........
اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
تخفیف کیش
banner tour

خرید بلیط قطار کرمان تهران

برای خرید بلیط قطار از تهران به کرمان تنها کافی است در سایت یوتراوز زمان حرکت خود را وارد کنید. یوتراوز با پوشش کامل مسیر ریلی کرمان تهران ، امکان خرید بلیط قطار تهران در هر رنج قیمت و از هر نوع قطاری را فراهم کرده است. این مسیر ریلی توسط قطارها در حدود 14 ساعت طی می‌شود.

بلیط قطار کرمان تهران بن ریل

قطارهای شرکت بن ریل از جمله مهم‌ترین قطارهای مسیر تهران کرمان است. شما می‌توانید برای سفر از کرمان به تهران قطارهای 4 ستاره غزال را انتخاب کنید که امکانات خوبی  داشته و زیر مجموعه شرکت بن ریل است.

بلیط قطار کرمان تهران جوپار

یکی دیگر از شرکت های ریلی که مسیر کرمان به تهران را پوشش می‌دهد، شرکت ریلی جوپار است که با قطار‌های 4 ستاره و 3 ستاره در این مسیر مسافرگیری دارد. برای خرید بلیط قطار کرمان تهران جوپار کافی است در لیست نمایش داده این قطار را انتخاب نمایید.

بلیط قطار کرمان تهران رجا

اگر قصد دارید بلیط قطار کرمان به تهران خود را از رجا تهیه کنید، باید بدانید در این مسیر شرکت رجا به طور ویژه با قطارهای سه ستاره البرز خدمات رسانی می‌کند.

نقشه شهر تهران

بلیط قطار کرمان تهران 4 تخته

در مجموع برای مسیر کرمان به تهران چند نوع قطار 4 تخته وجود دارد. قطارهای 4 تخته یا کوپه ای 4 نفره جوپار، کوپه ای 4 نفره غزل و 4 تخته البرز از مهم‌ترین قطارهای این مسیر است.

بلیط قطار کرمان تهران 6 تخته

بلیط قطار کرمان تهران 6 تخته از شرکت ریلی جوپار، تحت عنوان قطار‌های شش تخته 3 ستاره کویر،  مسافران را از مبدا کرمان به مقصد تهران می‌رساند.

پرترددترین مسیرهای ریلی به مقصد تهران

قیمت بلیط قطار کرمان تهران

قیمت بلیط قطار به دو عامل نوع قطار و همچنین زمان سفر بستگی دارد. بدلیل اینکه در مسیر کرمان تهران قطارهای زیادی تردد دارند قیمت بلیط کرمان تهران بازه گسترده‌ای دارد قطارهای سه ستاره البرز و جوپار معمولا در این مسیر مقرون به ‌صرفه ‌تر هستند.

قیمت بلیط قطار کرمان تهران

قیمت بلیط قطار به دو عامل نوع قطار و همچنین زمان سفر بستگی دارد. بدلیل اینکه در مسیر کرمان تهران قطارهای زیادی تردد دارند قیمت بلیط کرمان تهران بازه گسترده‌ای دارد قطارهای سه ستاره البرز و جوپار معمولا در این مسیر مقرون به ‌صرفه ‌تر هستند.

سوالات متداول
 • هزینه بلیط قطارکرمان تهران چقدر است
  این مسیر قطارهای سه ستاره و چهار ستاره زیادی دارد برای اطلاع دقیق از قیمت ها، زمان سفر خود را وارد کرده و قیمت ها را مشاهده کنید.
 • ایستگاه های بین راهی قطار کرمان تهران کدام اند؟
  ایستگاه های زرند، بافق، یزد، میبد، اردکان، نائین، زواره، کاشان و محمدیه در مسیر تهران به کرمان قرار دارند.
 • قطار کرمان تهران چند ساعت در راه است؟
  این مسیر ریلی توسط قطارها در حدود 14 ساعت طی می‌شود
 • ایستگاه راه آهن کرمان تا مرکز شهر چقدر فاصله دارد؟
  راه اهن کرمان در 9 کیلومتری مرکز شهر و میدان آزادی این شهر قرار دارد و با استفاده از تاکسی در مدت زمان 20 دقیقه میتوانید خود را از راه آهن به مرکز شهر برسانید
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز