلیط قطار را بخرید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

خرید بلیط قطار مشهد کرمان

برای خرید بلیط قطار مشهد به کرمان می‌توانید در سایت یا اپلیکیشن یوتراوز اقدام کنید و از خدمات ویژه یوتراوز بهره‌مند شوید. برای خرید بلیط قطار مشهد کرمان کافی است تا مبدأ، مقصد، تعداد مسافران همراه‌تان و زمان حرکت خود را در سایت وارد کنید و برای تاریخ مورد نظر بلیط‌ها را جستجو کنید. یوتراوز تمام قطارهای موجود در این مسیر را پوشش داده و بلیط این قطارها را برایتان نمایش می‌دهد تا شما مناسب‌ترین بلیط را برای خود بخرید. علاوه‌براین امکان خرید تلفنی بلیط قطار مشهد کرمان نیز در یوتراوز فراهم است. بدین منظور می‌توانید با کارشناسان فروش بلیط قطار (1548) تماس بگیرید و درخواست خود را بیان کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بلیط قطار مشهد کرمان شما آماده شود.

بلیط قطار مشهد کرمان ارزان

برای خرید بلیط ارزان قطار مشهد کرمان می‌توانید در هرجایی‌که هستید تنها با چند کلیک ساده، اطلاعات سایت را وارد کرده، گزینه‌ها را از ارزان به گران مرتب کنید و بهترین بلیط را بخرید. با انتخاب یوتراوز به عنوان مرجع رزرو اینترنتی بلیط قطار مشهد کرمان، می‌توانید با استفاده از فیلترهای کاربردی نتایج جستجو برای خرید بلیط ارزان قطار مشهد کرمان استفاده کنید. از طرفی استفاده از کوپه دربست و درج تعداد واقعی مسافران بزرگسال و کودک در قسمت مربوطه، موجب می‌شود قیمت تمام شده صندلی‌های خالی با کسر هزینه خدمات برای کاربر محاسبه گردد و مسافر ضمن حفظ حریم خصوصی خود، سفر خانوادگی مقرون‌به‌صرفه‌تری را تجربه کند. 

علاوه‌براین‌ها در قسمت فیلترها با انتخاب زمان حرکت می‌توانید ساعت‌های کم مسافر را انتخاب کنید تا بلیط قطار ارزان‌تری بخرید. هر شرکت کارگزار ریلی باتوجه‌به کلاس‌بندی قطارهایش، قیمت‌های متفاوتی دارد که شما می‌توانید با شناخت کارگزاران ریلی ارزان‌قیمت مختلف در سایت، قیمت‌های هرکدام را ببینید، بهترین مورد را انتخاب کنید و ارزانترین بلیط را بخرید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که ارزانترین نرخ بلیط قطار معمولاً مربوط به قطارهای اتوبوسی و سه ستاره است و بالاترین قیمت نیز متعلق به قطارهای پنج ستاره است. 

نقشه شهر کرمان

بلیط قطار مشهد کرمان رفت و برگشت

اگر دوست دارید تجربه سفری آرام و راحت را داشته باشید و در طول سفر دغدغه برگشت را نداشته باشید، بهترین کار این است که از ابتدا بلیط قطار رفت و برگشت مشهد کرمان را بخرید. برای خرید بلیط قطار مشهد کرمان رفت ‌و برگشت و اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد کرمان رفت و برگشت در یوتراوز کافی است مراحل زیر را انجام دهید.

 1. در ابتدای این صفحه از سایت گزینه دوطرفه بودن سفر را بزنید.
 2. مبدأ (مشهد) و مقصد (کرمان) را مشخص کنید.
 3. تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب کنید.
 4. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید و در صورت انتخاب کوپه مخصوص بانوان، برادران، عادی و دربست یک گزینه را انتخاب کنید.
 5. در نهایت دکمه جست‌وجو را بزنید.

پس از طی مراحل بالا، لیستی از بلیط‌های مسیر رفت را با جزئیات می‌بینید که پس از بررسی اطلاعات بلیط مانند نوع کوپه، ساعت حرکت از راه آهن و ساعت رسیدن به مقصد، قیمت بلیط و نام شرکت ریلی خدمات دهنده و درجه کیفیت آن، می‌توانید مناسب‌ترین بلیط رفت را انتخاب کنید تا پس از آن لیستی از بلیط‌های برگشت برایتان نمایش داده شود تا یکی را به انتخاب خود برگزینید و بلیط رفت و برگشت‌تان را به صورت هم‌زمان بخرید. این نکته را هم به‌خاطر داشته باشید که اگر فراموش کردید به صورت هم‌زمان بلیط رفت‌وبرگشت سفر خود را خریداری کنید، جای نگرانی نیست. چون هر زمانی‌که قصد بازگشت به مشهد را داشتید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط قطار کرمان مشهد خود را از یوتراوز بخرید.

اطلاعات قطارهای مشهد کرمان

مدت زمان قطار مشهد کرمان حدوداً 17 است. یوتراوز با پوشش حداکثری قطارها در مسیر مشهد کرمان امکان خرید بلیط قطار در این مسیر را در هر روز هفته، هر ساعت و از هر شرکت ریلی موجود برای شما ممکن می‌کند. شما می‌توانید با جست‌و‌جوی تاریخ حرکت خود در ابتدای همین صفحه لیست بلیطهای قطار مشهد کرمان امروز یا هر تاریخ دلخواهی را در ساعت‌های مختلف شبانه‌روز ببینید و با‌توجه‌به ساعت حرکت قطارهای مشهد کرمان امروز، مناسب‌ترین بلیط قطار امروز یا هر تاریخ دیگری را انتخاب کنید و بخرید. مهم‌ترین شرکت ریلی در مسیر مشهد به کرمان، شرکت بن ریل است که با قطار‌های 4 ستاره و 4 تخته غزال مسافرگیری می‌کند. بلیط مشهد کرمان قطارهای بن ریل را می‌توانید در سایت یوتراوز با اطمینان خریداری کنید.

پرترددترین مسیر ریلی به مقصد کرمان

ساعت حرکت قطار مشهد کرمان

برای اطلاع دقیق برنامه حرکت قطارهای کرمان هر شرکت ریلی و ساعت حرکت قطار مشهد به کرمان، زمان تقریبی رسیدن به کرمان، امکانات هر کوپه و همچنین ایستگاه‌های توقف قطار در شهرهای میانی، قسمت "مشاهده جزئیات" را از روی بلیط الکترونیک در یوتراوز مشاهده کنید.

کنسلی بلیط قطار مشهد کرمان

برای کنسل کردن و استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد کرمان در یوتراوز می‌توانید به سه شیوه اقدام کنید. بدین منظور کافیست به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و درخواست کنسلی بلیط خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی کرده و هزینه بلیط را صرف 48 تا 72 ساعت به حساب شما واریز کنند. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی بلیط را طی کرده یا از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548( درخواست خود را مطرح کنید و فرآیند استرداد بلیط قطار مشهد کرمان خود را پیگیری کنید. 

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد کرمان در یوتراوز

امروزه خرید اینترنتی خدمات سفر مثل خرید آنلاین بلیط قطار مشهد کرمان، مثل خریدهای آنلاین روزانه تبدیل به بخشی از سبک زندگی ما شده است. وجود پنل اختصاصی خرید بلیط قطار، پوشش بسیاری از مسیرهای داخلی، خرید بلیط قطار از معتبرترین و بهترین کارگزاران ریلی، ارائه بهترین قیمت بلیط قطار، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط قطار، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار و پشتیبانی شبانه‌روزی حتی در روزهای تعطیل از جمله مزایایی است که یوتراوز را در مقایسه با دیگر سایت‌های خدمات گردشگری آنلاین متمایز کرده و اطمینان شما را برای خرید خدمات سفر از یوتراوز افزایش می‌‌دهد. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون بلیط قطار مشهد کرمان را برای خود و همسفران‌تان با چند کلیک ساده در همین صفحه از یوتراوز بخرید.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار مشهد کرمان چقدر است؟
  از آنجایی‌که ‌قیمت بلیط قطار مشهد کرمان در برخی روزها ممکن است ثابت نباشد، بهتر است در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • نرخ بلیط قطار مشهد کرمان برای نوزادان و کودکان چگونه است؟
  قیمت بلیط قطار برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که شما بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید باید 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را باید برای آنان پرداخت کنید.
 • چگونه ارزانترین بلیط قطار مشهد کرمان را بخرم؟
  برای خرید ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد کرمان بهتر است سفر خود را در روزهای وسط هفته، ایام غیرتعطیلات و خارج از روزهای مناسبتی سال انجام دهید.
 • جریمه استرداد و کنسلی بلیط قطار مشهد کرمان چقدر است؟
  میزان جریمه استرداد بلیط قطار از سمت راه آهن تعیین می‌شود. برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط قطار می‌توانید از قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید.
 • چگونه می‌توانم به بلیط قطار مشهد کرمان خریداری شده دسترسی یابم؟
  پس از خرید، بلیط قطار در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار می‌گیرد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید بلیط قطار مشهد کرمان امکان ویرایش وجود دارد؟
  خیر، امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری در بلیط قطار وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط خریداری شده کنسل شده و بلیط جدید صادر شود.
 • آیا پس از خرید آنلاین بلیط قطار مشهد کرمان باید آن را چاپ کرده و با خود به راه آهن ببرم؟
  در صورتی‌که فایل الکترونیکی بلیط خود را به ‌همراه داشته باشید کفایت می‌کند اما اگر نسخه چاپ شده بلیط را هم همراه خود داشته باشید، ضرر نکرده‌اید.
 • چند ساعت قبل از حرکت قطار باید در ایستگاه حاضر باشیم؟
  یک ساعت قبل از حرکت قطار حضور در ایستگاه راه آهن الزامی است و همچنین 10 دقیقه قبل از حرکت قطار، درهای سالن‌ها توسط مامورین قطار بسته می‌شود و امکان سوار شدن مسافر وجود ندارد.
 • مقدار بار مجاز برای بلیط قطار مشهد کرمان چقدر است؟
  مقدار بار مجازی که هر مسافر در قطار می‌تواند همراه داشته باشد، حداکثر 30 کیلوگرم وزن و ابعاد 75 سانتی‌متر است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز