........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی ساها

شرکت هواپیمایی ساها در سال 1369 توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی تاسیس شد. نام این شرکت هواپیمایی از مخفف کردن عبارت "سرویس ارتباط هوایی ارتش" گرفته شده است. شرکت ساها با مرکزیت فرودگاه مهرآباد تهران، با استفاده از  2 فروند بوئینگ 737 فعالیت می‌کند. ترمینال ایرلاین ساها در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است. می‌توانید برای استفاده از پرواز ساها به ترمینال 4 فرودگاه مراجعه کنید.   

خرید بلیط هواپیمایی ساها

یوتراوز با پوشش مسیرهای پروازی ساها امکان خرید بلیط هواپیما ساها چارتری و سیستمی را فراهم کرده است؛ علاوه بر خرید می‌توانید از شرایط استرداد و کنسلی بلیط هواپیما ساها استفاده کنید. درصد جریمه ایرلاین ساها در استرداد بلیط متفاوت است و  با توجه به نوع کلاس و ساعت پرواز مشخص می‌شود.
برای خرید بلیط چارتری و سیستمی هواپیمایی ساها، می‌توانید با استفاده از قسمت جستجو و مشخص کردن مسیر و تاریخ رفت و برگشت، استعلام بلیط هواپیما ساها را در لیست پیشنهادی یوتراوز دریافت کنید. در هر مرحله از رزرو یا استرداد بلیط هواپیما ساها، در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید می‌توانید با شماره پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید. همکاران ما آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شما هستند.

هواپیمایی ساها
ایرلاین ساها
مقاصد پروازی ایرلاین ساها
مسیرهای هوایی ساها
مسیر هوایی ساها

مهمترین پروازهای ایرلاین ساها به مقصد مشهد، کیش، عسلویه و شیراز انجام می‌شود و قطب پرواز‌های ساها فرودگاه مهرآباد در تهران است.

سوالات متداول
 • آیا خرید بلیط هواپیما ساها برای عموم آزاد است؟
  بله این ایرلاین برای جابه‌جایی پرسنل ارتش در نظر گرفته شده ولی مسافران غیر نظامی را نیز در مسیرهای مختلف جا‌به‌جا می‌کند.
 • کیفیت هواپیماهای ساها چگونه است؟
  ایرلاین ساها در سال 1395 هواپیماهای جدیدی را جایگزین هواپیماهای فرسوده کرده و در حال حاضر از کیفیت مورد قبولی برخوردار است.
 • ترمینال ایرلاین ساها در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 4 برای پروازهای ایرلاین ساها در نظر گرفته شده است.
 • آیا هواپیمایی ساها پرواز فرست کلاس دارد؟
  خیر در حال حاضر تنها کلاس پروازی اکونومی توسط ایرلاین ساها در دسترس است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز