اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط قطار مشهد قزوین

برای خرید بلیط قطار مشهد به قزوین کافی است تا زمان حرکت خود را در سایت وارد کنید. و برای تاریخ مورد نظر بلیط‌ها را جستجو کنید. یوتراوز تمام قطارهای موجود در این مسیر را پوشش داده و بلیط این قطارها در سایت یوتراوز قابل رزرو است با بررسی بلیط‌های نمایش داده شده می‌توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و به این صورت بلیط قطار مشهد قزوین خود را رزرو کنید.

قطار مشهد قزوین فدک

یکی از بهترین و لوکس‌ترین قطارها در مسیر مشهد به قزوین قطارهای 5 ستاره فدک است این قطارها در کلاس‌های 5 ستاره ویژه سلامت فدک، 5 ستاره بیزینس سلامت فدک و 5 ستاره اکونومی سلامت فدک خدمات‌رسانی می‌کنند. قطارهای فدک در قالب کوپه‌های 4 نفره مسافرگیری می‌کنند.

قیمت بلیط قطار فدک مشهد قزوین

از آن جایی که قطارهای فدک 5 ستاره بوده و جزو قطارهای باکیفیت محسوب می‌شوند از نظر قیمت ممکن است از سایر قطار‌های در مسیر مشهد قزوین گران‌تر باشند. برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط‌های فدک در مسیر مشهد قزوین کافی است، زمان حرکت خود را وارد کنید و در لیست بلیط‌های نمایش داده شده، قیمت‌ها را بررسی کنید.

نقشه شهر قزوین

مسیر قطار مشهد قزوین

قطارها در مسیر مشهد به قزوین در حدود 12 ساعت طی مسیر می‌کنند. مهم‌ترین شهرها در مسیر قطار مشهد به قزوین، شهرهای نیشایور، نقاب، شاهرود، سمنان، تهران و کرج است. در حال حاضر همه روزه برای مسیر مشهد به قزوین قطار موجود است اما این برنامه ممکن است تغییر کند. بجز قطارهای فدک، قطار 4ستاره غزال و 3 ستاره پارسی نیز وجود دارد.

سوالات متداول
 • قطار مشهد به قزوین چند ساعت در راه است؟
  قطارها در مسیر مشهد به قزوین در حدود 12 ساعت طی مسیر می‌کنند.
 • آیا در مسیر مشهد به قزوین قطار فدک وجود دارد؟
  بله. قطارهای فدک به صورت روزدرمیان در این مسیر وجود دارد. این برنامه ممکن است در آینده تغییر کند.
 • آیا امکان استرداد بلیط قطار مشهد قزوین وجود دارد؟
  بله کافی است به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید و درخواست استرداد خود را ثبت کنید یا با شماره 1548 پشتیبانی یوتراوز تماس بگیرید.
 • قیمت قطارهای مشهد به قزوین چند است؟
  قطارهای مختلفی مسیر مشهد به قزوین را پوشش داده اند. قطارهای 5 ستاره فدک، 4 ستاره غزال و 3 ستاره پارسی (شش تخته) در این مسیر وجود دارند که متناسب با امکانات ارائه شده قیمت متفاوتی دارند.این برنامه ممکن است تغییر کند بنابراین برای اطلاع دقیق از قیمت ها تاریخ حرکت خود را وارد کنید.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#