........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.
در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان از یوتراوز

اگر قصد سفر از بزرگترین کلان شهر ایران به شهر نیمه کویری کشورمان را دارید و می‌خواهید از اماکن گردشگری و کویر آن بازدید کنید، کافی‌ست اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده، کوله‌بار خود را جمع کنید و راهی سفر شوید. لازمه راهی شدن به این سفر خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان است. به‌‌یاد داشته باشید ارائه پایین‌ترین قیمت انواع بلیط هواپیما (بلیط چارتری و سیستمی) و قطار همراه با بالاترین خدمات و کیفیت، رزرو هتل و برگزاری انواع تورهای مسافرتی از افتخارات یوتراوز است.

راهنمای گام‌به‌گام خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران سیرجان

یوتراوز امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران سیرجان را تنها با چند گام ساده برای شما فراهم کرده است. برای این منظور کافی‌ست مطابق با مراحل گفته شده ذیل پیش رفته تا بلیط خود را به‌آسانی خریداری کنید.

 1. در ابتدای این صفحه تب پرواز را انتخاب کنید.
 2. سپس باتوجه‌به یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پروازتان، یکی از گزینه‌ها را برگزینید.
 3. مبدأ (شهر فعلی: تهران) و مقصد (شهر مقصد: سیرجان) سفر را مشخص کنید.
 4. باتوجه‌به یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پرواز، تاریخ رفت‌وبرگشت را ذکر کنید.
 5. تعداد مسافرینی که در این سفر پروازی همراه شما هستند و می‌خواهید برای آنها بلیط تهیه کنید را وارد نمایید.

پس از وارد کردن اطلاعات گفته لیستی از بلیط‌های موجود ایرلاین‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط پرواز تهران سیرجان را با انتخاب نوع کلاس پروازی، انتخاب ایرلاین دلخواه همراه با بهترین قیمت پیدا کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان

اگر شما راهی سفر به سیرجان هستید در این صفحه می‌توانید انواع قیمت بلیط هواپیما تهران به سیرجان را مشاهده کنید. بدین منظور کافی‌ست با انتخاب تهران به عنوان مبدأ و سیرجان به عنوان مقصد، مشخص کردن تاریخ پرواز و تعداد مسافرین از میان لیست نمایش داده شده باتوجه‌به اعمال فیلترهای مدنظر به‌صرفه‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان را خریداری کنید. 

برای آغاز یک سفر هوایی و آگاهی از قیمت بلیط هواپیما تهران به سیرجان با پشتیبانان یوتراوز ( 1548 ) در تماس باشید.

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان (چارتری و سیستمی)

با خرید بلیط هواپیما از یوتراوز اطمینان داشته باشید که ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان از آن شما شده است. قیمت بلیط پرواز تهران به سیرجان نرخ ثابتی ندارد و باتوجه‌به بازه زمانی ارائه بلیط و دیگر عوامل متأثر آن تغییر می‌کند. اما به‌یاد داشته باشید برای خرید ارزان‌ترین نرخ بلیط هواپیما تهران به سیرجان می‌توانید لیست بلیط‌های نمایش داده شده را براساس قیمت مرتب‌سازی کنید تا قیمت‌ها از نزولی به صعودی مرتب شود.

نقشه شهر سیرجان

خرید بلیط هواپیما تهران سیرجان رفت‌وبرگشت

جهت خرید رفت‌وبرگشت بلیط هواپیما تهران به سیرجان از یوتراوز کافی‌ست مراحل زیر را طی کنید:

 1. انتخاب امکان دوطرفه بودن پرواز در ابتدای همین صفحه
 2. مشخص کردن مبدأومقصد 
 3. انتخاب تاریخ رفت‌وبرگشت 
 4. درج تعداد مسافران 

پس از کامل کردن مراحل بالا، از لیست ارائه شده، براساس قیمت، نوع پرواز، کلاس پرواز، ایرلاین دلخواه و دیگر فیلترهای انتخابی وارد شده، می‌توانید بلیط‌تان را انتخاب و خریداری کنید. اگر سیرجان‌گردی را به آخر رسانده‌اید اما از ابتدا بلیط هواپیما تهران سیرجان رفت‌وبرگشت را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید هر زمانی‌که قصد بازگشت از سیرجان را داشتید بلیط هواپیما سیرجان تهران لحظه آخری را از یوتراوز خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران سیرجان چارتری

برای خرید بلیط چارتری هواپیما تهران به سیرجان می‌توانید از ابتدای همین صفحه در تب پرواز پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه اقدام به خرید بلیط چارتری نمایید. برای اطلاع از نوع بلیط خود که چارتری‌ست یا سیستمی، می‌توانید به اطلاعات نوشته شده روی بلیط توجه کنید و یا از قسمت فیلتر نتایج جستجو فیلتر بلیط‌ چارتری را انتخاب کرده و اقدام به خریداری بلیط خود کنید.

بلیط هواپیما تهران سیرجان لحظه آخری

بدون‌شک گاهی برای‌تان پیش آمده که بدون تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی قبلی مجبور به حضور در سفری از پیش تعیین نشده باشید. اگر تاکنون در چنین شرایطی قرار گرفته و دغدغه خرید بلیط پرواز تهران سیرجان را تجربه کرده‌اید، می‌دانید که در چنین شرایط بحرانی فروش بلیط هواپیما تهران سیرجان لحظه آخری چقدر می‌تواند برای یک مسافر حیاتی باشد. اما از این‌ پس، دیگر از این نگرانی‌ها وجود نخواهد داشت؛ چراکه ما اینجاییم تا این مژده را به شما بدهیم که دیگر مسافران هیچ معظلی برای خرید بلیط لحظه آخری نخواهند داشت. زیرا یوتراوز با در نظر گرفتن تمامی شرایط این امکان را برای شما فراهم کرده تا در هر زمان و مکانی بتوانید به راحتی و با بیشترین سرعت بلیط هواپیما لحظه آخری سیرجان تهران را با کمترین قیمت خریداری کنید.

نحوه استرداد بلیط هواپیما تهران سیرجان

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های یوتراوز برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان استرداد آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی است. بنابراین اگر به‌هردلیلی تمایل داشتید استرداد بلیط هواپیما تهران سیرجان خود را انجام دهید، تنها با چند کلیک ساده قادر به کنسل کردن بلیط خود هستید. بدین منظور بهتر است صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه شوید. ضمناً به‌خاطر داشته باشید پس از کنسلی بلیط‌ پروازتان، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما بازخواهد گشت. به‌یاد داشته باشید اگر در این مورد نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، با شماره 1548 تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند. 

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان در هر روز باید در سایت یوتراوز از تب پرواز اطلاعات مورد نظر را وارد کرده، فیلترهای مدنظر را اعمال کنید تا قیمت روز بلیط پرواز تهران به سیرجان را مشاهده کنید.
 • چگونه بلیط ارزان هواپیما تهران سیرجان را خریداری کنم؟
  برای خرید ارزان‌ قیمت بلیط هواپیما تهران سیرجان بهتر است پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه و ارائه لیست پیشنهادی مسیرهای پروازی، گزینه مرتب‌سازی براساس قیمت را انتخاب کرده و ارزان‌ترین بلیط مورد نظر را خریداری کنید.
 • جریمه استرداد بلیط پرواز تهران سیرجان چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما کیش به تهران نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. اما به‌صورت کلی برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را کلیک کرده و مطالعه کنید.
 • چه میزان بار مجاز در پرواز تهران سیرجان می‌توانم همراهم داشته باشم؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی تا 20 کیلوگرم تعیین شده است. اما در پروازهای فرست کلاس و تجاری وزن بار مجاز برای هر مسافر 30 کیلوگرم خواهد بود.
 • جریمه اضافه بار در پرواز تهران سیرجان چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به‌همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر. اما مبلغ دقیق آن بر حسب قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز شما محاسبه می‌شود.
 • فاصله هوایی تهران سیرجان چقدر است؟
  فاصله هوایی تهران سیرجان 557 کیلومتر است.
 • مدت زمان پرواز تهران سیرجان چقدر است؟
  مدت زمان پرواز تهران به سیرجان به‌طورمتوسط یک ساعت‌ونیم دقیقه برآورد شده است که در برخی مواقع با توجه به شرایط آب‌وهوایی ممکن است بیشتر شود.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز