#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی تفتان ایر

شرکت هواپیمایی تفتان ایر از جمله شرکت‌های هواپیمایی ایران است که در سال 1383 در زاهدان تأسیس شد و در حال حاضر مقر اصلی آن در همین شهر قرار گرفته است. هواپیمایی تفتان ایر با دارا بودن 8 فروند هواپیما پروازهای متعددی به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کیش دارد و علاوه بر آن پروازهای خارجی خود را به کشورهای همسایه انجام می‌دهد.

قیمت بلیط هواپیما تفتان ایر

نرخ بلیط هواپیما با توجه به فاکتورهای متعددی از جمله نوع بلیط، مدل هواپیما، زمان سفر، مسافت و موارد مختلف دیگری تعیین می‌شود و هواپیمایی تفتان ایر هم نیز از این قاعده مستثنی نیست. به طور مثال بلیط چارتر معمولاً نرخی کمتر از بلیط‌های سیستمی دارد و به همین جهت با خرید آن می‌توانید سفری ارزان‌تر داشته باشید. علاوه بر این یوتراوز انواع بلیط‌های پرواز را که ممکن است به آن‌ها نیاز پیدا کنید را در اختیار شما قرار داده است.


خرید آنلاین بلیط هواپیمایی تفتان ایر از یوتراوز

در صورتی که تمایل دارید تا برای سفر خود با هواپیما بلیط هواپیمایی تفتان ایر را تهیه کنید، یوتراوز با فراهم آوردن بستر رزرو آنلاین بلیط‌ هواپیما این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید بلیط هواپیمایی تفتان ایر را با قیمت مناسب و امنیت بالا، برای زمانی که مورد نظرتان است به صورت آنلاین خریداری کرده و رزرو کنید.


علاوه بر این اگر پس از خرید بلیط، به هر علتی از خرید خود پشیمان شدید و قصد داشتید تا بلیط خود را به صورت آنلان استرداد کنید، می‌توانید به صفحه استرداد آنلاین بلیط هواپیما مراجعه کرده و با طی کردن مراحل مربوط به کنسلی، بلیط خود را استرداد کنید. در صورتی که در هر مرحله از خرید یا استرداد بلیط با سوالی مواجه شدید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما که به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته برای پاسخگویی به سوالات شما آماده هستند، راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.


مقاصد پروازی داخلی و خارجی هواپیمایی تفتان ایر

در حال حاضر هواپیمایی تفتان ایر به مقاصد داخلی مختلفی از جمله مشهد، کیش، شیراز، اصفهان و تهران پرواز دارد و طبق آخرین اطلاعات به برخی از کشورهای همسایه نیز پرواز دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس بگیرید یا اینکه برای خرید بلیط هواپیما هر کدام از این مسیرها کافی است تا به یوتراوز مراجعه کنید.

هواپیمایی تفتان ایر
پروازهای داخلی و خارجی پرتردد تفتان ایر
مسیرهای پروازی تفتان ایر

هواپیمایی تفتان ایر دارای دو قطب پروازی به نام فرودگاه بین‌المللی زاهدان و فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران است. این هواپیمایی به حدود 5 مقصد داخلی و برخی از کشورهای همسایه پرواز دارد. از آن جایی که این مسیرهای پروازی ثابت نیستند و ممکن است در شرایط خاص با تغییراتی همراه باشد، بهتر است تا پیش از جستجو برای خرید بلیط، از وجود بلیط در آن مسیر نیز مطمئن شوید.

سوالات متداول
 • آیا هواپیمایی تفتان ایر به کشورهای اروپا پرواز دارد؟
  خیر؛ هواپیمایی تفتان ایر در حال حاضر به برخی از کشورهای همسایه پرواز دارد و غیر از آن اغلب پروازهای داخلی را انجام می‌دهد.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما تفتان ایر در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید پرواز مورد نظر خود را در یوتراوز به سادگی و در کمترین زمان ممکن استرداد کنید.
 • نرخ بلیط هواپیما تفتان ایر به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ بلیط هواپیمایی تفتان ایر با توجه به عوامل مختلفی اعم از زمان سفر، نوع هواپیما، مسافت و همچنین نوع بلیط تعیین می‌شود. بنابراین در صورت تمایل به خرید بلیط هواپیمایی تفتان ایر توجه کردن به این موارد خالی از لطف نیست.
 • آیا امکان خرید بلیط رفت و برگشت هواپیمایی تفتان ایر در یوتراوز وجود دارد؟
  بله، این امکان وجود دارد. در واقع در صورتی که در مسیر مورد نظرتان چنین بلیطی وجود داشته باشد، این امکان را دارید تا بلیط خود را به صورت رفت و برگشت از هواپیمایی تفتان ایر خریداری کنید.
 • میزان بار مجاز قابل حمل در هواپیمایی تفتان ایر چقدر است؟
  میزان بار مجازی که در هواپیمایی تفتان ایر می‌توانید همراه خود داشته باشید، معمولاً حدود 20 کیلوگرم است و در صورتی که بیشتر از مقدار باشد موظف خواهید بود هزینه اضافه بار را پرداخت کنید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز