اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی ساها

ساها مخفف عبارت "سرویس ارتباط هوایی ارتش" است که برای جابهجایی پرسنل ارتش و سایر افراد غیرنظامی در نظر گرفته شده است. مرکز پروازهای ساها، فرودگاه مهرآباد تهران است. ناوگان هوایی ساها شامل 2 فروند بوئینگ 737 است که برای جابه‌جایی مسافران از آن استفاده می‌شود.

ترمینال ایرلاین ساها در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما ساها از یوتراوز

یوتراوز با پوشش مسیرهای پروازی ساها امکان خرید بلیط سیستمی ایرلاین ساها، بلیط چارتری و لحظه آخری و همچنین استرداد آنلاین بلیط هواپیما را فراهم کرده است. برای رزرو بلیط هواپیما ساها کافی است مبدا و مقصد خود و زمان پرواز را انتخاب نموده و از لیست نمایش داده شده بهترین گزینه را انتخاب کنید شما می‌توانید با استفاده از فیلتر‌های قیمت و زمان و ... بلیط‌های نمایش داده شده را محدود و انتخاب آسان‌تری داشته باشید.

بر ای کنسلی بلیط هواپیما ساها نیز کافی است به پروفایل خود مراجعه کرده و با انتخاب بلیط خریداری شده نسبت به استرداد آن اقدام کنید. قوانین و مقررات استرداد توسط ایرلاین تعیین می‌شود و در قسمت جزییات بلیط درج شده است.در هر مرحله از رزرو یا استرداد بلیط هواپیما ساها، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با شماره پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شما هستند.

هواپیمایی ساها
ایرلاین ساها
مقاصد پروازی ایرلاین ساها
مسیرهای هوایی ساها
مسیر هوایی ساها

مهمترین پروازهای ایرلاین ساها به مقصد مشهد، کیش، عسلویه و شیراز انجام می‌شود و قطب پرواز‌های ساها فرودگاه مهرآباد در تهران است.

سوالات متداول
 • آیا خرید بلیط هواپیما ساها برای عموم آزاد است؟
  بله این ایرلاین برای جابه‌جایی پرسنل ارتش در نظر گرفته شده ولی مسافران غیر نظامی را نیز در مسیرهای مختلف جا‌به‌جا می‌کند.
 • کیفیت هواپیماهای ساها چگونه است؟
  ایرلاین ساها در سال 1395 هواپیماهای جدیدی را جایگزین هواپیماهای فرسوده کرده و در حال حاضر از کیفیت مورد قبولی برخوردار است.
 • ترمینال ایرلاین ساها در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 4 برای پروازهای ایرلاین ساها در نظر گرفته شده است.
 • آیا هواپیمایی ساها پرواز فرست کلاس دارد؟
  خیر در حال حاضر تنها کلاس پروازی اکونومی توسط ایرلاین ساها در دسترس است.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#