اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

شرکت هواپیمایی پویا

شرکت هواپیمایی پویا یک ایرلاین جدید به شمار می‌آید که در ابتدا به صورت اختصاصی وظیفه حمل بار به 5 قاره جهان را به‌ عهده داشت و در سال‌های قبل با تغییر کاربری برخی از ناوگان خود، خدمات مسافربری را نیز ارائه می‌‌دهد. پویا ایر مجهز به ناوگان هوایی متشکل از 3 فروند آنتونوف، 2 فروند امبرائر و یک فروند هاربین است.

ترمینال پروازهای پویا ایر در فرودگاه مهرآباد، ترمینال شماره 4 است.

خرید بلیط هواپیما پویا ایر از یوتراوز

برای خرید بلیط هواپیما از ایرلاین پویا کافی است مبدا و مقصد و زمان سفر خود را در سایت یوتراوز وارد کرده و بلیط‌های موجود را بررسی کنید. فیلتر‌های قیمت و زمان و کلاس پروازی برای انتخاب نزدیک‌تر به گزینه مد نظر شما وجود دارد. برای خرید بلیط ارزان قیمت پویا ایر می‌توانید بلیط‌های چارتر و لحظه آخری را نیز بررسی کنید و در تمام مراحل رزرو بلیط هواپیما، اگر سوال یا مشکلی دارید با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

استرداد بلیط هواپیما ایرلاین پویا

برای کنسلی بلیط هواپیما خریداری شده کافی است به سایت یوتراوز و قسمت پروفایل خود مراجعه کنید و بلیطی که قصد استرداد آن را دارید، انتخاب کنید و با توجه به قوانین و مقررات استرداد، درخواست کنسلی خود را ثبت کنید. هزینه کنسلی بلیط نیز در قسمت جزئیات بلیط قابل مشاهده است.

هواپیمایی پویا
هواپیمایی پویا عکس
مهم ترین مقاصد داخلی ایرلاین پویا
مسیرهای هوایی پویا ایر
مسیرهای هوایی

شرکت پویا پروازهای داخلی و خارجی زیادی، هم برای جابه‌جای مسافران و هم برای حمل و نقل بار پوشش می‌دهد. پویا ایر از مبدا تهران به شهر های بندرعباس، یزد، مشهد، گرکان شیراز و... پرواز دارد. به دلیل اینکه شرایط زیادی بر برنامه پروازی ایرلاین‌ها تاثیرگذار است برای اطلاع دقیق از مسیرهای پروازی موجود در این شرکت با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در تماس باشید.

سوالات متداول
 • کلاس های پروازی پویا ایر چیست؟
  پویا ایر کلاس پروازی اکونومی، بیزینس و فرست کلاس دارد.
 • ترمینال پرواز های پویا ایر در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  ترمینال شماره 4 برای پروازهای پویا ایر در نظر گرفته شده است.
 • میزان بار مجاز در پروازهای پویا چقدر است؟
  بار مجاز در پروازهای مسافربری پویا ایر، 20 کیلوگرم است. برای اطلاع دقیق از میزان بار مجاز به جزئیات بلیط دقت کنید.
 • شرایط استرداد بلیط هواپیما پویا ایر چگونه است؟
  قوانین و مقررات استرداد در جزئیات بلیط‌ها قید می‌شود و در قسمت پروفایل شما در سایت یوتراوز قابل مشاهده است. برای اطلاعات بیشتر و کسب راهنمایی در خصوص استرداد بلیط خریداری شده می‌توانید با پشتیبانی سایت به شماره 1548 در تماس باشید.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#