اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید اینترنتی بلیط قطار مراغه تهران

برای خرید بلیط قطار مراغه به تهران کافی است زمان حرکت خود را در سایت وارد کنید و از بین بلیط قطارهای موجود، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید. یوتراوز با پوشش تمام قطارهای موجود در این مسیر امکان خرید بلیط قطار مراغه به تهران را به آسانی فراهم کرده است. در طول رزرو بلیط قطار اگه نیاز به راهنمایی داشتید می‌توانید با شماره 4 رقمی 1548 تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشند.

بلیط قطار مراغه تهران رجا

در حال حاضر قطارهای زیادی در مسیر مراغه به تهران مسافرگیری دارند که زیر نظر شرکت رجا هستند. مهم‌ترین این قطارها، قطارهای 2 ستاره و 6 تخته زاگرس، 3 ستاره 4 تخته خلیج فارس، 4ستاره و 4 تخته سبز و 3 ستاره 4 تخته طوس است. برنامه حرکت قطارها در هر مسیری ثابت نیست و ممکن است تغییر کند بنابراین برای اطلاع دقیق‌تر، زمان حرکت خود را وارد کرده و قطارها را در همان تاریخ بررسی کنید.

خرید بلیط قطار 6 تخته مراغه تهران

یکی از مهم‌ترین قطارها در مسیر مراغه به تهران قطارهای 6 تخته هستند که قیمت مناسبی دارند و معمولا با عنوان قطارهای 2ستاره و 6 تخته زاگرس در این مسیر مسافرگیری دارند شما می‌توانید بلیط قطار 6 تخته مراغه به تهران را از سایت یوتراوز با بهترین قیمت خریداری کنید.

قیمت بلیط قطار مراغه تهران

از آنجایی که در مسیر مراغه به تهران قطارهای زیادی خدمات رسانی دارند از قطارهای 2 ستاره گرفته تا 4 ستاره، قیمت بلیط قطار مراغه به تهران متفاوت است. معمولا قطارهای 2 ستاره مقرون به صرفه‌تر و ارزان‌تر هستند اما قطارهای 4 ستاره که در قالب کوپه‌های 4 نفره مسافرگیری می‌کنند امکانات بیشتری ارائه می‌دهند و در نتیجه بلیط این قطارها گران‌تر است. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط مراغه تهران، زمان حرکت خود را وارد کرده و در لیست بلیط‌های نمایش داده شده قیمت‌ها را مقایسه کنید.

نقشه شهر تهران

برنامه حرکت قطار مراغه تهران

معمولا قطارهای مراغه به تهران سمت عصر و شب حرکت می‌کنند و شما می‌توانید شب را در قطار استراحت کنید البته این برنامه‌ حال‌حاضر است و ممکن است تغییر کند. این قطارها حدودا 10 ساعت در راه هستند و از ایستگاه‌های میانه، پل دختر، زنجان، قزوین، هشتگرد و کرج می‌گذرند.

سوالات متداول
 • مسیر مراغه تا تهران با قطار چند ساعت طول می کشد؟
  حدودا قطارهای مراغه تهران 10 ساعت در راه هستند.
 • ایستگاه های بین راهی قطار مراغه به تهران کدام است؟
  این قطار از ایستگاه‌های میانه، پل دختر، زنجان، قزوین، هشتگرد و کرج می‌گذرند.
 • نحوه استرداد بلیط قطار مراغه به تهران خریداری شده چگونه است؟
  برای استرداد کافی است وارد پروفایل خود شده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید یا با شماره 1548 پشتیبانی یوتراوز تماس بگیرید.
 • قیمت بلیط قطار مراغه به تهران چقدر است؟
  قطارهای مختلفی در مسیر مراغه به تهران مسافرگیری دارند که با توجه به امکانات آن ها قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع دقیق از قیمت این بلیط ها تاریخ حرکت خود را در سایت وارد کنید.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#