اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#

خرید اینترنتی بلیط قطار زاهدان کرمان

قطارهای زاهدان به کرمان در حدود 8 ساعت این مسیر را طی می‌کنند مهم‌ترین قطاری که در این مسیر مسافرگیری دارد، قطارهای 3 ستاره و 4 تخته البرز هستند که تحت نظر شرکت ریلی رجا دراین مسیر مسافرگیری دارند. این برنامه ممکن است در ایام مختلف تغییر کند بنابراین برای اطلاع دقیق از قطارهای موجود در این مسیر، کافی است زمان حرکت خود را در سایت وارد کرده و بلیط‌های موجود را بررسی کنید.

قیمت بلیط قطار زاهدان کرمان

قیمت بلیط قطار درهر مسیری وابسته به نوع قطار و امکانات آن و همچنین زمان حرکت قطار است.برای مسیر زاهدان به کرمان قطارهای شش تخته 3 ستاره و 4 تخته 3 ستاره در حال حاضر موجود است که قیمت مقرون به صرفه ای دارند و جزو بلیط های ارزان قیمت در این مسیر است.

نقشه شهر کرمان

استرداد بلیط قطار زاهدان کرمان

اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد و قصد استرداد بلیط خود را داشتید کافی است به قسمت پروفایل خود در سایت مراجعه کرده و درخواست استرداد خود را ثبت کنید. همکاران ما در اسرع وقت درخواست استرداد شما را بررسی می‌کنند و وجه مورد نظر به حساب شما برمی‌گردد. در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید کافی است با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید.

سوالات متداول
 • نحوه استرداد بلیط قطار زاهدان کرمان چگونه است؟
  برای استرداد بلیط قطار کافی است درخواست استرداد خود را در سایت ثبت کنید و یا با شماره پشتیبانی 1548 تماس بگیرید
 • قیمت بلیط قطار زاهدان کرمان چقدر است؟
  قیمت بلیط قطارها متناسب با امکانات و خدمات ارائه شده تعیین می شود معمولا قطارهای سه ستاره قیمت ارزان تری دارند برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط ها کافی است زمان حرکت خود را در سایت وارد کنید.
 • چگونه بلیط قطار زاهدان به کرمان خریداری شده را پیگیری کنم؟
  برای پیگیری خرید کافی است به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید. تمام بلیط های خریداری شده در قسمت پیگیری خرید موجود و قابل دانلود است.
 • فاصله ایستگاه راه آهن کرمان تا مرکز شهر کرمان چقدر است؟
  ایستگاه قطار کرمان در ضلع جنوبی و خارج از مرکز شهر واقع شده و تا میدان آزادی کرمان حدودا 20 دقیقه با ماشین فاصله دارد.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#