........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
ZiyafatAlzahra
جا تو نگه داشتیم

خرید اینترنتی بلیط قطار زنجان به تهران

یکی از مسیرهای پرتردد ریلی به تهران، مسیر ریلی زنجان به تهران است. افراد بسیاری با خرید اینترنتی بلیط قطار زنجان به تهران و به قصد بازدید از برج میلاد، موزه‌های تهران، جاذبه‌های تاریخی این شهر و همچنین خرید از بازارهای معروف تهران به این شهر سفر می‌کنند. با خرید بلیط قطار زنجان به تهران از یوتراوز این امکان را خواهید داشت تا بلیط مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و به صورت آنلاین نیز تهیه کنید. همچنین این امکان را هم خواهید داشت تا در صورت تمایل محل اقامت خود را از میان هتل‌های زنجان انتخاب کرده و رزرو کنید.

خرید آنلاین بلیط رفت و برگشت قطار زنجان به تهران

اگر قصد دارید تا در سفر با قطار از زنجان به تهران بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. یوتراوز انواع بلیط‌های قطار کوپه‌ای و سالنی این مسیر را به صورت رفت و برگشت در اختیار شما قرار داده است که برای تهیه آن‌ها کافی است در هنگام جستجوی بلیط گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و پس از درج تاریخ بازگشت خود بلیط را جستجو کنید. در این هنگام انواع بلیط‌های قطار زنجان به تهران که در آن تاریخ موجود هستند، برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید بلیط قطار تهران خود را از میان آن‌ها انتخاب کرده و خریداری کنید.

پرترددترین مسیر ریلی از مبدا زنجان

رزرو آنلاین بلیط قطار زنجان به تهران برای کودکان

در صورتی که قصد دارید تا علاوه بر خودتان برای کودک خود هم بلیط تهیه کنید، تنها کافی است دو نکته مهم را به خاطر بسپارید که مهم‌ترین آن نرخ بلیط قطار برای کودکان است. نرخ بلیط قطار برای کودکان زیر 2 سال 10 درصد از مبلغ بلیط برای بزرگسال است. در صورتی هم که تمایل داشته باشید تا برای کودک زیر دو سال خود صندلی جدا رزرو کنید، موظف خواهید بود که هزینه بلیط را به صورت نیم‌بها پرداخت کنید. این در صورتی است که نرخ بلیط برای کودکان 2 تا 12 سال هم همین است. غیر از این مورد که در واقع مربوط به نرخ بلیط است، باید به خاطر بسپارید که طبق قوانین راه‌آهن امکان خرید بلیط برای کودک تنها را نخواهید داشت و تنها در صورتی می‌توانید برای کودک بلیط تهیه کنید که حداقل یک بزرگسال همراه او باشد.

نقشه شهر تهران

رزرو آنلاین بلیط قطار زنجان به تهران

با یوتراوز می‌توانید از انواع بلیط‌های کوپه‌ای و سالنی قطار زنجان به تهران بهره‌مند شوید. این قطارها اغلب از شرکت‌هایی همچون رجا، ریل ترابر سبا و یا رعد هستند. علاوه بر این با خرید اینترنتی بلیط قطار زنجان به تهران از یوتراوز دیگر نیازی نیست نگران نرخ بلیط خود و همچنین امنیت خرید آن باشید. چرا که یوتراوز بستری امن را برای تهیه بلیط فراهم آورده است تا بتوانید بدون دغدغه برای سفر خود برنامه‌‌ریزی کرده و بلیط خریداری کنید. در ضمن در صورت تمایل می‌توانید بلیط هواپیما این مسیر ریلی را هم به سادگی و به صورت آنلاین از یوتراوز تهیه کنید.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

رزرو اینترنتی کوپه دربست قطار زنجان به تهران

یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید برای سفر از زنجان به تهران با قطار کوپه‌ای، کوپه خود را به صورت دربست رزرو کنید. برای این کار کافی است در هنگام رزرو بلیط گزینه مربوط به کوپه دربست را انتخاب کنید تا این مورد برای شما اعمال شود. با اعمال این مورد بر روی بلیط‌تان، هزینه بلیط با کسر خدمات ایستگاهی و پذیرایی از روی صندلی‌های خالی محاسبه خواهد شد و در واقع آنچه به نرخ بلیط اضافه می‌شود، هزینه صندلی‌های خالی موجود در آن کوپه است.

استرداد آنلاین بلیط قطار زنجان به تهران

اگر به هر دلیلی از خرید بلیط خود پشیمان شدید، می‌توانید به صفحه استرداد بلیط قطار مراجعه کرده و بلیط قطار زنجان به تهران خود را به صورت آنلاین در یوتراوز استرداد کنید. برای استرداد هم کافی است تا طبق مراحل موجود پیش رفته و اطلاعات خواسته شده را درج کنید. پس از درج اطلاعات خواسته شده و تایید مراحل استرداد، مدتی کوتاه نیاز است تا هزینه باقی بلیط در نتیجه استرداد، به حساب شما واریز شود. در ضمن چنانچه در هر مرحله از استرداد بلیط و یا حتی خرید آن با سوال و نکته‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، پشتیبانان ما به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته برای پاسخگویی به شما و ارائه راهنمایی‌های لازم در خدمتتان خواهند بود. برای دریافت این راهنمایی‌ها تنها کافی است تا با شماره 1548 تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطار زنجان به تهران چقدر است؟
  نرخ بلیط قطار زنجان به تهران به موارد مختلفی از جمله نوع بلیط، نوع قطار و همچنین زمان سفر بستگی دارد و با در نظر داشتن این موارد می‌توانیم نرخ بلیط قطار زنجان به تهران را از حدود 44 هزار تومان تا 72 هزار تومان متغیر بدانیم.
 • مدت زمان سفر از زنجان به تهران چقدر است؟
  سفر از زنجان به تهران به طور میانگین حدود 4 ساعت و 30 دقیقه زمان می‌برد و این مدت زمان با در نظر گرفتن توقف احتمالی قطار در ایستگاه‌‌های بین راهی محاسبه می‌شود.
 • مهم‌ترین ایستگاه‌های بین راهی زنجان به تهران کدام ایستگاه‌ها هستند؟
  در این مسیر ریلی دو ایستگاه بسیار مهم وجود دارد که ممکن است قطار زنجان به تهران با توجه به موارد مختلفی در هر کدام از این ایستگاه‌ها توقف داشته باشد. این ایستگاه‌ها عبارتند از: قزوین، کرج.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار زنجان به تهران به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید در صورت نیاز به کنسلی بلیط خود، بلیط‌تان را در زمانی کوتاه به صورت آنلاین در یوتراوز استرداد کنید.
 • در مسیر ریلی زنجان به تهران چه قطارهایی وجود دارند؟
  در این مسیر ریلی قطارهای متعددی همچون 2 ستاره 6 تخته زاگرس، 4 ستاره اتوبوسی نگین، 3 ستاره ارم، 3 ستاره سهند، 4 ستاره 4 تخته سبز و 3 ستاره 4 تخته طوس نیز وجود دارند.
 • آیا امکان رزرو بلیط رفت و برگشت قطار زنجان به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد که بتوانید بلیط رفت و برگشت قطار زنجان به تهران را با قیمتی مناسب و با بهترین کیفیت به صورت آنلاین از یوتراوز خریداری کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز