#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
latest info
ZiyafatAlzahra

قطارهای خلیج فارس

یکی دیگر از قطارهای شرکت ریلی رجا، قطار خلیج فارس است که از جمله آشناترین قطارهای خطوط ریلی ایران به حساب می‌آید. این قطار با دارا بودن امکانات و خدمات مطلوب در لیست ارزان‌ترین قطارهای 4 تخته قرار دارد. قطار خلیج فارس در میان کلاس‌های قطاری شرکت رجا که عبارتند از کلاس ویژه، یک، دو و سه، به عنوان قطار کلاس سه شرکت رجا به حساب می‌آید. قطار 3 ستاره خلیج فارس در ابتدا واگن‌هایی با ظرفیت 66 نفر داشت و پس از مرمت و بازسازی به واگن‌هایی با ظرفیت 44 نفر تبدیل شد. بدین ترتیب در هر واگن 11 کوپه با ظرفیت 4 نفر قرار گرفته است. 

رزرو آنلاین بلیط قطار خلیج فارس

راه‌های مختلفی برای تهیه بلیط قطار خلیج فارس وجود دارد که بهترین راه‌ ممکن هم رزرو آنلاین آن است. برای رزرو آنلاین بلیط قطار خلیج فارس می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. برای تهیه این بلیط هم کافی است به بخش جستجو بلیط قطار مراجعه کرده و با درج مبدا و مقصد خود و جستجو بلیط، از انواع بلیط‌های قطار 3 ستاره خلیج فارس در مسیرهایی همچون مشهد تبریز مشهد، قزوین مشهد قزوین، تهران تبریز تهران، تهران ارومیه تهران و سایر مسیرهای دیگر نیز بهره‌مند شوید.

امکانات و خدمات قطارهای خلیج فارس

همانطور که اشاره کردیم، قطارهای 3 ستاره خلیج فارس امکانات و خدمات مناسبی دارند که باعث شده‌اند تا این قطار به عنوان یکی از بهترین و به صرفه‌ترین قطارها برای سفر به حساب آیند. برخی از مهم‌ترین امکانات و خدمات این قطارها عبارتند از: سیستم صوتی و تصویری، ارائه عصرانه رایگان، توزیع کتاب و روزنامه، سیستم تهویه هوا مطبوع، واگن عایق در برابر حرارت و صدا، سرویس‌های بهداشتی در هر واگن و پذیرایی در بدو ورود به قطار با بسته‌های پذیرایی شامل نوشیدنی، تنقلات و میوه.

خرید اینترنتی بلیط قطار خلیج فارس رفت و برگشت

ممکن است برای سفر خود با قطار خلیج فارس قصد داشته باشید تا بلیط خود را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید. برای خرید بلیط رفت و برگشت قطار خلیج فارس از یوتراوز کافی است تا در هنگام جستجو بلیط قطار، گزینه دو طرفه را انتخاب کرده و تاریخ بازگشت خود را در قسمت زمان برگشت درج کنید و پس از آن جستجوی خود را انجام دهید. با این کار می‌توانید از انواع بلیط‌های رفت و برگشت قطار از جمله بلیط قطار خلیج فارس بهره‌مند شوید.

استرداد آنلاین بلیط قطار خلیج فارس

چنانچه بعد از خرید بلیط قطار خلیج فارس به هر دلیلی از خرید خود پشیمان شدید و قصد داشتید تا سفر خود را کنسل کنید، یوتراوز این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید بدون دردسر و در کمترین زمان ممکن سفر خود را به صورت آنلاین و با مراجعه به صفحه استرداد بلیط قطار، کنسل کرده و بدون نگرانی مبلغ بازگشتی در نتیجه استرداد بلیط را با امنیت کامل دریافت کنید. همچنین اگر در هنگام استرداد بلیط سوالی داشته باشید، کافی است تا با شماره 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید. 

خرید بلیط مسیرهای پرتردد قطار خلیج فارس
مسیرهای پرتردد ریلی قطار خلیج فارس

با توجه به قیمت مناسب و امکانات خوب قطار خیلج فارس، این قطار در مسیرهای ریلی مهم و مختلفی به ارائه خدمات می‌پردازد. این مسیرها شامل مسیرهای اصفهان _ زاهدان _ اصفهان، تبریز _ مشهد _ تبریز، تهران _ تبریز _ تهران، تهران _ مراغه _ تهران، تهران _ مهاباد _ تهران، تهران _ ارومیه _ تهران، تهران _ اصفهان _ تهران و قزوین _ مشهد _ قزوین نیز می‌شوند. شایان ذکر است که در میان این مسیرها که خدمتتان عرض شد، مسیر تهران به تبریز یکی از مهم‌ترین و پر متقاضی‌ترین مسیرهای ریلی قطار خلیج فارس است.

سوالات متداول
 • قیمت بلیط قطار خلیج فارس به چه مواردی بستگی دارد؟
  به طور کلی نرخ بلیط قطار خلیج فارس به مواردی همچون نوع بلیط، نوع قطار، زمان سفر و مسافت بستگی دارد.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار به صورت آنلاین در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید تا بلیط قطار خود را به صورت آنلاین استرداد کنید، یوتراوز اینجاست تا بتوانید به سادگی بلیط مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن استرداد کنید.
 • آیا خرید بلیط قطار خلیج فارس برای کودکان دارای محدودیت است؟
  به طور کلی و طبق قوانین و مقررات خرید بلیط برای کودکان با محدودیت روبه‌رو است. بدین صورت که به طور مثال نمی‌توانید برای کودکان تنها بلیط تهیه کنید و حتما! باید یک بزرگسال همراه آن‌ها باشد.
 • امکانات و خدمات عمومی قطارهای خلیج فارس شامل چه مواردی می‌شود؟
  قطارهای 3 ستاره خلیج فارس امکانات و خدمات مختلفی دارند و این امکانات و خدمات به اختصار عبارتند از: سیستم صوتی و تصویری، ارائه عصرانه، پذیرایی در بدو ورود به قطار، سیستم تهویه مطبوع هوا، سرویس بهداشتی و واگن با بدنه عایق در برابر حرارت و صدا.
 • آیا امکان خرید بلیط قطار خلیج فارس به صورت رفت و برگشت وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و در صورتی که تمایل داشته باشید تا بلیط قطار خلیج فارس را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید، می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت این بلیط را تهیه کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز