........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز

اگر دوست دارید از پایتخت معنوی ایران به خرمشهر که نمادی از ایثار و مقاومت مردمان ایران زمین است، بروید و به تماشای ساحل و منظره‌ زیبای نخلستان‌ها بنشینید و از جای‌جای این شهر زیبای جنوبی دیدن کنید، می‌توانید با خرید بلیط قطار اولین قدم را برای شروع این سفر لذت‌بخش بردارید. شما می‌توانید با خرید بلیط قطار مشهد به خرمشهر از یوتراوز به این شهر جنوبی زیبا که دیدنی‌های جذاب، آثار تاریخی و طبیعی بسیاری دارد سفر کنید و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.

خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر

خرید بلیط قطار مشهد به خرمشهر از یوتراوز، تصمیمی هوشمندانه است. با رزرو بلیط قطار خرمشهر امروز یا هر روز دیگری، می‌توانید بلیط ارزان مشهد خرمشهر را به‌راحتی و بدون واسطه خریداری کنید؛ بلیط سفرتان را به‌صورت آنی بر روی گوشی همراه خود دریافت کنید و از تخفیفات ویژه یوتراوز بهره‌مند شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز

خرید اینترنتی بلیط قطار در مقایسه با خرید حضوری بلیط قطار، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود و نیازمند صرف هزینه و زمان کمتری است. ازاین‌رو امروزه خرید اینترنتی بلیط قطار همانند دیگر خریدهای اینترنتی، جایگزین خرید حضوری شده است. با خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد به خرمشهر در سایت و اپلیکیشن یوتراوز، تنها با چند کلیک ساده بلیط سفرتان را با ارزان‌ترین قیمت، در کمترین زمان و به مطمئن‌ترین روش خریداری می‌کنید. برای خرید آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز، تنها با در اختیار داشتن یک کارت بانکی و رمز پویای آن، یک آدرس ایمیل و مشخصات فردی می‌توانید اطلاعات موردنیاز سامانه را وارد کرده و بلیط قطارتان را مطابق با مراحل زیر بخرید. 

 1. در پنل ابتدای صفحه قسمت قطار را انتخاب کنید.
 2. یک‌طرفه یا دوطرفه بودن بلیط را مشخص کنید.
 3. مبدأ و مقصد را مشخص کنید.
 4. تاریخ رفت ‌و برگشت سفرتان را انتخاب کنید (در صورت یک‌طرفه بودن سفر، تنها تاریخ رفت و در صورت دوطرفه بودن سفر، تاریخ برگشت را نیز مشخص کنید). 
 5. تعداد مسافرین را وارد کنید و در صورت انتخاب کوپه دربست، عادی، ویژه خواهران و برادران یک گزینه را انتخاب کنید و در نهایت دکمه جستجو را بزنید.

پس از انجام مراحل بالا لیستی از بلیط‌های موجود از کارگزاران ریلی مختلف را مشاهده می‌کنید و با اعمال تغییرات مورد نظر در فیلتر نتایج جستجو که در سمت راست سایت وجود دارد، می‌توانید بهترین بلیط قطار مشهد خرمشهر لحظه آخری یا بلیط قطار مشهد خرمشهر چارتر را با انتخاب نوع کلاس سالن قطار و ساعت حرکت پیدا کنید و در کسری از ثانیه آن را بخرید.

قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر

نرخ بلیط قطار مشهد خرمشهر در زمان‌های خاصی از سال مثل ایام تعطیلات نوروز و ایام پیک سفر به خرمشهر(پاییز و زمستان) ممکن است با افرایش قیمت روبه‌رو باشد و در مواقعی از سال مثل روزهای میانی هفته، ایام غیرپیک سفر، فصل‌های گرم سال که تعداد متقاضیان برای خرید بلیط کمتر می‌شود، قیمت بلیط قطار از مشهد به خرمشهر نیز تحت تأثیر عوامل ذکر شده کاهش می‌یابد. بنابراین هزینه بلیط قطار مشهد خرمشهر در تصمیم‌گیری مسافرانی که قطار را برای سفر خود استفاده می‌کنند، نقش مهمی دارد. 

شما با اطلاع از قیمت قطار مشهد خرمشهر، نوع کلاس‌ سالن قطارها و تاریخ‌های مختلف سفر می‌توانید به‌صرفه سفر کنید، برنامه‌ریزی درستی برای زمان و مکان سفر خود انجام دهید، و از خریدن بهترین بلیط اطمینان حاصل کنید. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز می‌توانید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه، لیست قیمتی بلیط‌های قطار مشهد خرمشهر را به صورت آنلاین مشاهده کرده و باتوجه به اعمال فیلترهای مورد نظر همواره بهترین خرید را با کمترین هزینه داشته باشید و در صورتی‌که بخواهید تنها از یک شرکت ریلی خاص مانند فدک یا بن ریل بلیط قطار را بخرید می‌توانید از قسمت فیلتر نتایج جستجو، شرکت مورد نظر را فیلتر کرده تا تنها بلیط قطار مشهد خرمشهر فدک را به همراه قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر فدک یا بلیط قطار مشهد خرمشهر بن ریل را به همراه قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر بن ریل ببینید و به انتخاب خود بهترین بلیط قطار مشهد خرمشهر را بخرید.

پرترددترین مسیرهای ریلی از مبدا مشهد

بلیط ارزان قطار مشهد خرمشهر

خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر ارزان یکی از خدمات یوتراوز است که می‌توانید در هر جایی‌که هستید با خیالی آسوده و با چند کلیک ساده از همین صفحه انجام دهید. همانطور‌که می‌دانید این مسیر توسط شرکت‌های ریلی متفاوتی پوشش داده می‌شود که شما می‌توانید باتوجه‌به زمان و بودجه مدنظرتان، شرکت ریلی دلخواه خود را انتخاب کنید. اما این نکته مهم را به‌خاطر داشته باشید که یوتراوز همواره می‌کوشد تا ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد خرمشهر و دیگر خطوط ریلی را برای شما ارائه دهد. چنانچه قصد خرید بلیط ارزان قطار مشهد خرمشهر را دارید یوتراوز دو روش را برای خرید ارزان‌تر بلیط برای شما فراهم کرده است تا با مقایسه قیمت بلیط‌های قطار مشهد به خرمشهر بتوانید ارزانترین قیمت بلیط قطار را بخرید. روش‌های خرید ارزان بلیط قطار در یوتراوز عبارتند از:

 1. فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت: اگر به دنبال خرید ارزان بلیط قطار از مشهد به خرمشهر هستید، یوتراوز این امکان را برای‌تان فراهم کرده است تا پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه بتوانید با کلیک بر روی مرتب‌سازی براساس قیمت، لیست ارائه شده بلیط‌ها را از کمترین قیمت به بیشترین مشاهده کنید و بلیط خرمشهر مشهد ارزان را بخرید.
 2. استفاده از کوپه دربست: اگر قصد سفر خانوادگی یا دسته‌جمعی دارید، استفاده از کوپه دربست و درج تعداد واقعی مسافران بزرگسال و کودک در قسمت مربوطه، موجب می‌شود بهای تمام شده صندلی‌های خالی با کسر هزینه خدمات برای کاربر محاسبه گردد و مسافر ضمن حفظ حریم خصوصی خود، سفر مقرون‌بهصرفه‌تری را تجربه نماید.

به‌طورکلی ارزان‌ترین بلیط قطار را می‌توانید در اواسط هفته، روزهای غیرتعطیلات و ایام غیرپیک سال پیدا کنید یا بلیط قطارهای اتوبوسی و سه ستاره را بخرید.

راهنمای خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر رفت ‌و برگشت در یوتراوز

با خرید رفت و برگشت بلیط قطار مشهد خرمشهر می‌توانید با خیالی آسوده سفر کنید و هیچ نگرانی بابت برگشت خود نداشته باشید. برای اطلاع از قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر رفت و برگشت و خرید آن از یوتراوز کافیست مراحل زیر را طی کنید:

 1. در ابتدای این صفحه قسمت قطار را انتخاب کنید.
 2. سپس گزینه دوطرفه بودن را برگزینید.
 3. مبدأ (شهر: مشهد) و مقصد (شهر: خرمشهر) را مشخص کنید.
 4. تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب کنید.
 5. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید و در صورت انتخاب کوپه دربست، عادی، ویژه خواهران و برادران یک گزینه را انتخاب کنید.
 6. دکمه جست‌وجو را کلیک کنید.

پس از طی مراحل بالا، لیستی از بلیط‌های مسیر رفت را با جزئیات می‌بینید که پس از بررسی اطلاعات بلیط مانند نوع کوپه، ساعت حرکت از راه آهن و ساعت رسیدن به مقصد، قیمت بلیط و نام شرکت ریلی خدمات دهنده و درجه کیفیت آن (تعداد ستاره‌های دریافتی)، می‌توانید مناسب‌ترین بلیط رفت را انتخاب کنید تا پس از آن لیستی از بلیط‌های برگشت برایتان نمایش داده شود تا یکی را به انتخاب خود برگزینید و بلیط رفت و برگشت‌تان را به صورت هم‌زمان بخرید. این نکته را هم به‌خاطر داشته باشید که اگر فراموش کردید به صورت هم‌زمان بلیط رفت‌وبرگشت سفر خود را خریداری کنید، جای نگرانی نیست. چون هر زمانی‌که قصد بازگشت به مشهد را داشتید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط قطار خرمشهر مشهد را از یوتراوز خریداری کنید و راهی مشهدالرضا شوید.

نحوه کنسلی و استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر

امروزه سفر با قطار به‌دلیل سهولت، سرعت در رفت‌وآمد و قیمت‌به‌‍‌صرفه آن بیش‌ازپیش مورد توجه مسافران قرار گرفته است و روزانه مسافران بسیاری به مقاصد مختلف جابه‌جا می‌شوند. گاهی پیش می‌آید که ممکن است سفر از جانب راه آهن و به دلایلی چون نقص فنی در قطار و در شرایطی دیگر امکان دارد کنسل کردن بلیط قطار خرمشهر به دلایل انصراف از سفر، تغییر تاریخ سفر و ... توسط مسافر صورت گیرد. مسلماً در چنین شرایطی لازم است مسافران بلیط خود را کنسل کرده و هزینه آن را دریافت کنند. اگر شما هم روزی در چنین شرایطی قرار گرفتید، نگران نباشید؛ چراکه یکی از مزیت‌های یوتراوز، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار است. بدین منظور می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را طی کرده یا از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548)، درخواست خود را مطرح کرده و فرآیند استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر خود را پیگیری کنید. 

جهت اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط قطار لازم است بدانید قوانین استرداد بلیط قطار و میزان جریمه کنسلی از سمت راه‌آهن اعلام می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی بلیط را از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک در سایت یوتراوز مشاهده کنید و یا از پشتیبانان ما (1548) در این مورد راهنمایی بخواهید.

مزایای سفر با قطار

قطار به‌عنوان یکی از پرتقاضاترین وسایل حمل‌ونقل عمومی بین‌شهری و همیشه در دسترس است که نه‌تنها مزایای بسیاری دارد بلکه می‌تواند لحظات خوشی را برایتان رقم بزند. اکنون که تصمیم خود را گرفته‌اید و می‌خواهید به وسیله قطار، مسیر مشهد خرمشهر را طی کنید، بهتر است قبل از سفر از مزایای قطار مطلع شوید تا این‌بار با نگرش عمیق‌تری از انتخاب قطار لذت ببرید. 

قیمت به صرفه، برنامه‌ریزی و زمان‌بندی دقیق قطارها، امنیت بالای سفر با قطار، دیدن مناظر بین‌راهی و لذت بردن از مسیر، کنسلی کمتر سفرهای قطار، استقرار راه آهن و ایستگاه قطار در مراکز شهرها، امکان تهیه راحت بلیط قطار، عدم محدودیت حمل بار، امکان حمل خودرو شخصی، راحتی، گسترده بودن خطوط ریلی،  فضای آرام و ساکت قطار، کاهش آلودگی‌های محیط زیست و همچنین امکانات رایگانی که در قطار به مسافران ارائه می‌شود از مهم‌ترین و برجسته‌ترین مزایای سفر با قطار هستند که موجب می‌شود تا قطار انتخاب بهتری نسبت به اتوبوس و هواپیما باشد.

مزایای خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز

امروزه خرید اینترنتی خدمات سفر مثل خرید آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر، بلیط هواپیما و رزرو هتل همچون خریدهای آنلاین روزانه تبدیل به بخشی از سبک زندگی ما شده است. صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد، خرید آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر، در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)، داشتن حق انتخاب بیشتر در خرید اینترنتی، امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و برخورداری از خدمات پشتیبانی بخشی از مزایای خرید آنلاین خدمات گردشگری از وب‌سایت‌های معتبری چون یوتراوز است. اما چرا خرید خدمات سفر از یوتراوز یک گزینه ایده‌آلِ پیش‌روی شماست؟

وجود پنل اختصاصی خرید بلیط قطار، پوشش بسیاری از مسیرهای داخلی، خرید بلیط قطار از معتبرترین و بهترین کارگزاران ریلی، ارائه بهترین قیمت بلیط قطار، دقت، سرعت و امنیت در خرید بلیط قطار، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار و پشتیبانی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل از جمله مزایایی است که یوتراوز را در مقایسه با دیگر سایت‌های خدمات گردشگری آنلاین متمایز کرده و اطمینان شما را برای خرید خدمات سفر از یوتراوز افزایش می‌‌دهد. پس فرصت را از دست ندهید و هم‌اکنون بلیط قطار برای خرمشهر از مشهد را با چند کلیک ساده در همین صفحه از یوتراوز بخرید.

نقشه شهر خرمشهر

رزرو هتل‌های خرمشهر

تعیین محل اقامت در سفر یکی از مهمترین رکن‌های هر سفری محسوب می‌شود و بهتر است قبل از سفر مکانی امن و راحت را برای اقامت خود انتخاب کنید. در سفر به خرمشهر نگران محل اقامت خود نباشید، چراکه در سایت و اپلیکیشن یوتراوز، لیستی از بهترین هتل‌های خرمشهر وجود دارد که می‌توانید به‌راحتی اقامتگاه مناسب و مورد نظرتان را بررسی و مشاهده کرده و در کمترین زمان رزرو کنید.

راهنمای رزرو هتل‌های خرمشهر در یوتراوز

اکنون که قصد دارید بلیط قطار خرمشهرتان را از یوتراوز بخرید، پیشنهاد می‌کنیم تا هتل مورد نظر خود را در یوتراوز رزرو کنید تا نه‌تنها خیالتان بابت اقامت‌تان راحت شود و دیگر دغدغه رزرو هتل را نداشته باشید؛ بلکه از تخفیف‌های ویژه یوتراوز نیز بهره‌مند شوید. 

برای رزرو هتل، هتل آپارتمان و انواع اقامتگاه در یوتراوز، می‌توانید پس از وارد کردن شهر مشهد یا نام هتل و انتخاب تاریخ ورود و خروج در کسری از ثانیه لیستی از هتل‌های موجودی که برایتان نمایش داده می‌شود را ببینید. سپس با توجه به معیارها و بودجه مدنظرتان با استفاده از فیلترهای موجود در سمت راست سایت می‌توانید لیست نمایش داده شده را مرتب کرده و بهترین و مناسب‌ترین هتل انتخابی خود را خریداری کنید. اگر هم می‌خواهید هتل‌های چند ستاره و گران‌قیمت و یا هتل‌های قیمت مناسب را انتخاب کنید، از فیلترهای بیشترین ستاره، بیشترین و کمترین قیمت نیز می‌توانید استفاده کنید. 

بهترین زمان سفر به خرمشهر

از آنجایی‌که خرمشهر در اقلیم آب‌وهوایی گرم و بیابانی قرار دارد، دارای تابستان‌هایی بسیار گرم و زمستان‌هایی معتدل است و کمترین میزان بارندگی را در این ایام دارد. بنابراین بهترین زمان سفر به خرمشهر در پاییز، زمستان و تعطیلات نوروز است که دارای آب‌وهوای معتدل و زیبایی‌های طبیعی بسیاریست.

بهترین زمان خرید بلیط قطار مشهد به خرمشهر

اطلاع از بهترین زمان خرید بلیط قطار به خصوص برای کسانی‌که به دنبال خرید بلیط ارزان و با امکانات خوب هستند، بسیار مهم است. اگر دوست دارید سفری آرام و راحت را تجربه کنید، باید بتوانید به موقع بلیط قطار خرمشهر را بخرید. چنانچه قصد سفر به خرمشهر را در روزهای تعطیلات نوروز و ایام سرد سال که هوا در خرمشهر بسیار معتدل است، دارید و از طرفی اقتصادی بودن هزینه‌ بلیط قطار برایتان مهم است، باید در نظر داشته باشید که از 1 ماه قبل از تاریخ سفرتان، خرید بلیط قطار مشهد خرمشهر خود را انجام دهید. البته به یاد داشته باشید یوتراوز برای روزهای پیک سفر امکان پیش فروش بلیط قطار را نیز برایتان فراهم کرده است تا خیالتان بابت رزرو بلیط قطار مشهد به خرمشهر راحت باشد.

اما به‌صورت‌کلی بهترین زمان برای خرید هر نوع بلیط قطار مثل خرید بلیط قطار اتوبوسی مشهد خرمشهر یا خرید بلیط قطار کوپه‌ای مشهد خرمشهر یا هر شهر دیگری، باتوجه‌به هدف‌تان از سفر و زمان سفر می‌تواند متغیر باشد. اما یک قاعده کلی برای خرید بلیط قطار وجود دارد و آن هم این است که بلیط ارزان قطار را زمانی بخرید که مسافران کمتری خواستار خرید بلیط هستند!

جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و جاهای دیدنی خرمشهر

از آنجایی‌که خرمشهر یکی از بهترین و زیباترین شهرهای جنوب ایران است، جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی، طبیعی و مکان‌های دیدنی بسیاری را در دل خود جای داده است تا سفری دلچسب و به‌یادماندنی را برایتان رقم بزند. قدم زدن در بازارها و کوچه‌پس‌کوچه‌های این شهر با مردم خونگرم و مهمان‌نواز آن که لهجه زیبای جنوبی دارند، بدون‌شک حس خوبی را به شما انتقال می‌دهد که فقط می‌توانید با رفتن به خرمشهر این حس را از نزدیک لمس کنید. این شهر، هم مکان‌های تفریحی و گردشگری بسیاری برای تفریحات و گشت‌وگذار دارد و هم مناظر زیبا و جاذبه‌های طبیعی و تاریخی‌ که به سبب داشتن سوژه‌های عکاسی زیبا مناسب علاقه‌مندان به عکاسی است و هم جاذبه‌های شکم‌گردی که مناسب علاقه‌مندان به غذاهای متنوع و خوشمزه جنوبی است. اگر دوست دارید اکنون که قصد سفر به خرمشهر را دارید از تمامی مکان‌های دیدنی و جاهای گردشگری خرمشهر اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله جاهای دیدنی خرمشهر را حتما مطالعه کنید تا جایی را از قلم نیندازید و سفری بی‌بدیل را تجربه کنید.

پرترددترین مسیر ریلی به مقصد خرمشهر

بهترین سوغات خرمشهر

خرما و ادویه‌های جنوبی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین سوغات شهرهای جنوبی کشور و به خصوص خرمشهر هستند که پیشنهاد می‌کنیم پس از گشت‌وگذار در شهر، از خرید آن غافل نشوید. اگر دوست دارید پس از بازگشت از خرمشهر برای عزیزانتان از خوراکی‌های خوشمزه خرمشهر سوغات ببرید می‌توانید، مرکبات، کلوچه خرمایی، نان خرمایی و انواع ماهی تازه را از بازارهای معروف آن تهیه کنید و چنانچه دوست دارید کالایی را به عنوان سوغاتی بخرید می‌توانید از صنایع دستی خرمشهر (حصیر بافی، عبا بافی و گلیم بافی) که توسط زنان خوش‌ذوق و هنرمند این شهر درست می‌شود، خریداری کنید و برای عزیزانتان به عنوان یادگاری ببرید.

اطلاعات قطار مشهد به خرمشهر

مسافت زمینی مشهد تا خرمشهر تقریبا 1716 کیلومتر و مدت زمان سفر با قطار از مشهد به خرمشهر با قطار عادی بین 18 تا 20 ساعت است. قطار مشهد خرمشهر در روزهای مختلفی از هفته در اختیار مسافران قرار دارد و شرکت‌های ریلی مختلفی با قطارهای متنوعی چون اتوبوسی، کوپه‌ای، سالنی، پنج ستاره اکونومی و بیزنسی و عصرانه در این مسیر وجود دارند که دست شما را برای انتخاب باز خواهند گذاشت. جزئیات برنامه حرکت قطار مشهد خرمشهر باتوجه‌به هر شرکت ریلی متفاوت است و شما می‌توانید برای اطلاع دقیق برنامه حرکت هر قطار از مشهد و زمان تقریبی رسیدن به خرمشهر و همچنین ایستگاه‌های توقف قطار در شهرهای میانی، قسمت "مشاهده جزئیات" را از روی بلیط الکترونیک در یوتراوز مشاهده کنید؛ و در صورت در نظر داشتن یک شرکت ریلی خاص، می‌توانید با فیلتر کردن آن شرکت دلخواه تنها قطارهای مشهد خرمشهر آن کارگزار ریلی را مشاهده کنید. برای مثال با فیلتر کردن شرکت فدک تنها قطار مشهد خرمشهر فدک و قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر فدک برایتان نمایش داده می‌شود.

لیست قطارهای مشهد خرمشهر

مسیر ریلی مشهد خرمشهر یکی از مهم‌ترین مسیرهای ریلی از مشهد به جنوب کشور است که شرکت‌های ریلی بسیاری در این مسیر خدمات حمل‌ونقل مسافران را ارائه می‌کنند. شما می‌توانید با جست‌و‌جوی مبدأ و مقصد و تاریخ حرکت خود در پنل ابتدای صفحه لیست بلیط قطار مشهد به خرمشهر امروز، بلیط قطار مشهد به خرمشهر فردا یا هر تاریخ دلخواهی را در ساعات مختلف شبانه‌روز ببینید و با‌توجه‌به ساعت حرکت قطارهای مشهد خرمشهر، مناسب‌ترین بلیط قطار مشهد خرمشهر امروز یا هر تاریخ دیگری را انتخاب کنید و بخرید. یوتراوز با پوشش حداکثری قطارها در مسیر مشهد خرمشهر امکان خرید بلیط قطار در این مسیر را در هر روز و ساعت و از هر شرکت ریلی موجود برایتان فراهم کرده است.  

لیست شرکت‌های ریلی در مسیر مشهد خرمشهر

شرکت‌های ریلی بسیاری مسیر مشهد خرمشهر را پوشش می‌دهند. برخی از کارگزاران ریلی که امکان خرید بلیط قطار آن‌ها در یوتراوز برای شما وجود دارد عبارتند از:  

بن ریل (بلیط قطار مشهد خرمشهر بن ریل)، مهتاب سیر (بلیط قطار مشهد خرمشهر مهتاب سیر) و ...

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار مشهد خرمشهر چقدر است؟
  قیمت بلیط قطار از مشهد به خرمشهر به عواملی مانند خدمات، امکانات، پذیرایی و زمان سفر وابسته است. برای اطلاع از نرخ بلیط قطار مشهد تا خرمشهر باید در هر روز اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا قیمت‌ بلیط‌ها برایتان نمایش داده شود.
 • نرخ بلیط قطار مشهد خرمشهر برای نوزادان (10 روز الی 2 سال) و کودکان (2 الی 12 سال) چگونه است؟
  قیمت بلیط قطار برای نوزادان زیر دو سال تنها 10 درصد بهای بلیط (معادل بهای بیمه مسافر) بزرگسالان محاسبه می‌شود؛ اما در صورتی‌که شما بخواهید صندلی برای نوزاد خود رزرو کنید بایستی 50 درصد بهای بلیط را پرداخت کنید. همچنین بهای بلیط کودکان 2 تا 12 سال نیم‌بها محاسبه می‌شود. تمامی افراد بالای 12 سال نیز بزرگسال محسوب شده و کل بهای بلیط را بایستی برای آنان پرداخت کنید.
 • آیا امکان خریداری کردن بلیط قطار کودک و نوزاد بدون بزرگسال وجود دارد؟
  خیر، طبق مقررات راه آهن بایستی در هر کوپه قطار حداقل یک بزرگسال به همراه مسافران کودک و نوزاد وجود داشته باشد؛ و امکان خریداری بلیط کودک و نوزاد بدون بزرگسال وجود ندارد.
 • چگونه بلیط قطار ارزان مشهد خرمشهر بخرم؟
  برای اینکه بلیط ارزان قطار مشهد خرمشهر را بخرید، کافیست پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، گزینه مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برایتان مرتب‌سازی شوند.
 • چگونه ارزانترین بلیط قطار مشهد به خرمشهر را بخرم؟
  برای خرید ارزان‌ترین بلیط قطار مشهد خرمشهر بهتر است سفر خود را در روزهای وسط هفته، ایام غیرتعطیلات و خارج از روزهای مناسبتی سال انجام دهید.
 • آیا امکان استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر در یوتراوز وجود دارد؟ چگونه بلیط اینترنتی خریداری شده را کنسل کنم؟
  بله، چنانچه به هر دلیلی مایل به کنسلی و استرداد بلیط خود هستید، امکان استرداد آنلاین بلیط قطار مشهد به خرمشهر در یوتراوز فراهم است. برای کنسل کردن بلیط قطار در یوتراوز می‌توانید به حساب کاربری خود مراجعه کنید و با انتخاب بلیط مورد نظر درخواست استرداد خود را ثبت کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط قطار مراحل کنسلی را تا کنسل شدن کامل بلیط انجام دهید یا با پشتیبانی 24 ساعته یوتراوز (1548☎) تماس بگیرید تا راهنمای شما باشند.
 • جریمه استرداد و کنسلی بلیط قطار مشهد خرمشهر چقدر است؟
  جریمه استرداد بلیط قطار از سمت راه آهن تعیین می‌شود. برای اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط می‌توانید از قسمت مشاهده جزئیات روی بلیط الکترونیک، قوانین و شرایط کنسلی بلیط را مطالعه کنید.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد خرمشهر از یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  پس از خرید، بلیط قطار در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار می‌گیرد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • آیا پس از خرید اینترنتی بلیط قطار مشهد خرمشهر امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری وجود دارد؟
  امکان تغییر نام مسافر یا هر ویرایش دیگری در بلیط قطار وجود ندارد و در صورت چنین درخواستی باید بلیط خریداری شده کنسل شده و بلیط جدید صادر شود.
 • آیا پس از خرید آنلاین بلیط قطار مشهد خرمشهر باید آن را چاپ کرده و با خود به راه آهن ببرم؟
  در صورتی‌که فایل الکترونیکی بلیط خود را به ‌همراه داشته باشید کفایت می‌کند اما اگر نسخه چاپ شده بلیط را هم همراه خود داشته باشید، ضرر نکرده‌اید.
 • آیا می‌توانم پذیرایی غذا را در هنگام خرید بلیط قطار انتخاب نمایم؟
  شما می‌توانید در هنگام درج اطلاعات و در صورتی‌که قطار امکان سرو غذا داشته باشد، نوع غذای خود را از میان گزینه‌های موجود انتخاب کنید. همچنین در برخی قطارهای ویژه و VIP سرویس پذیرایی شامل وعده ناهار و شام می شود و نیازی نیست بهای جداگانه بابت آن پرداخت کنید. در قطارهایی چون فدک نیز در صورت داشتن سرویس پذیرایی شامل وعده نهار یا شام بر روی قطار می‌توانید بدون هزینه اضافی از منوی انتخابی غذای خود را هنگام خرید بلیط انتخاب کنید.
 • چه مدارکی برای سوار شدن به قطار لازم است؟
  همراه داشتن بلیط وکارت شناسایی معتبر برای سوار شدن به قطار لازم است.
 • چند ساعت قبل از حرکت باید در ایستگاه حاضر باشیم؟
  یک ساعت قبل از حرکت قطار حضور در ایستگاه راه آهن الزامی است و همچنین 10 دقیقه قبل از حرکت قطار، درهای سالن‌ها توسط مامورین قطار بسته می‌شود و امکان سوار شدن مسافر وجود ندارد.
 • مقدار بار مجاز برای بلیط قطار از مشهد به خرمشهر چقدر است؟
  مقدار بار مجازی که هر مسافر در قطار می‌تواند همراه داشته باشد، حداکثر 30 کیلوگرم وزن و ابعاد 75 سانتی‌متر است.
 • هزینه کوپه دربست در قطار چقدر است؟ و چند نفر همراه می‌توان داخل کوپه دربست برد؟
  هنگام رزرو دربست کوپه قطار، برای صندلی‌های خالی، هزینه خدمات ایستگاهی و پذیرایی کسر می‌شود و به صورت خودکار فقط بهای صندلی را پرداخت می‌کنید. درصورت دربست کردن کوپه امکان سوار شدن تنها یک نفر اضافه وجود دارد که این فرد صندلی خارج از کوپه ندارد و بهای بلیط این مسافر اضافی را رئیس قطار تعیین می‌کند.
 • آیا امکان حمل خودرو شخصی با قطار از مشهد به خرمشهر وجود دارد و شرایط حمل خودرو با قطار چیست؟
  بله، در مسیر ریلی مشهد به خرمشهر امکان حمل خودرو با قطار وجود دارد. اگر قصد دارید خودرو خود را با قطار به شهر مقصد حمل کنید، کافی است به پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح نمایید تا در کمترین زمان ممکن، بلیط حمل خودرو شخصی شما خریداری و صادر شود.
 • شرایط بیمه قطار چگونه است؟
  تمام مسافران قطار از لحظه‌ ورود به ایستگاه مبدأ تا خروج از ایستگاه مقصد در برابر حوادث، بیمه هستند. بیمه‌ حوادث مسافری شامل جبران هزینه‌های پزشکی و همچنین جبران نقص عضو یا فوت ناشی از حوادثی مانند آتش‌سوزی، تصادف، انفجار، خارج شدن قطار از ریل، مانور، سنگ‌پرانی و سایر حوادث احتمالی می‌شود.
 • چه قطارهایی برای مسیر مشهد به خرمشهر وجود دارند؟
  قطارهای بسیاری وجود دارند که شما را از مشهد به خرمشهر می‌برند. انواع قطار بن ریل و مهتاب سیر را می‌توانید از یوتراوز بخرید.
 • بهترین سایت خرید بلیط قطار کدام است؟
  واقعیت این است که هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید کدام سایت در فروش بلیط قطار عملکرد بهتری دارد. از آنجایی‌که شناسایی بهترین سایت برای خرید بلیط قطار، بلیط هواپیما و رزرو هتل کاملاً سلیقه‌ای و نسبی است؛ بهترین راهکار این است که هنگام خرید بلیط قطار، سایت‌های مختلف را از جهات متفاوت مقایسه کنید و با آگاهی کامل خریدتان را از یک سایت معتبر که دارای همه مجوزهای لازم برای فروش اینترنتی است، انجام دهید. خرید بلیط از سایت معتبری چون یوتراوز نه‌تنها همه مجوزهای لازم را برای فروش اینترنتی دارد بلکه امنیت مالی را برای شما به دنبال خواهد داشت.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز