........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
تخفیف کیش
banner toure

تاخیر و کنسلی پرواز یزد به کیش در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر زاگرس
  0%
 • کمترین کنسلی ایران ایرتور
  0%

خرید پرواز یزد کیش از یوتراوز

خرید بلیط هواپیما یزد کیش از سایت یوتراوز، مزیت‌های بسیاری دارد؛ اول اینکه در مناسبت‌های مختلف از کدهای تخفیف خرید بلیط هواپیما بهره‌مند می‌شوید. دوم اینکه صفرتاصدِ فرایند خرید بلیط پرواز یزد کیش را اینترنتی انجام می‌دهید و از پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز برخوردار می‌شوید. مزیت بعدی این است که می‌توانید پرواز خود را از شرکت‌های هواپیمایی مختلف مانند کیش ایر یا کاسپین رزرو کنید.

خرید پرواز یزد کیش به صورت رفت و برگشت، مزیت دیگری‌ست و استرداد اینترنتی بلیط هواپیما هم از امکانات خوب یوتراوز است. به علاوه‌ی‌ همه این‌ها، هرجای فرایند خرید بلیط هواپیما یزد کیش یا استرداد آن با سوال یا مشکلی مواجه شدید، می‌توانید با شماره 1548 تماس بگیرید. ما همیشه، همه جا و همه وقت در کنارتان هستیم، چه در یزد و چه در کیش؛ از مبدا تا مبدا.

علاوه بر انتخاب گزینه بلیط دو طرفه و خرید بلیط رفت و برگشتی، شما می‌توانید بلیط برگشت خود را از صفحه اختصاصی پرواز کیش یزد خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ یزد

نقشه جزیره کیش

بلیط هواپیما یزد کیش قیمت

عوامل مختلفی بر قیمت بلیط یزد کیش تاثیر می‌گذارد؛ برای مثال، این‌که پرواز شما سیستمی باشد یا بلیط چارتری، کلاس پروازی‌تان از نوع اکونومی باشد یا بیزینس کلاس، زمان سفرتان از یزد به کیش در روزهای پیک سال باشد یا در زمان‌های غیرپیک، همه این‌ها بر قیمت بلیط موثر است.

به‌طورکلی، به هر دلیلی که میزان تقاضا برای سفر از یزد به کیش زیاد یا کم شود، قیمت بلیط هم دست‌خوش تغییر می‌شود. در حال حاضر قیمت بلیط هواپیما یزد کیش (1400) از 900.000 تومان به بالاست و همانطور که گفتیم در شرایط مختلف، بیشتر هم می‌شود.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد کیش
سوالات متداول
 • پروازهای یزد به کیش چه روزهایی است؟
  دوشنبه، سه‌شنبه، پنج‌شنبه و جمعه؛ اما این برنامه ثابت نیست. در زمان‌های پیک، روزها و تعداد پروازها زیاد می‌شود و در زمان‌های غیرپیک کم.
 • پرواز یزد کیش چقدر زمان می‌برد؟
  با توجه مسافت میان دو شهر یزد و کیش از یکدیگر چیزی در حدود 1 ساعت تا 1 ساعت و 10 دقیقه زمان نیاز است تا به این شهر برسید.
 • آیا امکان خرید بلیط لحظه آخری پرواز یزد به کیش در یوتراوز وجود دارد؟
  بله؛ این امکان وجود دارد و شما می‌توانید پرواز یزد کیش خود را به صورت لحظه آخری از یوتراوز بخرید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز