........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

ارزان ترین بلیط هواپیما آبادان به مشهد در هفته پیش‌رو

در هزینه سفرت تا 50% صرفه‌جویی کن!
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

ایرلاین های پرواز آبادان به مشهد در هفته‌ی گذشته

#
پرواز های سپهران آبادان به مشهد9 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت2 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت2 پرواز
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت1 پرواز
يکشنبه30 ارديبهشت2 پرواز
دوشنبه31 ارديبهشت1 پرواز
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های زاگرس آبادان به مشهد2 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت1 پرواز
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
يکشنبه30 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های ایران ایرتور آبادان به مشهد2 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
يکشنبه30 ارديبهشت1 پرواز
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های اروان آبادان به مشهد1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت1 پرواز
يکشنبه30 ارديبهشت-
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های وارش آبادان به مشهد1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت1 پرواز
جمعه28 ارديبهشت-
شنبه29 ارديبهشت-
يکشنبه30 ارديبهشت-
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های فلای پرشیا آبادان به مشهد1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
يکشنبه30 ارديبهشت-
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-
#
پرواز های قشم ایر آبادان به مشهد1 پرواز در هفته
#
چهارشنبه26 ارديبهشت-
پنجشنبه27 ارديبهشت-
جمعه28 ارديبهشت1 پرواز
شنبه29 ارديبهشت-
يکشنبه30 ارديبهشت-
دوشنبه31 ارديبهشت-
سه شنبه01 خرداد-

تاخیر و کنسلی پرواز آبادان به مشهد در 3 ماهه گذشته

 • کمترین تاخیر زاگرس
  2%
 • کمترین کنسلی فلای پرشیا
  0%

خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد

اگر از جنوبی‌ترین شهر کشور عزیزمان دلتان هوای سفر به پایتخت مذهبی ایران را کرده است؛ و دوست دارید هرچه زودتر خود را به حرم مطهر امام رضا (ع) برسانید؛ به دلیل مسافت زیادی که بین این دو شهر وجود دارد بهترین راه تهیه بلیط هواپیما است. پس دست بجنبانید و هم‌اکنون بلیط هواپیما آبادان مشهد خود را از یوتراوز خریداری کنید. 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما در یوتراوز راهی آسان را در پیش‌رو دارید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما مشهد را دارید، کافی‌ست در همین صفحه در تب پرواز پس از انتخاب یک‌طرفه یا دوطرفه بودن پروازتان، مبدأومقصد، تاریخ رفت‌وبرگشت و تعداد مسافرین را وارد نموده تا لیستی از بلیط‌های موجود از ایرلاین‌های مختلف را مشاهده کنید. علاوه‌براین در سمت راست سایت فیلترهای مورد نیاز شما وجود دارد که با اعمال آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیما آبادان مشهد چارتری و بلیط پرواز آبادان مشهد را با انتخاب نوع کلاس پروازی، انتخاب ایرلاین دلخواه همراه با بهترین قیمت پیدا کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ آبادان

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد با یوتراوز

قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد با توجه‌به پارامترهای متفاوتی چون شرکت هواپیمایی ارائه دهنده خدمات پروازی(ایرلاین)، نوع کلاس پروازی و تعداد روزهای باقی مانده تا پرواز محاسبه می‌گردد. 

این نکته را هم مدنظر داشته باشید که عموماً نوسانات قیمتی در ایام تعطیلات و مناسبت‌های مذهبی بیشتر می‌شود. چراکه میزان سفر به مشهد بیشتر شده و طبیعی‌ست که قیمت بلیط هواپیما آبادان به مشهد نیز افزایش یابد. در حالت کلی پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد حداقل هفت روز (یک هفته) قبل از موعد سفر خود سایت یوتراوز را چک کرده تا بتوانید شانس خود را جهت خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط پروازی آبادان به مشهد افزایش دهید.

خرید آنلاین رفت‌وبرگشت بلیط هواپیما آبادان مشهد

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آبادان مشهد رفت‌وبرگشت در یوتراوز باید در ابتدایی‌ترین گام، گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب نمایید. بدین ترتیب پس از انتخاب تاریخ برای بلیط رفت، تاریخ بلیط برگشت خود را نیز باید مشخص کرده و سایر مراحل را تا اخذ بلیط طی نمایید. به‌یاد داشته باشید اگر در هنگام خرید رفت‌وبرگشت بلیط هواپیما آبادان مشهد، فراموش کرده باشید گزینه دوطرفه بودن پرواز را انتخاب کنید و مطابق با پیش فرض سایت روی گزینه یک‌طرفه بودن پرواز پیش رفته باشید؛ با مشکل حل‌نشدنی روبه‌رو نشده‌اید. چراکه یوتراوز امکان خرید بلیط هواپیما مشهد آبادان را در هر زمانی‌که سفرتان به اتمام برسد در اختیار شما قرار می‌دهد تا با خیالی آسوده سفری خوش را سپری کرده و هیچ نگرانی بابت برگشت نداشته باشید.

نقشه شهر مشهد

خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد لحظه آخری از یوتراوز

اگر مجبورید در سفری از پیش تعیین نشده حضور یابید و هیچ برنامه‌ریزی بابت تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل انجام نداده‌اید، نگران نباشید. چرا؟ چون یوتراوز تنها با چند کلیک ساده تمامی دل‌نگرانی‌های شما را برطرف می‌کند. پس هم‌اکنون دست‌به‌کار شده و فرصت را مغتنم شمارید و بلیط هواپیما آبادان مشهد لحظه آخری را خریداری کرده و از بهترین هتل‌های شهر مشهد، اتاق دلخواه‌تان را رزرو کنید. اما اگر هنوز هم سردرگم و نگران هستید و نمی‌دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید، فقط کافی‌ست با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز به شماره 1548 تماس گرفته تا همکاران ما راهنمای شما در این خصوص باشند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما آبادان مشهد چارتری

با انتخاب آبادان و مشهد به عنوان شهر مبدأومقصد و تعیین زمان رفت‌وبرگشت و تعداد مسافران در یوتراوز، لیستی از بلیط‌های موجود برای شما نمایش داده می‌شود که بلیط چارتری یا سیستمی بودن در آن‌ها ذکر شده است. علاوه‌‌براین شما می‌توانید در سمت راست سایت و از قسمت فیلترهای نتایج جست‌وجو، نوع بلیط خود را چارتری انتخاب کرده و تنها پروازهای چارتر را ببینید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد مشهد

نحوه استرداد بلیط هواپیما آبادان مشهد

برای استرداد بلیط هواپیما آبادان مشهد بهتر است صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما را در یوتراوز مطالعه کرده و از قوانین کنسلی بلیط هواپیما آگاه شوید. 

اطلاعات پرواز آبادان مشهد

مدت زمان پرواز آبادان به مشهد نزدیک به دو ساعت و مسافت طی شده بین این دو شهر حدوداً 1240 کیلومتر برآورد شده است. همچنین برای اطلاع از ایرلاین‌های این سفر باید تاریخ رفت‌وبرگشت را وارد کرده تا شرکت هواپیمایی خدمات دهنده برای سفرتان مشخص گردد. 

معرفی اماکن گردشگری و تفریحی مشهد

اگر می‌خواهید مشهدگردی لذت‌بخش و به‌یادماندنی داشته باشید و هیچ‌یک از جاهای دیدنی مشهد را از قلم نیندازید پیشنهاد یوتراوز به شما این است که حتماً راهنمای سفر به مشهد را مطالعه نمایید. اما اگر به دنبال گذراندن اوقاتی خوش در باغ‌های سرسبز و زیبا با آب‌وهوای خنک و مسافتی نزدیک به مرکز شهر هستید و پس از آن می‌خواهید مشهدگردی را شروع کنید، پیشنهاد ما به شما باغ‌ گیاه‌شناسی مشهد، باغ بزرگ وکیل‌آباد، پارک کوهسنگی، پارک ملت، پارک مینیاتوری، پارک خورشید، بوستان چهل بازه، پارک گل‌ها، پارک کوهستانی کوه‌پارک و کوهشار و ... است. 

سوالات متداول
 • بلیط هواپیما آبادان مشهد را با چه قیمتی می‌توانم تهیه کنم؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما آبادان مشهد در هر روز باید در سایت یوتراوز اطلاعات مورد نظر را وارد کرده، فیلترهای مدنظر را اعمال کنید تا قیمت روز بلیط پرواز آبادان مشهد را مشاهده کنید.
 • چگونه می‌توانم خرید ارزان بلیط هواپیما آبادان مشهد را داشته باشم؟
  برای خرید ارزان بلیط هواپیما آبادان به مشهد کافی‌ست سفرتان را به روزهای وسط هفته (دوشنبه تا چهارشنبه)، روزهای غیرتعطیل و نیمه دوم سال (مهرماه الی اسفندماه) موکول کنید. اما اگر قصد سفر در ایام تعطیلات، روزهای ولادت و شهادت امام رضا (ع) به مشهد را دارید بهتر است حداقل از دو هفته تا 10 روز قبل از سفر قیمت پروازها را مشاهده کرده و در همین حوالی بلیط خود را رزرو کنید.
 • تا چه میزان مجازم در پرواز آبادان مشهد همراه خود بار داشته باشم؟
  میزان بار مجاز در کلاس پرواز اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم تعیین شده است. اما به‌خاطر داشته باشید هرچه سبک‌تر سفر کنید آسوده‌ترید. بدین منظور کافی‌ست لوازم غیرضروری را از چک لیست سفر خود حذف کنید.
 • جریمه اضافه بار در پرواز آبادان مشهد چقدر است؟
  به‌طور‌کلی نرخ جریمه برای هر کیلوگرم اضافه بار برابر است با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر. اما نرخ دقیق جریمه اضافه بار بر حسب قیمت بلیط،‌ طول پرواز و کلاس پرواز انتخابی شما محاسبه می‌گردد.
 • برای جریمه کنسلی (استرداد) بلیط هواپیما آبادان مشهد چقدر از بهای پرداختیم کسر می‌شود؟
  برای جریمه استرداد بلیط هواپیما آبادان مشهد نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. برای اطلاع از نحوه کنسل کردن و میزان جریمه استرداد آنلاین بلیط با پشتیبانان یوتراوز (1548) تماس گرفته تا راهنمای شما باشند.
 • برای پرواز هواپیما آبادان مشهد چه زمانی باید در فرودگاه حضور داشته باشم؟
  برای پروازهای داخلی لازم است حداقل یک ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز