اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور

شرکت ایران ایرتور در سال 1351 و توسط بخش خصوصی کار خود را آغاز کرد. قطب‌های اصلی پروازی ایران ایرتور، فرودگاه مهرآباد تهران و فرودگاه هاشمی‌نژاد در مشهد مقدس است. ناوگان ایران ایرتور شامل 4 فروند هواپیما airbus 300-600، 2 فروند airbus 310، یک فروند airbus 320 و 5 فروند md-82-83 است که پرواز‌های داخلی و خارجی این ایرلاین را پوشش می‌دهند.

ترمینال پرواز‌های ایران ایرتور در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 2 است.

قیمت بلیط هواپیما ایران ایرتور

ایران ایرتور دارای چندین کلاس پروازی است که متناسب با امکانات و خدمات ارائه شده، قیمت آن‌ها با یکدیگر متفاوت است. معمولا کلاس‌های اکونومی یا معمولی از کلاس‌های بیزینسی قیمت ارزان‌تری دارند.

شما با وارد کردن مبدا و مقصد و زمان پرواز خود می‌توانید بلیط‌های ایران ایرتور را همراه با قیمت مشاهده کنید. طبیعتا قیمت بلیط به طول پرواز، زمان پرواز، کلاس پروازی و عوامل دیگر وابسته است. اما اگر به دنبال بلیط ارزان قیمت هستید بهتر است بلیط‌های چارتر و لحظه آخری را نیز بررسی کنید زیرا ممکن است ارزان‌تر از بلیط‌های سیستمی ایران ایرتور باشد.

خدمات بار ایران ایرتور

بار مجاز در پروازهای داخلی برای کلاس اکونومی (معمولی) در ایران ایرتور  به ازای هر مسافر 20 کیلوگرم و در پرواز‌های خارجی 30 کیلوگرم است. بار مجاز کودکان زیر 2 سال نیز حداکثر 10 کیلوگرم است. علاوه بر این هر مسافر می‌تواند یک ساک دستی با وزن حداکثر 5 کیلوگرم و با ابعاد 115 سانتی‌متر با خود به داخل کابین ببرد. معمولا هزینه اضافه بار در ایران‌ ایرتور به ازای هر کیلوگرم برابر یک درصد نرخ بلیط در همان مسیر است که این هزینه در فرودگاه مبدا دریافت می‌شود.

استرداد بلیط هواپیما ایران ایرتور

همانطور که یوتراوز با پوشش کامل پرواز‌های ایران ایرتور امکان خرید اینترنتی بلیط از این ایرلاین را فراهم کرده است، امکان استرداد بلیط هواپیما ایران ایرتور نیز، در سایت یوتراوز فراهم شده است. شما با وارد شدن به پروفایل خود در سایت یوتراوز و انتخاب بلیط خریداری شده به راحتی می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید. مهم‌ترین نکته در بحث کنسلی بلیط هواپیما، جریمه کنسلی است که در قسمت جزییات بلیط درباره قوانین و مقررات کنسلی و میزان جریمه توضیح داده شده است، بنابراین قبل از رزرو نهایی خود این قسمت از بلیط را با دقت مطالعه کنید.

هواپیمایی ایران ایرتور
شرکت هواپیمایی ایران ایر تور
مقاصد پروازی مهم داخلی و خارجی ایران ایرتور
مسیرهای پروازی ایران ایرتور
مسیرهای هوایی

ایران ایرتور مسیرهای پروازی متعددی دارد. پروازهای ایران ایرتور از مبدا مشهد به شهر‌های آبادان، اهواز، اصفهان، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تهران، رشت، شیراز، کرمانشاه و کیش است.

ایران ایرتور از فرودگاه مهرآباد تهران، به شهرهای آبادان، اهواز، بندرعباس، تبریز، شیراز، اصفهان، کیش، بوشهر، مشهد و زاهدان پرواز دارد. اکثر پروازهای خارجی ایران ایرتور به استانبول و از فرودگاه امام خمینی تهران و فرودگاه تبریز انجام می‌شود.

پروازهای داخلی ایران ایرتور از تبریز به شهرهای تهران، کیش و مشهد برقرار است. 

همچنین ایران ایرتور از کیش به شهرهای تهران، مشهد، تبریز و رشت پرواز دارد.

برای اطلاع دقیق از وجود پرواز ایران ایرتور در مسیر پروازی مد نظر خود بهتر است در سایت یوتراوز بلیط‌ها را بررسی کنید و یا با پشتیبانی سایت به شماره 1548 در تماس باشید. همکاران ما آماده اطلاعرسانی به شما مسافران محترم هستند.

سوالات متداول
 • پروازهای ایران ایرتور از کدام ترمینال انجام می‌شود؟
  ترمینال شماره 2 فرودگاه مهرآباد برای پروازهای ورودی و خروجی ایران ایرتور در نظر گرفته شده است.
 • جریمه کنسلی بلیط هواپیما ایران ایرتور چقدر است؟
  مبلغ جریمه در هر مسیر و کلاس پروازی متناسب با نرخ بلیط خریداری شده متفاوت است و برای اطلاع دقیق باید به پروفایل خود در سایت یوتراوز، قسمت سوابق خرید مراجعه کرده و یا با پشتیبانی به شماره 1548 تماس بگیرید.
 • کیفیت پروازهای ایران ایرتور چگونه است؟
  معمولا کیفیت پرواز‌های ایران ایرتور خوب است و این ایرلاین تاکنون جوایزی در زمینه کیفیت پروازهای خود دریافت کرده است.
 • میزان بار مجاز در پرواز های ایران ایر تور چقدر است؟
  بار مجاز این ایرلاین در پروازهای داخلی 20 و در پروازهای خارجی 30 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#