#
........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

هواپیمایی کیش ایر یکی ار با سابقه‌ترین ایرلاین‌های خصوصی فعال در مسیرهای هوایی ایران است که بیش از سی سال از افتتاح دفتر مرکزی این شرکت هواپیمایی در جزیره کیش می‌گذرد. هواپیمایی کیش ایربا هدف اتصال وگسترش فعالیت‌های جزیره کیش در کشورهای حوزه خلیج فارس درخرداد ماه  سال 1371 فعالیت خود را با دو فروند هواپیمای اجاره‌ای شروع کرد. این شرکت پس گذشت تنها 6 سال توانست 10 فورند هواپیما اجاره کند اما پس از مدت کوتاهی به دلیل افزایش اجاره‌بهای هواپیما‌های اجاره‌ای تصمیم گرفت آن‌ها را خریداری کند و خلبان‌های ایرانی استخدام کند. این ایرلاین پس از تغییر استراتژی‌های متوالی و موفق خود و همچنین تغییر ناوگان فرسوده با هواپیماهایی نو توانست به عنوان اولین ایرلاین ایرانی به گواهینامه آیوسا دست پیدا کند. هواپیمایی کیش ایر در حال حاضر مسیرهای داخلی و خارجی بسیاری را پشتیبانی می‌کند که شما می‌توانید با خرید  بلیط هواپیما این ایرلاین خود را به اقصی نقاط ایران و جهان برسانید. 


خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر

برای خرید پروازهای هواپیمای کیش ایر راه‌های مختلفی پیش روی شماست اما بهترین راه خرید اینترنتی بلیط اینترنتی است. برای خرید پروازهای شرکت ایرلاین کیش ایر کار سختی نیست و کافی است در ابتدای این صفحه مبدا و مقصد و زمان پرواز خود را تعیین کرده و از لیست نمایش داده شده بلیط مناسب با بودجه و زمان سفر خود را انتخاب کنید. شما این امکان را دارید که به کمک فیلتر های موجود ، لیست پرواز ها را بنا به شرایط و نیاز خود مرتب نموده و به راحتی رزرو بلیط کیش ایر را در کوتاهترین زمان و به‌صورت آنلاین انجام دهید و با ایرلاین مورد علاقه خود سفر کنید. قبل از رزرو آنلاین پرواز کیش ایر بهتر است با جزئیات این شرکت هواپیمایی بیشتر آشنا شوید.

قیمت بلیط هواپیمایی کیش ایر

قیمت بلیط هواپیما ایرلاین کیش به عوامل زیادی از جمله مقصد، طول پرواز، کلاس پروازی و ... وابسته است. معمولا قیمت بلیط هواپیمای شرکت هواپیمایی کیش در پروازهای سیستمی بیشتر از پروازهای چارتری و لحظه آخری است. سایت یوتراوز با پوشش کامل پروازهای سیستمی، پرواز ارزان، چارتری و لحظه آخری امکان رزرو بلیط هواپیما با هر نرخ قیمتی را فراهم کرده است. از آن جایی که بیشتر پروازهای کیش ایر از نوع کلاس پروازی اکونومی هستند، قیمت بلیط این ایرلاین مقرون به صرفه و اقتصادی است ولی در مسیرهای خاصی مانند مسیر تهران کیش و تهران مشهد برای افزایش رضایت مشتریان کلاس پروازی بیزینس نیز قابل رزرو است که با توجه به ارائه خدمات بیشتر، به‌طبع از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود.

استرداد بلیط هواپیما کیش

استرداد بلیط هواپیما کیش به سادگی خرید آن است. در قوانین کنسلی بلیط هواپیمایی کیش، عواملی مانند کلاس نرخی، فاصله صدور و استرداد بلیط هواپیمایی کیش و فاصله زمانی باقیمانده تا پرواز برای تعیین نرخ جریمه استرداد موثر است؛ که کنسلی پرواز کیش با در نظر گرفتن این موارد از 30 % تا 90% در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید با بررسی شرایط استرداد بلیط هواپیمایی کیش، میزان درصد کسری در کنسلی بلیط هواپیمایی کیش خود را پیدا کنید. علاوه بر این برای اطمینان از درستی صدور بلیط و دریافت جزئیات پرواز خود می‌توانید از روش استعلام بلیط هواپیمایی کیش کمک بگیرید. برای اعتبار سنجی بلیط کیش، کافی است کد رزرو و کد ملی خود را در صفحه اعتبار سنجی وارد کنید. به این شکل نام مسافر، شماره بلیط، شماره پرواز، تاریخ رفت و برگشت، مبدا و مقصد و وضعیت پرواز به شما نمایش داده می‌شود. یوتراوز، برای رفاه حال شما مسافران عزیز، امکان استرداد تلفنی نیز فراهم کرده است. برای استرداد تلفنی با شماره چهار رقمی 1548 در تماس باشید. 

هواپیمایی کیش ایر
مهم ترین مقاصد پروازی کیش ایر
مسیرهای هوایی کیش ایر

کیش ایر پروازهای زیادی در داخل کشور از مبدا تهران و کیش دارد که مهم‌ترین آن‌ها، پرواز به شهر‌های کیش، شیراز، اصفهان، مشهد، رشت، تبریز، بندرعباس، آبادان، یزد ،کرمانشاه، عسلویه و ابوموسی است. کیش ایر همچنین پروازهای خارجی به دبی، ابوظبی، بغداد، کویت و هرات دارد. از آن‌جایی که عوامل زیادی روی برقراری پرواز‌ها در مسیرهای مختلف تاثیرگذار است، بهتر است قبل از اقدام به رزرو بلیط خود، با پشتیبانی سایت یوتراوز تماس گرفته و از وجود بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر خود مطمئن شوید.

حمل بار کیش ایر

ایرلاین کیش ایر نیز مانند  تمام شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران قوانین حمل بار استاندارد و مخصوص به خود را دارد. حداکثر بار مجاز و قانونی هر مسافر بزرگسال در هر پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر 20 کیلوگرم است و به‌ازای هر مسافر نوزاد (زیر 2 سال) 10کیلوگرم است. همچنین در پروازهای خارجی کیش ایر به ازای هر مسافر بزرگسال یا کودک، میزان بار مجاز به30 کیلوگرم افزایش پیدا‌ می‌کند. میزان بار مجازی که هر مسافر بزرگسال در پروازهای کیش ایر  میتواند با خود به داخل هواپیما ببرد حداکثر5 کیلوگرم است و ابعاد آن نباید بیشتر از 20*55*40 و مجموع 115 سانتی‌مترباشد. اگر دوست ندارید در گیت مانع ورودتان با داخل هواپیما حتما لیست اشیا مجاز که داخل بلیط کیش ایر نوشته شد همراه مسافر که می‌‏تواند آن‌ها را به داخل هواپیما کیش ایر ببرد را مطالعه کنید. 

کلاس پروازی هواپیمایی کیش ایر

پروازهای کیش ایر دو کلاس اکونومی و بیزینسی را پوشش می‌دهند. البته بیشتر کلاس‌های پروازی هواپیمایی کیش ایر از نوع اکونومی هستند اما این شرکت هواپیمایی برای افزایش رضایت مسافرانش در برخی از مسیرهای پرتردد داخلی نظیر تهران- کیش- تهران و تهران- مشهد- تهران دارای پروازهای بیزینس کلاس نیز است. مسافرانی که به دنبال صرفه جویی در هزینه‌های سفر خود هستند عموما بلیط اکونومی کیش ایر را انتخاب می‌کنند. به طور معمول کلاس پروازی اقتصادی یا اکونومی خدمات محدودی دارد و برای مسیرهای پرواز کوتاه مدت مناسب است اما از طرفی  قیمت بلیط کلاس پروازی بیزینس در مقایسه با بلیط‌های کلاس اکونومی بیشتر است و معمولا مسافرانی که بلیط بیزینس خریداری می‌کنند از خدمات متنوعی مانند صندلی‌های راحت‌تر و پذیرایی بهتر در طول سفر هوایی خود  برخوردارهستند. 

پروازهای داخلی هواپیمایی کیش ایر

هواپیمایی کیش ایر در طول روزهای هفته پروازهای زیادی را به اکثر شهرهای ایران در برنامه پروازی خود دارد. در صورتی که مایلید تا سفرتان را با پروازهای کیش ایر انجام دهید کافیست مسیر پروازی مورد نظرتان  را در ابتدای این صفحه به همراه تاریخ سفر خود انتخاب کنید و در نهایت از لیست پروازهای داخلی موجود ایرلاین کیش ایر را فیلترکنید و سپس با تعیین تاریخ رفت و برگشت خود بلیطتان را رزرو کنید. برخی از مسیرهای داخلی هواپیمایی کیش ایر که می‌توانید از طریق آن‌ها به سراسر ایران سفر کنید طبق شرح زیر است:

 • بلیط هواپیما تهران مشهد کیش ایر
 • بلیط هواپیما تهران اهواز کیش ایر
 • بلیط هواپیما تهران کیش کیش ایر
 • بلیط هواپیما شیراز کیش کیش ایر
 • بلیط هواپیما اصفهان بندرعباس کیش ایر
 • بلیط هواپیما مشهد کیش کیش ایر
 • بلیط هواپیما تهران عسلویه کیش ایر

ناوگان هوایی هواپیمایی کیش ایر

شرکت هواپیمایی کیش ایر در حال حاضر با 11 فروند هواپیما، پروازهای داخلی و خارجی خود را انجام می‌دهد که این ناوگان شامل 7 فروند هواپیما بوئینگ مک ‌دانل داگلاس ،2 فروند فوکر 100 و 2 فروند ایرباس 320 می‌شود. همچنین ایرلاین کیش ایردر طی سال‌های اخیر فعالیت خود سعی کرده تا با خریداری جدیدترین و بهترین هواپیماهای شرکت مطرح ایرباس و بوئینگ سفرهای خود را انجام دهد تا رضایت مسافران خویش را بیشتر از پیش جلب کند.

سوالات متداول
 • ترمینال پروازهای کیش ایر کدام ترمینال است؟
  ترمینال پروازهای ایرلاین کیش ایر در فرودگاه مهرآباد ترمینال شماره یک است.
 • شرایط کنسلی بلیط هواپیما کیش ایر چیست؟
  قوانین و مقررات استرداد بلیط هواپیما و شرایط کنسلی بلیط کیش ایر در قسمت پروفایل شما و در جزئیات بلیط خریداری شده قابل مشاهده است.
 • کیفیت پرواز های کیش ایر چگونه است؟
  کیش ایر با ارائه کلاس‌های پروازی بیزینس کلاس و فرست کلاس علاوه بر کلاس اکونومی توانسته است پروازهای با کیفیت را برای مسافران به ارمغان بیاورد .
 • میزان بار مجاز در ایرلاین کیش چقدر است؟
  بار مجاز کیش در پروازهای داخلی اکونومی 20 کیلوگرم و در داخلی بیزینس 30 کیلوگرم است. در پروازهای خارجی برای ایرباس 319-320 در پرواز اکونومی 25 کیلو و در بیزینس همین هواپیما 30 کیلوگرم مجاز است. در هواپیما 300-600 نیز برای پرواز اکونومی 30 کیلوگرم و برای پرواز بیزینس این هواپیما 40 کیلوگرم در نظر گرفته شده است.
 • جریمه اضافه بار در پروازهای هواپیمایی کیش چقدر است؟
  به‌طورکلی میزان جریمه به همراه داشتن هر کیلوگرم اضافه بار در هر سفر برابر با یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز