اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان به اهواز

برای سفر از اصفهان به اهواز علاوه بر خرید بلیط قطار، این امکان را دارید تا با مراجعه به یوتراوز بلیط هواپیما اصفهان به اهواز را در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری کنید. همچنین با خرید این بلیط از یوتراوز می‌توانید در سفر خود به شهر، محل اقامت خود را از میان بهترین هتل‌های ‌اهواز انتخاب کرده و آن محل اقامت را به صورت آنلاین رزرو کنید.
همچنین با خرید از یوتراوز این امکان را دارید تا در صورت تمایل بلیط موردنظر خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به اهواز به صورت چارتر و سیستمی هم کافی است پس از جستجوی بلیط و نمایش لیست پیشنهادی آن، بلیط موردنظر خود را از میان بلیط‌های دیگر که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها در کنارشان مشخص شده است، انتخاب کرده و آن را به صورت آنلاین رزرو کنید.

نقشه شهر اهواز

رزرو آنلاین بلیط لحظه آخری پرواز اصفهان به اهواز

در صورتی که تمایل دارید تا بلیط هواپیما اصفهان به اهواز خود را به صورت لحظه آخری خریداری کنید، می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کرده و بلیط خود را به صورت آنلاین رزرو کنید. علاوه بر رزرو بلیط لحظه آخری مسیر اصفهان به اهواز می‌توانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. با خرید بلیط رفت و برگشت این مسیر دیگر نگران نرخ بلیط و بازگشت خود به اصفهان نخواهید بود. برای تهیه بلیط رفت و برگشت این مسیر کافی است تا در هنگام جستجوی بلیط تاریخ بازگشت خود را انتخاب کنید.
در ضمن اگر پس از خرید و رزرو آنلاین بلیط اصفهان به اهواز از خرید خود پشیمان شدید، این امکان را دارید تا بلیط خود را کنسل کنید. برای کنسل کردن بلیط هم کافی است به صفحه استرداد آنلاین بلیط هواپیما مراجعه کرده و با گذراندن مراحل مربوط به استرداد، استرداد خود را نهایی کنید. ضمناً برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط تیم پشتیبانی ما در یوتراوز که به صورت 24 ساعته در خدمتتان هستند، راهنمایی‌های مورد نیاز خود را دریافت کنید.

سوالات متداول
 • نرخ بلیط هواپیما اصفهان به اهواز چقدر است؟
  قیمت بلیط هواپیما اصفهان به اهواز به موارد مختلفی بستگی دارد و با در نظر گرفتن آن موارد می‌توانیم نرخ بلیط هواپیما اصفهان به اهواز را حداقل 500 هزار تومان در نظر بگیریم.
 • سفر از اصفهان به اهواز چند ساعت زمان می برد؟
  با توجه به مسافت میان دو شهر که فاصله چندانی از یکدیگر ندارند، سفر از اصفهان به اهواز حدود 50 تا 55 دقیقه زمان می‌برد.
 • بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به اهواز چه زمانی است؟
  شهر اهواز در اغلب اوقات سال آب‌وهوایی گرم و تا حدودی معتدل دارد. بنابراین اگر قصد دارید به این شهر سفر کنید، بهتر است فصل زمستان و اوایل تا اواسط فصل بهار را در نظر داشته باشید.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما در صورت پشیمانی از خرید وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط خود را در صورتی که به هر علتی از خرید پشیمان شده‌اید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین استرداد کنید.
 • برای سفر به اهواز چند ساعت پیش از حرکت هواپیما باید در فرودگاه حضور داشته باشیم؟
  با توجه به فرآیند دریافت کارت پرواز و در نهایت رسیدن به پرواز و انجام شدن سفر، بهتر است که حدوداً 2 ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید.
 • میزان بار مجاز برای سفر با هواپیما از اصفهان به اهواز چقدر است؟
  میزان بار مجاز با توجه به نوع پرواز، نوع هواپیما و سایر موارد این چنینی تعیین می‌شود و با در نظر گرفتن این موارد می‌توانیم میزان بار مجاز در پرواز اصفهان به اهواز را اغلب حدود 20 تا 25 کیلوگرم در نظر بگیریم.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#