اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی معراج ایر

ایرلاین معراج در سال 1389 و به عنوان یک شرکت هواپیمایی خصوصی در کشور کار خود را آغاز کرد. قطب‌های اصلی پرواز‌های معراج فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی در تهران است. ایرلاین معراج بدلیل داشتن ناوگاه هواپیمایی قوی، مدت زمان کم تاخیر در پروازها و پرسنل مجرب خود جزو ایرلاین های مطرح کشور است و طرفداران زیادی دارد

ترمینال پرواز‌های معراج در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره 2 است.

ناوگاه هواپیمایی معراج

ناوگاه هواپیمایی معراج، ناوگان مدرن با میانگین سن پایین است همین امر باعث کسب بالای رضایت مسافران شده است. هواپیمایی معراج مجهز به چهار فروند ایرباس 320، دو فروند ایرباس 319 و دو فروند ایرباس 300-600 است که در سه کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و فرست کلاس به مسافران خود خدمات رسانی می‌‌کنند. 
هم اکنون طرح توسعه ناوگان این شرکت در حال اجراست و در آینده ای نزدیک شاهد ورود سری جدید هواپیماهای مدرن این شرکت به کشور خواهیم بود.

کیفیت هواپیما معراج

 معراج یکی از برترین هواپیما‌های خصوصی در ایران است. کیفیت هواپیماهای معراج طبق استاندارهای جهانی است و جزو هواپیماهای خوب کشور است. معمولا پرواز های کلاس پروازی بیزینس معراج توسط هواپیماهای ایرباس انجام می‌شود که جزو باکیفیت‌ترین هواپیماها این ایرلاین است و معمولا در پروازهای بین المللی و مهم‌ترین پروازهای خارجی معراج مانند پرواز تهران به نجف، پرواز نجف به تهران، پرواز مشهد به نجف و پرواز نجف به مشهد از این هواپیما استفاده می‌شود.

خرید بلیط هواپیما معراج از یوتراوز

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما معراج در‌ سایت یوتراوز باید مبدا و مقصد و همچنین زمان سفر خود را وارد کنید تا بلیط‌های موجود در مسیر و زمان مورد نظر خود را ببینید. امکان فیلتر کردن گزینه‌ها بر حسب کلاس پروازی و یا قیمت وجود دارد تا شما بتوانید به‌راحتی بلیط مورد نظر خود را انتخاب و رزرو کنید. در طی فرآیند خرید بلیط درصورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، با همکاران ما در بخش پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در تماس باشید. در انتها برای پیگیری خرید خود می‌توانید به قسمت پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید.

استرداد بلیط هواپیما معراج

به هر دلیلی اگر سفر شما کنسل شد و قصد استرداد بلیط خود را داشتید، اصلا نگران نباشید یوتراوز امکان استرداد بلیط هواپیما را به صورت آنلاین فراهم کرده است. کافی است وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و بلیط خریداری شده را کنسل کنید. شرایط کنسلی، قوانین و مقررات استرداد و جریمه کنسلی در قسمت جزئیات بلیط خریداری شده قید شده و قابل محاسبه است. همچنین برای رفاه حال شما مسافران عزیز، امکان استرداد تلفنی نیز فراهم شده است. برای استرداد تلفنی با شماره چهار رقمی 1548 در تماس باشید.

هواپیمایی معراج
ایرلاین معراج
مهم‌ترین مقاصد داخلی و خارجی معراج
مسیرهای هوایی معراج ایر
مسیرهای هوایی

معراج ایر در مسیرهای زیادی پروازهای داخلی و خارجی دارد مهمترین شهرهای پرواز داخلی معراج ایر، شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، شیراز، قشم، کرمانشاه، کیش، مشهد، چابهار و عسلویه است و مهم‌ترین مسیرهای خارجی این ایرلاین مسیر تهران نجف، مشهد نجف و تهران استانبول است. عوامل زیادی بر برقراری پرواز‌ها در یک مسیر تاثیرگذار است و همچنین معراج ایر همواره در تلاش است تا پرواز‌های بیشتر و با کیفیت‌تر داشته باشد بنابراین برای اطلاع دقیق از پرواز‌های معراج ایر در مسیر مورد نظر خود، با ما با شماره 4 رقمی 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای معراج کدام ترمینال است؟
  ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد برای پروازهای خروجی معراج ایر در نظر گرفته شده است.
 • شرایط کنسلی بلیط هواپیما معراج ایر چیست؟
  قوانین و مقررات استرداد بلیط هواپیما و شرایط کنسلی بلیط معراج ایر در قسمت پروفایل شما و در جزئیات بلیط خریداری شده قابل مشاهده است.
 • کیفیت پرواز های معراج ایر چگونه است؟
  معراج ایر با ارائه کلاس‌های پروازی بیزینس کلاس و فرست کلاس علاوه بر کلاس اکونومی توانسته است پروازهای با کیفیت را برای مسافران به ارمغان بیاورد و طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشور کمترین تاخیر را در بین شرکت‌های هواپیمایی دارد.
 • میزان بار مجاز در ایرلاین معراج چقدر است؟
  بار مجاز معراج در پروازهای داخلی اکونومی 20 کیلوگرم و در داخلی بیزینس 30 کیلوگرم است. در پروازهای خارجی برای ایرباس 319-320 در پرواز اکونومی 25 کیلو و در بیزینس همین هواپیما 30 کیلوگرم مجاز است. در هواپیما 300-600 نیز برای پرواز اکونومی 30 کیلوگرم و برای پرواز بیزینس این هواپیما 40 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#