........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی زاگرس

ایرلاین زاگرس در سال 1384 با دو فروند هواپبمای توپولوف و در منطقه آزاد اروند فعالیت خود را آغاز کرد. اولین پرواز بین المللی زاگرس ایر در سال 1387 و در مسیر تهران به دمشق انجام شد. ناوگان هواپیمایی زاگرس مجهز به 19 فروند هواپیما است که شامل دو ایرباس 321، یک ایرباس 319، هفت ایرباس 320، سه فروند MD83 و شش  فروند MD82 است.

ترمینال پروازهای زاگرس در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره یک است.

خرید بلیط هواپیما زاگرس

برای خرید بلیط هواپیما زاگرس کافی است به سایت یوتراوز مراجعه کنید، مبدا و مقصد و زمان سفر خود را وارد کرده و از بین گزینه های نمایش داده شده بلیط خود را خریداری کنید. در این قسمت امکان فیلتر بلیط‌ها بر حسب قیمت و زمان حرکت و ... وجود دارد. زاگرس علاه بر پروازهای سیستمی، پرواز‌های چارتری و لحظه آخری نیز دارد که ممکن است قیمت بلیط آن‌ها از بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر باشد. کلاس‌های پروازی زاگرس ایر شامل کلاس اکونومی و بیزینس است که نوع کلاس نیز روی بهای بلیط تاثیرگذار است.

استرداد بلیط هواپیما زاگرس

اگر برنامه سفر شما تغییر کرده و قصد کنسل کردن بلیط هواپیمای خود را دارید به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کنید و به آسانی بلیط خریداری شده را کنسل کنید قوانین و مقررات استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین تعیین می‌شود و در قسمت جزئیات بلیط قابل بررسی است همچنین مبلغ جریمه کنسلی بلیط هواپیما در همین قسمت قابل محاسبه و مشاهده است.

هواپیمایی زاگرس
هواپیمایی زاگرس ایر
مهم‌ترین مقاصد داخلی و خارجی زاگرس
مسیرهای هوایی ایرلاین زاگرس
مسیرهای هوایی

ایرلاین زاگرس مسیرهای داخلی زیادی مانند تهران، مشهد، کیش، شیراز، یزد، اصفهان، آبادان، اهواز، بوشهر، قشم، ماهشهر، کرمان، کرمانشاه، شهرکرد و رشت را در دستور کار خود دارد. علاوه بر این مسیرهای داخلی به برخی از مسیرهای خارجی نیز پرواز برقرار است. برای اطلاع دقیق از برقراری پرواز در مسیر مورد نظر خود توسط ایرلاین زاگرس، بهتر است با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در ارتباط باشید.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای زاگرس در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال پروازهای زاگرس در فرودگاه مهرآباد تهران، ترمینال شماره یک است.
 • کلاس های پروازی زاگرس ایر چیست؟
  زاگرس ایر در کلاس اکونومی و بیزینس خدمات ارائه می‌دهد.
 • نحوه استرداد بلیط هواپیما زاگرس چگونه است؟
  استرداد بلیط هواپیما زاگرس به صورت آنلاین از طریق پروفایل مسافر در سایت یوتراوز یا تلفنی از طریق تماس با شماره 1548 پشتیبانی سایت یوتراوز امکان پذیر است.
 • میزان بار مجاز در پروازهای زاگرس چقدر است؟
  میزان بار مجاز زاگرس در پرواز‌های داخلی حداکثر 20 کیلوگرم و در پروازهای خارجی 25 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز