#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
latest info
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز تهران به کرمانشاه در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های ایران ایر تهران به کرمانشاه5 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير1 پرواز
شنبه23 تير1 پرواز
يکشنبه24 تير-
دوشنبه25 تير1 پرواز
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير1 پرواز
#
پرواز های ماهان تهران به کرمانشاه3 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير-
شنبه23 تير1 پرواز
يکشنبه24 تير-
دوشنبه25 تير-
سه شنبه26 تير1 پرواز
چهارشنبه27 تير1 پرواز
پنجشنبه28 تير-
#
پرواز های قشم ایر تهران به کرمانشاه3 پرواز در هفته
#
جمعه22 تير-
شنبه23 تير-
يکشنبه24 تير1 پرواز
دوشنبه25 تير1 پرواز
سه شنبه26 تير-
چهارشنبه27 تير-
پنجشنبه28 تير1 پرواز

تاخیر و کنسلی پرواز تهران به کرمانشاه در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر ایران ایر
  3%
 • کمترین کنسلی ایران ایر
  5%

خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه

امکان خرید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه کار را برای مسافران ساده‌تر کرده‌است و دیگر نیازی به صرف زمان طولانی برای خرید بلیط حضوری نیست. شما می‌توانید به راحتی خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران کرمانشاه انجام دهید و با پرداخت آنلاین هزینه بلیط، خرید خود را نهایی کنید. در قسمت جستجو مقصد و تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید، یوتراوز لیست پیشنهادی از پروازهای موجود به همراه جزئیات قیمت پرواز، نوع بلیط، کلاس پروازی و زمان حرکت را در اختیار شما قرار می‌دهد. برای خرید بلیط هواپیما از کرمانشاه به مقصد تهران کافی‌ست با توجه به هزینه بلیط و سایز جزئیات، بلیط موردنظر خود را خریداری کنید. برای مسافران زیادی نرخ بلیط هواپیما تهران کرمانشاه اهمیت زیادی دارد و از گزینه‌های مهم در انتخاب بلیط است، یوتراوز برای دسترسی راحت‌تر به لیست قیمت‌ها از فیلتر قیمت استفاده می‌کند. در گوشه سمت راست صفحه لیست پروازها، محدوده قیمتی مورد نظر خود را مشخص کنید و با توجه به مناسب‌ترین قیمت، بلیط هواپیما تهران کرمانشاه آنلاین خود را خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ تهران

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران کرمانشاه

ارزانترین قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه را می‌توانید در لیست پروازهای لحظه آخری ببینید. در لیست پیشنهادی، از میان پروازهایی که زمان پرواز آنها نزدیک است اما هنوز امکان خرید دارند، می‌توانید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه ارزان قیمت خود را خریداری کنید. افرادی که ناگهانی و بدون برنامه قبلی سفر می‌کنند یا به ماموریت‌ کاری می‌روند، شانس بیشتری برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به کرمانشاه دارند. به این نکته توجه داشته باشید، خرید بلیط لحظه آخری در ایام پیک سفر به کرمانشاه امکان‌پذیر نیست. برای داشتن سفر تفریحی راحت، قبل از شروع سفر تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کنید و بلیط رفت و برگشت خریداری کنید. 

نقشه شهر کرمانشاه

بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه رفت و برگشت

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه رفت و برگشت زمانی کاربرد دارد که برنامه سفر شما مشخص است و تاریخ دقیق برگشت خود را می‌دانید. شما می‌توانید علاوه بر خرید بلیط، رزرو هتل خود را به صورت آنلاین انجام دهید و تنها به لذت از روزهای سفر و بازدید شهر زیبای کرمانشاه فکر کنید. برای خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت تهران کرمانشاه در قسمت جستجو سایت گزینه دوطرفه را فعال کنید، یوتراوز لیست پروازها را به صورت تفکیک شده به شما نمایش می‌دهد و می‌توانید در دو مرحله بلیط مسیر تهران کرمانشاه و مسیر برگشت کرمانشاه تهران خود را انتخاب کنید. در نهایت قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه رفت و برگشت به شما نمایش داده می‌شود و با پرداخت هزینه خرید شما ثبت و نهایی می‌شود.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد کرمانشاه

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتری و سیستمی

یوتراوز خرید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتری را برای شما ساده‌ کرده‌است. بعد از وارد کردن تاریخ رفت و برگشت و دریافت لیست پروازها، در فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتر را فعال کنید. با فعال کردن فیلتر، بلیط‌های چارتری برای شما تفکیک می‌شوند و می‌توانید به راحتی خرید بلیط ارزان هواپیما تهران کرمانشاه چارتری خود را ثبت کنید. علاوه بر بلیط چارتری می‌توانید فیلتر نوع بلیط را برای خرید بلیط سیستمی فعال و بلیط خود را خریداری کنید. اگرچه انتظار می‌رود قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر از نوع سیستمی آن بیشتر باشد اما با مقایسه ساده بلیط‌ها، متوجه می‌شوید تفاوت زیادی ندارند. برای داشتن سفری ارزان از تهران به کرمانشاه به شما پیشنهادی می‌کنیم علاوه بر بلیط هواپیما لحظه آخری، چارتری و سیستمی، لیست بلیط قطار تهران کرمانشاه یوتراوز را بررسی کنید و از مسیر ریلی برای سفر خود استفاده کنید.

سوالات متداول
 • پرواز تهران به کرمانشاه به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  تمامی پروازها به مقصد کرمانشاه از هر مبدایی، به فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه انجام می‌شود. این فرودگاه در شمال شرقی شهر کرمانشاه قرار گرفته است و علاوه بر پروازهای داخلی، پروازهای خارجی هم به آن نیز انجام می‌شود.
 • هزینه پرواز تهران به کرمانشاه چقدر است؟
  نرخ بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه قیمتی در حدود 470 هزار تومان تا 510 هزار تومان دارد. این نرخ با توجه به عوامل و شرایطی همچون تأخیر در پرواز، شرایط آب‌وهوایی، تعطیلات رسمی و ایام عید و سایر موارد این چنینی ممکن است با تغییراتی همراه شود.
 • بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه چه زمانی است؟
  اگر بخواهیم از نظر ساعت و زمان به این سوال پاسخ بدهیم، پیشنهاد ما برای خرید بلیط هواپیما اوایل صبح است.
 • چه فصلی برای سفر به کرمانشاه مناسب است؟
  در میان تمامی فصول سال، اواخر فصل بهار تا اواخر فصل تابستان بهترین زمان برای سفر به کرمانشاه است. آب‌وهوای کرمانشاه در این ایام از سال، آب‌وهوای مناسب و معتدلی است و به همین واسطه افراد بسیاری این ایام را بهترین ایام برای سفر به کرمانشاه می‌دانند. در ضمن طبیعت کرمانشاه در این فصول زیبایی دو چندانی دارد که حیف است آن زیبایی را از دست بدهید.
 • جاذبه‌های گردشگری کرمانشاه چه نام دارند؟
  شهر کرمانشاه به واسطه تاریخی بودن و گذشته غنی خود پر از جاذبه‌های گردشگری طبیعی، باستانی و حتی مدرن است. برخی از معروف‌‌ترین جاذبه‌های دیدنی کرمانشاه عبارتند از: پارک جنگلی و مجموعه تاریخی طاق بستان، گوردخمه صحنه، تکیه بیگلربیگی، بازار نان برنجی، مجموعه بیستون و بازار مسگرها.
 • پرواز تهران به کرمانشاه چقدر طول می‌کشد؟
  پرواز تهران به کرمانشاه در حالت عادی بدون در نظر گرفتن تأخیر در پرواز و سایر موارد، معمولاً یک ساعت تا یک ساعت و 5 دقیقه طول می‌کشد.
 • آیا امکان استرداد و کنسلی بلیط به صورت غیرحضوری وجود دارد؟
  یوتراوز این امکان را در اختیار شما گذاشته است تا بتوانید بلیط پرواز خود را به هر دلیلی و در صورت نیاز به صورت اینترنتی و غیرحضوری استرداد و کنسل کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز