اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط قطار ساری مشهد

برای خرید بلیط قطار ساری به مشهد کافی است در سایت یوتراوز زمان سفر خود را وارد کرده و از بین بلیط های موجود و بعد از بررسی قیمت ها، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید . اگر در هنگام رزرو بلیط خود سوالی داشتید بهتر است با شماره پشتیبانی 1548 سایت یوتراوز تماس بگیرید. 

قیمت بلیط قطار ساری مشهد

بلیط قطار ساری به مشهد از نظر قیمت به دو عامل وابسته است یکی نوع قطاری که در این مسیر وجود دارد و دوم زمان خرید بلیط. معمولا در زمان‌های پیک و شلوغ، قیمت بلیط قطارها افزایش می‌یابد. همینطور اگر بلیط خود را از قظار‌های 4 ستاره و 5 ستاره که امکانات رفاهی بیشتری دارند خریداری کنید، بهای بلیط شما بیشتر خواهد شد.

بلیط قطار ساری مشهد رجا

اگر شما به دنبال بلیط قطارهای رجا در مسیر ساری به مشهد هستید باید بدانید که در این مسیر در حال حاضر قطارهای 4 ستاره 4 تخته امید و 3 ستاره 6 تخته پارسی وجود دارد که زیر نظر شرکت ریلی رجا هستند. این برنامه ممکن است پس از مدتی تغییر کند بنابراین  برای اطلاع دقیق از قطارهای موجود در این مسیر زمان حرکت خود را وارد کرده و بلیط‌های موجود را به دقت بررسی کنید.

نقشه شهر مشهد

مسیر قطار ساری مشهد

قطار ساری به مشهد از ایستگاه‌های قائم شهر، فیروزکوه، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، اسفراین و کاشمرعبور می‌کند و وارد ایستگاه راه آهن مشهد می‌شود. بجز این مسیر، مسیر دیگری نیز برای قطارهای ساری مشهد وجود دارد که از گرگان، علی آباد کتول، آزادشهر و بجنورد می‌گذرد.

قطارهای ساری مشهد در حدود 15 ساعت طی مسیر می‌کنند.

سوالات متداول
 • برنامه حرکت قطار ساری مشهد چگونه است؟
  معمولا در مسیر ساری به مشهد یک روز در میان قطار وجود دارد که برای اطلاع دقیق تر میتوانید با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.
 • قطار ساری مشهد چند ساعت طی مسیر می کند؟
  مسیر ساری مشهد با قطار حدود 15 ساعت طول می کشد.
 • برای استرداد بلیط قطار ساری مشهد چه کنیم؟
  برای استرداد بلیط قطار کافی است درخواست استرداد خود را در سایت ثبت کنید برای اینکار به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کرده و یا با شماره 1548 تماس بگیرید.
 • قیمت بلیط قطار ساری مشهد چقدر است؟
  معمولا در این مسیر هم قطارهای نیمه لوکس و هم مقرون به صرفه وجود دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق بلیط ها، زمان حرکت خود را وارد کنید و مناسب ترین گزینه را خریداری نمایید.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#