اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به اهواز

برای سفر از مشهد به اهواز تهیه بلیط هواپیما و سفر با آن یکی از بهترین و آسان‌ترین راه‌ها است. برای خرید آنلاین بلیط هواپیما مشهد به اهواز می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. از جمله مزایای خرید از یوتراوز آن است که می‌توانید بلیط خود را بدون دغدغه با ارزان‌ترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید. در صورتی هم که از خرید خود پشیمان شوید، می‌توانید بلیط خود را به صورت غیر حضوری استرداد کنید. البته باید توجه داشته باشید که برای استرداد بلیط طبق قوانین و شرایط مشخصی، مبلغی به عنوان جریمه کنسلی از شما کسر خواهد شد. برخی از این قوانین و شرایط شامل زمان کنسلی، نوع پرواز و ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز می‌شود.

نقشه شهر اهواز

رزرو بلیط چارتر و سیستمی پرواز مشهد به اهواز

اگر تمایل دارید تا بلیط پرواز مشهد به اهواز خود را به صورت چارتر و سیستمی خریداری کنید، کافی است تا پس از جستجو بلیط مورد نظرتان و نمایش لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز مشهد به اهواز یوتراوز، بلیط چارتر و یا سیستمی مدنظرتان را که در کنار لیست نمایش داده شده مشخص شده است را انتخاب کرده و به صورت اینترنتی رزرو کنید. در صورتی هم که قصد داشتید تا بلیط مورد نظر خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید می‌توانید با جستجو بلیط مورد نظرتان برای تاریخ و زمانی که در نظر دارید، بلیط لحظه آخری پرواز مشهد به اهواز خود را با بهترین کیفیت و به صرفه‌ترین قیمت خریداری کنید.

سوالات متداول
 • هزینه پرواز مشهد به اهواز چقدر است؟
  پرواز مشهد به اهواز به طور معمول قیمتی در حدود 600 تا 700 هزار تومان دارد و این قیمت بسته به عوامل مختلفی همچون نوع و زمان پرواز متغیر است.
 • مسافت هوایی مشهد به اهواز چقدر است؟
  مسافت هوایی مشهد به اهواز به طور حدودی 1140 کیلومتر یا 710 مایل است. این مسافت از نظر زمانی حدود یک ساعت و 45 دقیقه زمان می‌برد.
 • پرواز مشهد به اهواز در چه روزهایی انجام می‌شود؟
  معمولاً پرواز مشهد به اهواز در تمامی روزهای هفته انجام می‌شود. امّا با این زمان دقیق پروازها بستگی به زمان و تاریخ خرید بلیط‌تان و همچنین ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز دارد.
 • در مسیر مشهد به اهواز چه نوع کلاس‌های پروازی وجود دارد؟
  در مسیر پرواز مشهد به اهواز دو کلاس پروازی اکونومی کلاس و بیزینس کلاس پرواز دارند.
 • برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد چه مدارکی نیاز است؟
  برای دریافت کارت پرواز در فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی به همراه پرینت یا عکس بلیط خریداری شده مدارکی هستند که مورد نیازتان خواهند بود.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#