........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما مشهد به آبادان در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

ایرلاین های پرواز مشهد به آبادان در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های سپهران مشهد به آبادان6 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت1 پرواز
چهارشنبه26 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های فلای پرشیا مشهد به آبادان3 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های زاگرس مشهد به آبادان2 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های ایران ایرتور مشهد به آبادان2 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های وارش مشهد به آبادان2 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های اروان مشهد به آبادان2 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت1 پرواز
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
#
پرواز های قشم ایر مشهد به آبادان1 پرواز در هفته
#
يکشنبه23 ارديبهشت-
دوشنبه24 ارديبهشت-
سه شنبه25 ارديبهشت-
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-

تاخیر و کنسلی پرواز مشهد به آبادان در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر زاگرس
  0%
 • کمترین کنسلی سپهران
  0%

چرا خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان از یوتراوز؟

سفر به یکی از زیباترین شهرهای جنوب ایران با مردمانی گرم و میهمان‌‍‌نواز خصوصاً در فصل‌های بهار، زمستان و پاییز که دارای آب‌وهوایی خنک و دلپذیر است، برای گردشگران اهمیت فراوانی دارد. بنابراین اگر شما هم قصد سفر هوایی را دارید بهتر است هرچه زودتر اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده و کوله‌بار خود را جمع کنید و راهی سفر شوید. برای تهیه بلیط هواپیما مشهد آبادان در یوتراوز راهی آسان را در پیش رو دارید. با ما همراه باشید تا در ادامه فرآیند کامل خرید بلیط پرواز مشهد آبادان را بررسی کنیم.

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد آبادان

یوتراوز امکان خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد آبادان را تنها با چند کلیک ساده برای شما فراهم کرده است. برای این منظور کافی‌ست در همین صفحه در تب پرواز پس از انتخاب یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پروازتان، مبدأومقصد، تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین را وارد نموده تا لیستی از بلیط‌های موجود از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیما مشهد آبادان چارتری و بلیط پرواز مشهد آبادان را با انتخاب نوع کلاس پروازی، انتخاب ایرلاین دلخواه همراه با بهترین قیمت پیدا کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ مشهد

قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان

قیمت بلیط هواپیما عموماً نرخ ثابتی نداشته و باتوجه‌به معیارهای بازه زمانی خرید بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) متغیر تعریف می‌شود. در سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما یوتراوز، پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز می‌توانید انواع قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان را به‌صورت آنلاین مشاهده کرده و باتوجه‌به اعمال فیلترهای مورد نظر همواره بهترین خرید را با کمترین هزینه داشته باشید.

راهنمای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما مشهد آبادان

اگر قصد خرید بلیط ارزان پرواز مشهد آبادان را دارید، بدون‌شک بابت حضورتان در این سایت باید به شما تبریک گفت. چراکه یوتراوز این امکان را فراهم کرده تا با مقایسه لیست قیمت پروازهای مشهد به آبادان به ارزان‌ترین بلیط هواپیما مشهد آبادان در این مسیر دست یافته و آن را خریداری کنید. بنابراین بهتر است دیگر وقت گران‌بهای خود را صرف جست‌وجوی بلیط هواپیما ارزان از مشهد به آبادان نکرده و هم‌اکنون بلیط خود را خریداری کنید و از مزایای دیگری چون رزرو هتل و دریافت تخفیف‌های ویژه‌ای که یوتراوز برای‌تان ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید.

ضمناً این نکته مهم را به‌یاد داشته باشید که اگر برای سفرتان تاریخ مشخصی را در نظر گرفته‌اید به نفع‌تان است که از همان ابتدا بلیط هواپیما مشهد آبادان رفت‌وبرگشت را خریداری کنید. چرا؟ چون خریداری کردن قیمت یک بلیط رفت‌وبرگشت مشهد به آبادان از قیمت دو بلیط یک‌طرفه مشهد به آبادان و آبادان به مشهد مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد شد. اما اگر تاریخ بازگشت‌تان از سفر مشخص نیست و می‌خواهید هر زمانی‌که آبادان‌گردی خود را به اتمام رساندید بلیط هواپیما تهیه کنید، باز هم نگران نباشید. چراکه می‌توانید بلیط هواپیما آبادان مشهد خود را در یوتراوز همواره با ارزان‌ترین قیمت و حتی به صورت لحظه آخری خریداری کنید.

نقشه شهر آبادان

خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان لحظه آخری و چارتری

یوتراوز همواره می‌کوشد تا ارزان‌ترین بلیط‌های لحظه آخری و بلیط چارتری را ارائه دهد. پس دیگر دست‌دست کردن جایز نیست و بهتر است هم‌اکنون برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان چارتری و لحظه آخری، در همین صفحه در تب پرواز اطلاعات خود را وارد کرده و از لیست ارائه شده پرواز مورد نظر را خریداری کنید. اگر در این راستا سوالی مدنظرتان بود که پاسخ آن را در سوالات متداول نیافتید، با پشتیبانی 24 ساعته ما به شماره 1548 تماس حاصل کرده تا همکاران ما راهنمای شما باشند.

استرداد بلیط هواپیما مشهد آبادان

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یوتراوز برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان استرداد آنلاین بلیط پروازهای داخلی و خارجی است. بنابراین اگر به‌هردلیلی تمایل داشتید استرداد بلیط هواپیما مشهد آبادان خود را انجام دهید، تنها با چند کلیک ساده قادر به کنسل کردن بلیط خود هستید. بدین منظور بهتر است صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه شوید. ضمناً به‌خاطر داشته باشید پس از کنسلی بلیط‌ پروازتان، مبلغ بلیط هواپیما با کسر درصد کنسلی بلیط به حساب شما باز خواهد گشت.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد آبادان

اطلاعات پرواز مشهد آبادان

فاصله هوایی میان مشهد تا آبادان با هواپیما 1245 کیلومتر برآورد شده که حدوداً 2 ساعت زمان نیاز است تا پرواز مشهد به آبادان به اتمام برسد و مسافرین به مقصد برسند. البته متذکر می‌شویم که مدت زمان پرواز باتوجه‌به شرایط آب‌وهوایی ممکن است متغیر باشد.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان را از کدام قسمت سایت جویا شوم؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما مشهد آبادان در هر روز باید در سایت یوتراوز از تب پرواز اطلاعات مورد نظر را وارد کرده، فیلترهای مدنظر را اعمال کنید تا قیمت روز بلیط پرواز مشهد آبادان را مشاهده کنید.
 • چگونه می‌توانم بلیط هواپیما مشهد آبادان را با قیمت ارزان تهیه کنم؟
  برای خرید ارزان‌ترین بلیط هواپیما آبادان به مشهد کافی‌ست سفرتان را به فصل‌های تابستان و اواخر بهار موکول کنید.
 • پرواز مشهد آبادان در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  با وارد کردن اطلاعات و انتخاب تاریخ، از پروازهای موجود و روزهای حرکت مطلع خواهید شد.
 • چه میزان بار مجاز در پرواز مشهد آبادان می‌توانم همراهم داشته باشم؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم تعیین شده است. اما به‌خاطر داشته باشید هرچه سبک‌تر سفر کنید آسوده‌ترید. بدین منظور کافی‌ست لوازم غیرضروری را از چک لیست سفرتان حذف کنید‌
 • جریمه اضافه بار در پرواز مشهد آبادان چقدر است؟
  به‌طور‌کلی نرخ جریمه برای هر کیلوگرم اضافه بار به میزان یک درصد از قیمت بلیط در همان مسیر محاسبه می‌گردد. اما نرخ دقیق جریمه اضافه بار بر حسب قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز انتخابی شما برآورد می‌شود.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما مشهد آبادان چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما مشهد آبادان نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. بنابراین بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه باشید.
 • برای پرواز هواپیما مشهد آبادان چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشم؟
  برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز