........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی کیش ایر

ایرلاین کیش ایر، یک شرکت سهامی خاص و متعلق به منطقه آزاد کیش است که فعالیت خود را از سال 1370 در کشور آغاز کرده و قطب اصلی پرواز‌های این ایرلاین فرودگاه‌های تهران و کیش است. ناوگان کیش ایر به دو فروند ایرباس A321، هفت فروند هواپیما MD و دو عدد فکر 100 مجهز است.

ترمینال پروازهای ایرلاین کیش ایر در فرودگاه مهرآباد ترمینال شماره یک است.

قیمت بلیط هواپیما کیش ایر

قیمت بلیط هواپیما به عوامل زیادی از جمله مقصد، طول پرواز، کلاس پروازی و ... وابسته است. معمولا قیمت بلیط هواپیما در پروازهای سیستمی بیشتر از پروازهای چارتری و لحظه آخری است. سایت یوتراوز با پوشش کامل پروازهای سیستمی، پرواز ارزان، چارتری و لحظه آخری امکان رزرو بلیط هواپیما با هر رنج قیمتی را فراهم کرده است. از آن جایی که بیشتر پروازهای کیش ایر از نوع کلاس پروازی اکونومی می‌باشد، قیمت بلیط این ایرلاین مقرون به صرفه است ولی در مسیرهای خاص مانند مسیر تهران کیش و تهران مشهد برای افزایش رضایت مشتریان کلاس پروازی بیزینس نیز قابل رزرو است که با توجه به ارائه خدمات بیشتر، از قیمت بالاتری برخوردار است.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما کیش ایر از سایت یوتراوز

برای رزرو پروازهای شرکت هواپیمایی کیش ایر کافی است تا مبدا و مقصد و زمان پرواز خود را تعیین کرده و از لیست نمایش داده شده بلیط مناسب با بودجه و زمان سفر خود را انتخاب کنید. علاوه بر رزرو اینترنتی بلیط هواپیما امکان استرداد بلیط خریداری شده نیز در سایت یوتراوز فراهم شده است تا اگر سفر شما به هر دلیلی کنسل شد به راحتی بتوانید نسبت به کنسلی بلیط خود اقدام کنید. قوانین و مقررات و هزینه استرداد بلیط هواپیما توسط ایرلاین کیش ایر تعیین شده و در جزییات بلیط قابل مشاهده است کافی است وارد پروفایل خود در سایت یوتراوز شده و یا با شماره پشتیبانی 24 ساعته 1548 تماس بگیرید.

هواپیمایی کیش ایر
ایرلاین کیش ایر
مهم ترین مقاصد پروازی کیش ایر
مسیرهای هوایی کیش ایر
نقشه مسیرهای پرتردد پروازی

کیش ایر پروازهای زیادی در داخل کشور از مبدا تهران و کیش دارد که مهم‌ترین آن‌ها، پرواز به شهر‌های کیش، شیراز، اصفهان، مشهد، رشت، تبریز، بندرعباس، آبادان، یزد ،کرمانشاه، عسلویه و ابوموسی است. کیش ایر همچنین پروازهای خارجی به دبی و ابوظبی دارد. از آنجایی که عوامل زیادی روی برقراری پرواز‌ها در مسیرهای مختلف تاثیرگذار است، بهتر است قبل از اقدام به رزرو بلیط خود، با پشتیبانی سایت یوتراوز تماس گرفته و از وجود بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود مطمئن شوید.

سوالات متداول
 • میزان بار مجاز در پرواز‌های کیش ایر چقدر است؟
  بار مجاز در هواپیمایی کیش ایر 20 کیلوگرم است و مسافران می‌توانند یک ساک دستی به وزن 5 کیلوگرم را نیز به داخل کابین حمل کنند.
 • کیش ایر دارای چه کلاس‌ها پروازی است؟
  کیش ایر دارای کلاس اکونومی است و در برخی مسیرها مانند تهران کیش و تهران مشهد، کلاس بیزینس را نیز دارد.
 • ترمینال پرواز‌های کیش ایر در فرودگاه مهرآباد کدام ترمینال است؟
  ترمینال شماره یک برای پروازهای ایرلاین کیش در نظر گرفته شده است.
 • نحوه کنسلی بلیط کیش ایر چگونه است؟
  برای استرداد بلیط خریداری شده به پروفایل خود در سایت یوتراوز مراجعه کرده و یا با پشتیبانی به شماره 1548 تماس بگیرید.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز