........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به بوشهر در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز تهران به بوشهر در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های کاسپین تهران به بوشهر6 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين1 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های وارش تهران به بوشهر6 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين1 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های آسمان تهران به بوشهر3 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين1 پرواز
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های ایران ایر تهران به بوشهر3 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين1 پرواز
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های آتا تهران به بوشهر3 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های قشم ایر تهران به بوشهر2 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين-
جمعه24 فررودين1 پرواز
شنبه25 فررودين-
يکشنبه26 فررودين1 پرواز
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-
#
پرواز های چابهار تهران به بوشهر2 پرواز در هفته
#
چهارشنبه22 فررودين-
پنجشنبه23 فررودين1 پرواز
جمعه24 فررودين-
شنبه25 فررودين1 پرواز
يکشنبه26 فررودين-
دوشنبه27 فررودين-
سه شنبه28 فررودين-

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به بوشهر در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر قشم ایر
  0%
 • کمترین کنسلی کاسپین
  0%

خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر

برای سفر از تهران به شهر زیبای بوشهر، خرید بلیط هواپیما یکی از بهترین و ساده‌ترین راه‌های ممکن است. شما می‌توانید با خرید اینترنتی بلیط هواپیما با خیال راحت سفر کنید و زمان بیشتری برای بازدید از زیبایی‌های این شهر داشته باشید. برای خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر، راه درازی در پیش ندارید و می‌توانید به راحتی، از طریق این صفحه از سایت یوترواز، بلیط خود را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. کافی‌ست تاریخ سفر خود را مشخص کنید و دکمه جستجو را بزنید تا نتایج برای شما نمایش داده شوند. در لیست پروازهای موجود، می‌توانید جزئیات کامل هر پرواز، قیمت بلیط، کلاس پروازی و همچنین قوانین کنسلی آن را مشاهده ‌کنید.

پشتیبانی سایت یوتراوز 24 ساعته است. پس هر زمان در هر کجای این فرآیند به مشکلی برخورید یا سوالی برای‌تان پیش آمد، می‌توانید با شماره 1548📞 تماس بگیرید و از راهنمای کارشناس پرواز خود بهره‌مند شوید.

بلیط هواپیما از تهران به بوشهر چارتر

بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتر، طرفداران خاص خودش را دارد. اغلب افراد تصور می‌کنند بلیط چارتر مساوی است با بلیط ارزان اما باید بدانید که همیشه این‌طور نیست و بلیط چارتر گاهی اوقات گران‌تر از بلیط سیستمی می‌شود.

بلیط چارتر در واقع با یک واسطه به مسافران فروخته می‌شود و آژانس چارترکننده قیمت آن را مشخص می‌کند. درحالی که قیمت بلیط سیستمی همیشه ثابت است و مستقیما توسط شرکت‌های هواپیمایی به فروش می‌رسد.

خوشبختانه امکان خرید هر نوع بلیطی اعم از بلیط چارتر و سیستمی از طریق سایت یوتراوز وجود دارد و می‌توانید به راحتی با مقایسه تمام بلیط‌های موجود، گزینه موردنظر خود را تهیه کنید. هر سوالی در رابطه با خرید بلیط چارتر از تهران به بوشهر دارید، می‌توانید با شماره‌گیری 1548📞، با پشتیبانی یوتراوز در میان بگذارید.

محبوب‌ترین مسیرهای پروازی از تهران

قیمت بلیط هواپیما از تهران به بوشهر

قیمت بلیط هواپیما از تهران به بوشهر به نوع بلیط شما (سیستمی یا چارتری)، کلاس پروازی، نوع ایرلاین و زمان خرید بلیط بستگی دارد. هرچه زودتر اقدام به خرید بلیط خود کنید، انتخاب‌های بیشتری پیش‌رو دارید و می‌توانید پروازهای ارزان‌تر پیدا کنید. خوشبختانه شرکت‌های هواپیمایی زیادی در این مسیر پرواز دارند و شما می‌توانید بسته به نیاز و بودجه خود، همان بلیطی را که مدنظر دارید، بخرید.

برای مشاهده لیست قیمت‌ها، کافی‌ست تاریخ سفر خود را انتخاب کنید و دکمه جستجو را بزنید تا تمام بلیط‌های موجود به شما نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتر

قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتر، اغلب از بلیط سیستمی ارزان‌تر است اما این مسئله همیشه صادق نیست. افراد زیادی تلاش می‌کنند، بلیط هواپیما تهران بوشهر را ارزان خریداری کنند اما مقایسه ساده قیمت بلیط هواپیما در لیست پرواز نشان می‌دهد تفاوت چندانی در قیمت بلیط چارتر و سیستمی وجود ندارد.

قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر رفت و برگشت

خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر رفت و برگشت، در طول سفر به شما اطمینان خاطر می‌دهد و دیگر نگران خرید بلیط برگشت از بوشهر به تهران نیستید. برای خرید بلیط رفت و برگشت در قسمت جستجو گزینه دوطرفه را فعال کنید، تاریخ شروع و پایان سفر خود را مشخص کنید، لیست پروازهای رفت و برگشت به صورت تفکیک‌شده برای شما نمایش داده می‌شود. 

در گوشه سمت راست فیلترهای قیمت، نوع پرواز و زمان حرکت به شما کمک می‌کند به سادگی بلیط رفت و برگشت خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بلیط، در نهایت قیمت بلیط هواپیما تهران بوشهر رفت و برگشت بوشهر تهران به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید خرید خود را نهایی کنید.

نقشه شهر بوشهر

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران بوشهر

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به بوشهر را می‌توانید در لیست بلیط‌های لحظه آخری ببینید. خرید بلیط ارزان هواپیما تهران بوشهر زمانی اتفاق می افتد که افراد بدون برنامه ناچار به سفر می‌شوند و در تلاش هستند خود را به اولین پرواز مسیر خود برسانند. این در حالی است که زمان زیادی به پرواز نمانده اما هنوز امکان خرید بلیط وجود دارد. 

افرادی که از بلیط هواپیما لحظه اخری تهران بوشهر استفاده می‌کنند، شانس خرید ارزانترین بلیط تهران بوشهر را دارند. شما می‌توانید با مقایسه ساده قیمت بلیط هواپیما از تهران به بوشهر لحظه آخر با بلیط روزهای آینده متوجه تفاوت قیمت بلیط‌ها شوید و با توجه به اولویت سفرتان بلیط هواپیما خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران بوشهر ایران ایر

یکی از ایرلاین‌های فعال در مسیر تهران بوشهر، شرکت هواپیمایی ایران ایر است. در هفته، 2 پرواز از طریق این ایرلاین انجام می‌شود که معمولا در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه است. علاوه‌بر پروازهای این شرکت، شما می‌توانید از طریق همین صفحه از سایت یوتراوز، تمام ایرلاین‌های موجود در این مسیر و تعداد پرواز آن‌ها را در طول هفته مشاهده کنید.

همچنین طبق آمار و ارقام یوتراوز، «بلیط هواپیما تهران بوشهر ایران ایر» ایرلاین منتخب از نظر کم‌ترین میزان تاخیر پروازها در این مسیر بوده است. از طریق چارت موجود در همین صفحه می‌توانید ایرلاین‌ها را از نظر میزان پرواز، میزان تاخیر و میزان کنسلی با هم مقایسه کنید و تصمیم بهتری برای تهیه بلیط خود در این مسیر بگیرید.

بلیط هواپیما تهران بوشهر امروز

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر امروز، دکمه جستجو را کلیک کنید تا لیست پروازها برای شما نمایش داده شود. از آن‌جایی که پرواز تهران بوشهر، یکی از پرترددترین مسیرهای پروازی کشور است، توصیه می‌کنیم از چند روز قبل برای خرید بلیط خود اقدام کنید تا با ظرفیت پر پروازها روبه‌رو نشوید.

بلیط هواپیما تهران بوشهر فردا

در شرایط عادی، بلیط پرواز تهران بوشهر در تمام روزهای هفته وجود دارد و شما می‌توانید از طریق سایت و اپلیکیشن یوتراوز، به راحتی بلیط خود را رزرو کنید. اما همان‌طور که گفتیم، این مسیر یکی از محبوب‌ترین مسیرهای پروازی‌ست و معمولا بلیط‌های آن به سرعت به فروش می‌رسد. بنابراین توصیه ما این است که از قبل برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید.

اطلاعات بلیط پرواز تهران بوشهر

مسیر هوایی تهران بوشهر 749 کیلومتر است که بطور متوسط 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. در شرایط عادی در تمام روزهای هفته بلیط هواپیما تهران بوشهر وجود دارد و شرکت‌های هواپیمایی زیر در این مسیر فعال هستند:

 1. آتا
 2. آسمان
 3. ایران ایر
 4. وارش
 5. قشم ایر
 6. ایران ایرتور

بیشترین پرواز در این مسیر توسط ایرلاین آتا و کم‌ترین پرواز توسط ایران ایرتور ارائه شده است. بلیط‌های بیزینس تهران بوشهر فقط از طریق ایرلاین آسمان در دسترس قرار دارد. همچنین، ارزان‌ترین بلیط موجود در این مسیر را می‌توانید از ایرلاین قشم ایر خریداری کنید.

بار مجاز برای پرواز تهران بوشهر، در مجموع 20 کیلوگرم برای هر مسافر است و پروازها از مبدا تهران، از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می‌گیرد.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد بوشهر

راهنمای خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر از سایت یوتراوز

خرید بلیط هواپیما تهران بوشهر از سایت یوترواز، کار سخت و پیچیده‌ای نیست و شم می‌توانید با یک جستجوی ساده و مقایسه بلیط‌ها، به راحتی پرواز موردنظر خود را انتخاب و آن را رزرو کنید. اما اگر اولین بار است که می‌خواهید بلیط هواپیما خود را بصورت اینترنتی تهیه کنید، راهنمای زیر برای شماست. هر کجای این فرآیند به مشکل برخورید یا سوالی داشتید، کافی‌ست با شماره چهاررقمی 1548📞 تماس بگیرید و دغدغه خود را با پشتیبانی یوتراوز مطرح کنید.

 1. در اولین مرحله، یک‌طرفه یا دوطرفه بودن بلیط‌ را مشخص کنید.
 2. سپس مبدا (تهران) و مقصد (بوشهر) را وارد کنید. 

📌 اگر از طریق جستجوی واژه بلیط هواپیما تهران یزد» به این صفحه هدایت شده باشید، مبدا و مقصد بصورت پیش‌فرض انتخاب شده‌اند و نیازی به واردکردن آن‌ها ندارید.

 1. در گام بعدی، تاریخ رفت (در صورت نیاز، برگشت) سفرتان را انتخاب کنید.
 2. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند را مشخص کنید.
 3. روی دکمه جست‌وجو کلیک کنید تا لیست بلیط‌های موجود برای جستجوی شما نمایش داده شود.

در تمام مراحل بالا می‌توانید بلیط‌های ارائه‌شده را بر اساس قیمت، کلاس پرواز (اکونومی، بیزینس و فرست‌کلاس) و ایرلاین، فیلتر کرده و بلیط‌ها را بر اساس سلیقه و نیاز خودتان دسته‌بندی کنید. بعد از انتخاب بلیط، به صفحه جدیدی وارد می‌شوید که باید در آن اطلاعات فردی خودتان را وارد کنید. برای خرید بلیط بصورت اینترنتی به موارد زیر نیاز دارید:

 1. نام و نام خانوادگی به انگلیسی (مطابق با پاسپورت)
 2. کدملی یا شماره پاسپورت
 3. تاریخ تولد
 4. اطلاعات تماس (تلفن همراه و ایمیل)

سپس با پرداخت مبلغ از کارت بانکی خود، می‌توانید فایل رزرو بلیط تهران بوشهر خود را دانلود کنید و هنگام مراجعه به فرودگاه، آن را به مسئول مربوط نشان دهید. لینک بلیط به اطلاعات تماس شما نیز ارسال می‌شود و لازم نیست نگران حفظ آن باشید.

 

استرداد آنلاین بلیط هواپیما تهران بوشهر

در بسیاری از مواقع با عوض‌شدن شرایط و برنامه‌ها، مجبور می‌شویم بلیط خود را کنسل کنیم. در چنین شرایطی، اطلاع از نحوه استرداد بلیط و میزان جریمه آن اهمیت پیدا می‌کند. درصورتی که بلیط خودتان را از آژانس‌های نامعتبر هواپیمایی خریداری کرده باشید، به احتمال زیاد برای استرداد آن به مشکل برمی‌خورید. بسیاری از آژانس‌ها به شما اعلام می‌کنند که امکان استرداد بلیط چارتر وجود ندارد، در حالی که طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشور، همه بلیط‌ها قابلیت استرداد دارند.

خوشبختانه نه تنها امکان استرداد همه بلیط‌ها از طریق سایت یوتراوز وجود دارد بلکه امکان استرداد آنلاین بلیط هم فراهم شده است. هر زمان به کنسل‌کردن بلیط خود نیاز پیدا کردید، می‌توانید از طریق پنل شخصی خود در سایت یوتراوز، بلیط‌تان را عودت کنید. اگر با نحوه استرداد بلیط آشنایی ندارید، مراحل را طبق راهنمای زیر انجام دهید یا با پشتیانی یوتراوز (1548📞) تماس بگیرید.

👈 راهنمای استرداد بلیط هواپیما 👉

برای اطلاع از میزان جریمه استرداد، حتما قبل از خرید بلیط با زدن روی مشاهده جزئیات، از شرایط و قوانین کنسلی بلیط خود آگاهی پیدا کنید.

سوالات متداول
 • نرخ بلیط هواپیما از تهران به بوشهر چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما از تهران به بوشهر به نوع بلیط (سیستمی و چارتری)، کلاس پروازی، نوع ایرلاین و زمان خرید بلیط بستگی دارد. برای مشاهده قیمت پروازها، مسیر و تاریخ سفر خود را در سایت یوتراوز جستجو کنید.
 • قیمت بلیط هواپیما تهران به بوشهر برای نوزادان و کودکان چقدر است؟
  قیمت بلیط نوزادان (10 روزه تا 2 ساله)، 10 درصد مبلغ بلیط بزرگسال است. اما بلیط کودک (2 تا 12 سال) بسته به ایرلاین‌ها، متفاوت است اما معمولا بین 50 تا 70 درصد بهای بلیط بزرگسالان محاسبه می‌شود.
 • بلیط هواپیما تهران بوشهر چارتر را از کجا تهیه کنم؟
  از طریق سایت یوتراوز می‌توانید بلیط چارتر تهران بوشهر خود را به راحتی خریداری کنید.
 • پرواز تهران به بوشهر در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  معمولاً پرواز تهران به بوشهر در تمامی روزهای هفته توسط ایرلاین‌های مختلف انجام می‌شود.
 • مسافت میان تهران تا بوشهر چقدر است؟
  فاصله تهران تا بوشهر حدود 751 کیلومتر یا 467 مایل است. این فاصله با هواپیما حدود یک ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد.
 • کدام ایرلاین‌ها از تهران به بوشهر پرواز دارند؟
  ایرلاین‌های مختلفی از تهران به بوشهر پرواز دارند. هواپیمایی آسمان، هواپیمایی وارش و آتا از جمله ایرلاین‌های فعال این مسیر هستند.
 • در مسیر پرواز تهران به بوشهر چه کلاس‌های پروازی وجود دارند؟
  مسیر پرواز تهران به بوشهر در 2 نوع کلاس پروازی انجام می‌شود که عبارتند از: اکونومی کلاس و بیزینس کلاس.
 • چگونه بلیط هواپیما تهران بوشهر را کنسل کنم؟
  به راحتی می‌توانید بلیط خود را از طریق ورود به پنل یوتراوز، بصورت آنلاین کنسل کنید. اگر با فرآیند استرداد بلیط آشنایی ندارید، می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (☎1548) تماس بگیرید.
 • جریمه کنسلی هواپیما تهران بوشهر چقدر است؟
  جریمه استرداد هواپیما تهران بوشهر، بسته به نوع بلیط شما (سیستمی یا چارتری) و زمان کنسل‌کردن، متفاوت خواهد بود. درصد جریمه هر بلیط، بصورت شفاف در سایت یوتراوز قابل مشاهده است. حتما هنگام خرید بلیط به جریمه کنسل‌کردن بلیط خود دقت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز