#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی پویا ایر

شرکت هواپیمایی پویا با نام تجاری پویا ایر، هواپیمایی باری با دفتر مرکزی فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران است. هواپیمایی پویا علاوه بر خدمات باربری، در زمینه خطوط هواپیمایی مسافربری و جت تجاری فعالیت دارد. این هواپیمایی حمل بارهای سنگین در مسافت‌های طولانی از جمله محموله‌های بزرگ، حیوانات زنده و انواع کالاها به 5 قاره دنیا را در اهداف اصلی خود دارد. پویا ایر قابلیت  جابه جایی 52 مسافر را به خدمات هوایی خود اضافه کرد. پویا ایر مجهز به ناوگان هوایی متشکل از 3 فروند آنتونوف، 2 فروند امبرائرئی‌آرجی و یک فروند هاربین است.

ترمینال پروازهای پویا ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است.

استرداد و خرید بلیط هواپیما پویا ایر از یوتراوز

برای خرید بلیط هواپیما پویا ایر کافی است مبدا، مقصد و زمان سفر خود را در سایت یوتراوز وارد کنید؛ لیست پیشنهادی با اطلاعات پروازها به شما نمایش داده می‌شود. فیلتر‌های قیمت، زمان پرواز و کلاس پروازی برای انتخاب نزدیک‌تر به گزینه مد نظر شما وجود دارد. برای خرید بلیط ارزان قیمت پویا ایر می‌توانید بلیط‌های چارتر و لحظه آخری را نیز بررسی کنید. برای کنسلی بلیط هواپیما خریداری شده کافی است به سایت یوتراوز و قسمت پروفایل خود مراجعه کنید و بلیطی که قصد استرداد آن را دارید، انتخاب کنید و با توجه به قوانین و مقررات استرداد، درخواست کنسلی خود را ثبت کنید. هزینه کنسلی بلیط نیز در قسمت جزئیات بلیط قابل مشاهده است. اگر در تمام مراحل رزرو بلیط هواپیما، خرید و استرداد بلیط هواپیما سوال یا مشکلی دارید با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

هواپیمایی پویا
مهم ترین مقاصد داخلی ایرلاین پویا
مسیرهای هوایی پویا ایر

شرکت پویا پروازهای داخلی و خارجی زیادی، هم برای جابه‌جای مسافران و هم برای حمل و نقل بار پوشش می‌دهد. پویا ایر از مبدا تهران به شهر های بندرعباس، یزد، مشهد، گرکان شیراز و... پرواز دارد. به دلیل اینکه شرایط زیادی بر برنامه پروازی ایرلاین‌ها تاثیرگذار است برای اطلاع دقیق از مسیرهای پروازی موجود در این شرکت با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • کلاس های پروازی پویا ایر چیست؟
  پویا ایر کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و فرست کلاس دارد.
 • هواپیمایی پویا در فرودگاه مهرآباد کدام ترمینال است؟
  ترمینال شماره 4 برای پروازهای پویا ایر در نظر گرفته شده است.
 • میزان بار مجاز در پروازهای پویا چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای مسافربری پویا ایر، 20 کیلوگرم است. برای اطلاع دقیق از میزان بار مجاز به جزئیات بلیط دقت کنید.
 • شرایط استرداد بلیط هواپیما پویا ایر چگونه است؟
  قوانین و مقررات استرداد در جزئیات بلیط‌ها قید می‌شود و در قسمت پروفایل شما در سایت یوتراوز قابل مشاهده است. برای اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی در خصوص استرداد بلیط خریداری شده می‌توانید با پشتیبانی سایت به شماره 1548 در تماس باشید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز