........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما
#
بلیط سفر رو سخت نگیر
ZiyafatAlzahra

بلیط هواپیما دمشق تهران در یوتراوز

بلیط هواپیما دمشق به تهران برای مسافران و گردشگرانی که بین دمشق و تهران رفت‌وآمد می‌کنند، یکی از پرمتقاضی‌ترین بلیط‌های سفر هوایی در یوتراوز است. بلیط هواپیما تهران نه‌تنها شما را از پایتخت سوریه به پایتخت ایران می‌رساند، بلکه این دو شهر مهم را به هم پیوند می‌دهد. سالانه مسافران بسیاری با خرید بلیط هواپیما خارجی برای برگشت از زیارت حرمین حضرت زینب (س) و حرم حضرت رقیه (س)  یا به قصدهای مختلف از دمشق به تهران سفر می‌کنند. شما می‌توانید با رزرو بلیط پرواز دمشق تهران در یوتراوز با ما همسفر شوید.

خرید بلیط هواپیما دمشق به تهران

یکی از مهم‌ترین مسیرهای هوایی میان ایران و سوریه، مسیر پروازی دمشق به تهران است. پرواز این مسیر مدتی به دلیل جنگ سوریه با داعش لغو شده بود، ولی در حال حاضر دوباره این پروازها از سر گرفته شده‌اند و می‌توانید با یوتراوز بلیط هواپیما خارجی در مسیر دمشق تهران را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن رزرو کنید. با رزرو بلیط هواپیما دمشق به تهران از یوتراوز می‌‌توانید از کد تخفیف و خدمات پشتیبانی 24 ساعته در طول 7 روز هفته بهره‌مند شوید.

راهنمای خرید اینترنتی بلیط هواپیما دمشق تهران در یوتراوز

خرید بلیط دمشق تهران به صورت آنلاین به راحتی از یوتراوز امکان‌پذیر است. در قسمت جستجو یوتراوز تاریخ شروع، پایان و تعداد مسافران را وارد کنید، بر روی گزینه جستجو کلیک کنید، لیست پروازهای دمشق تهران به شما نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید جزئیات پرواز از جمله قیمت بلیط، نوع پرواز، کلاس پروازی، زمان حرکت و شرکت هواپیمایی را بررسی کنید و با توجه به سبک سفر‌تان، بلیط پرواز دمشق به تهران خود را انتخاب کنید. ممکن است در خرید بلیط دمشق تهران محدودیت داشته باشید و بخواهید با توجه به این محدودیت‌ها سریع به بلیط مورد نظر خود دسترسی داشته باشید. یوتراوز برای شما فیلترهای کاربردی در لیست پرواز دمشق به تهران قرار داده‌است. می‌توانید از فیلتر قیمت، زمان پرواز، نوع بلیط و حتی ایرلاین، استفاده کنید و بهترین بلیط را انتخاب کنید. تقویم پروازهای دمشق تهران برای روزهای بعد از شروع سفر شما قابل دسترس است، در صورتی که زمان سفر شما قابل تغییر است، می‌توانید با مقایسه ساده بلیط‌ها، بهترین پرواز را برای خود انتخاب و خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما دمشق تهران

مسیر هوایی دمشق به تهران یکی از پر ترافیک‌ترین مسیرهای هوایی سوریه به ایران است. هر دو پرواز دمشق به تهران و تهران به دمشق، به دلیل جمعیت بالای شهرها و پایتخت بودنشان یکی به‌عنوان پایتخت سیاسی و دیگری به‌عنوان پایتخت زیارتی سوریه، پرمخاطب و شلوغ هستند. همین موضوع نیز موجب اهمیت قیمت بلیط دمشق تهران برای مسافران شده است. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت بلیط دمشق تهران چارتر و روز و ساعت پرواز هواپیما، در ابتدای همین صفحه اطلاعات مورد نیاز سامانه را وارد کرده تا لیستی از بلیط‌های موجود این مسیر را به همراه قیمت آن مشاهده کنید. همچنین به‌راحتی و در کسری از ثانیه می‌توانید بلیط‌ها را با توجه به فیلترهای موجود در سایت مرتب‌سازی کنید و بهترین بلیط مورد نظرتان را بخرید.  

بلیط هواپیما ارزان دمشق تهران

اگر بارها خرید بلیط ارزان هواپیما را جست‌وجو کردید و به نتیجه نرسیدید؛ ما در یوتراوز کمکتان می‌کنیم تا ارزانترین نرخ بلیط هواپیما دمشق تهران را پیدا کنید. برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما کافیست چند نکته را بدانید و کمی درباره انواع بلیط هواپیما، بهترین زمان سفر با هواپیما و فوت‌وفن‌های خرید ارزان بلیط هواپیما اطلاعات داشته باشید. ما در یوتراوز با تنوع پروازها و ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیما، تلاش می‌کنیم تا بلیط پروازتان را با ارزانترین قیمت بخرید.

راهنمای خرید ارزانترین بلیط هواپیما دمشق به تهران

شما می‌توانید با انتخاب یوتراوز به عنوان مرجع خرید بلیط ارزان هواپیما دمشق تهران، از راه‌های زیر به خرید بلیط ارزان هواپیما اقدام کنید.

 1. فیلتر مرتب‌سازی بر اساس قیمت: برای خرید بلیط پرواز دمشق تهران ارزان در یوتراوز می‌توانید پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز سامانه از قسمت فیلتر نتایج جستجو، بازه قیمتی فیلتر قیمت را متناسب با بودجه‌تان مشخص کنید تا اگر ارزانترین بلیط‌ها را می‌خواهید فقط بلیط‌های ارزان به شما نمایش داده شود.
 2. باکس قیمتی (تقویم قیمتی): پس از ثبت مبدأ و مقصد و تاریخ سفرتان، با زدن دکمه جست‌وجو در صفحه نمایش نتایج، یک باکس قیمتی در بالای لیست بلیط‌ها مشاهده می‌کنید که قیمت تمام بلیط‌ها را در روزهای قبل و بعد از تاریخ انتخابی شما را نشان می‌دهد و شما می‌توانید تاریخی را که بلیط هواپیمای مقصدتان ارزانترین نرخ را دارد انتخاب کنید و بخرید.
 3. نوع پرواز: در قسمت فیلترها می‌توانید نوع بلیط پروازتان را بر اساس سیستمی و چارتری روی بلیط چارتری انتخاب کنید تا بلیط ارزانی را برای سفرتان بخرید.
 4. زمان پرواز: در قسمت فیلترها با انتخاب زمان پرواز می‌توانید ساعت‌های کم مسافر را انتخاب کنید تا بلیط هواپیما ارزانتری بخرید.
 5. ایرلاین: در قسمت فیلترها می‌توانید نام تمام ایرلاین‌های ارائه دهنده بلیط هواپیمای مقصدتان را ببینید. برخی ایرلاین‌ها بلیط هواپیمای ارزانتری دارند. با شناخت ایرلاین‌های ارزان می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید.
 6. کمپین‌ها و تخفیف‌ها: در برخی مواقع می‌توانید از کمپین‌های یوتراوز برای خرید ارزانترین بلیط دمشق تهران استفاده کنید و با استفاده از کدهای تخفیف موجود، بلیط سفرتان را ارزانتر بخرید.

پرترددترین مسیر پروازی از مبدأ دمشق

بلیط هواپیما دمشق تهران چارتر

همانطور که در لیست پرواز مشاهده می‌کنید، برای خرید بلیط هواپیما دو نوع بلیط چارتری و سیستمی وجود دارد. اگرچه انتظار می‌رود بلیط چارتر دمشق تهران هزینه کمتری داشته باشید اما در اغلب موارد تفاوت قیمت کمی با بلیط سیستمی دارد؛ اما همین تفاوت قیمتی اندک هم موجب شده تا در عین حال خرید بلیط هواپیما دمشق تهران چارتری طرفداران خود را داشته باشد. یوتراوز برای دسترسی آسان به بلیط چارتری، فیلتر نوع بلیط را در نظر گرفته است. شما می‌توانید در لیست پروازها گزینه نوع بلیط چارتری را انتخاب کنید، در این حالت بلیط‌های موجود برای شما تفکیک می‌شود و می‌توانید به سادگی پرواز چارتری خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید علاوه‌بر اعمال فیلتر بلیط چارتری از فیلتر قیمت نیز استفاده کنید تا بهترین قیمت بلیط هواپیما دمشق به تهران برای شما نمایش داده شود و بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

بلیط هواپیما لحظه آخری دمشق به تهران

اگر اهل رفتن به مسافرت‌های هوایی هستید، احتمالاً با بلیط هواپیما لحظه آخری آشنایی دارید. در پروازهای لحظه آخری هر قدر که به زمان پرواز نزدیک می‌شوید، با‌توجه‌به ایام سفر قیمت بلیط کاهش یا افزایش می‌یابد. پس خرید بلیط لحظه آخری یکی از گزینه‌هایی است که مسافران برای خرید بلیط ارزان به دنبال آن هستند. اگر در زمان‌های غیرپیک سفر قصد دارید بلیط هواپیما دمشق تهران لحظه آخری را بخرید، امکان خرید بلیط هواپیما ارزان برای شما فراهم می‌شود. اما در برخی مواقع مثل ایام پیک سفر خرید بلیط لحظه آخری ریسک زیادی دارد، چراکه ممکن است بلیطی برای فروش در لحظات آخر باقی‌ نماند یا اینکه با افزایش قیمت بلیط مواجه شوید و برنامه‌های شما بهم بریزد. با یوتراوز می‌توانید بلیط آنلاین هواپیما ارزان لحظه آخری دمشق تهران خود را به آسانی و با چند کلیک بخرید و شانس خود را برای خرید بلیط هواپیما ارزان افزایش دهید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما دمشق تهران رفت ‌و برگشت در یوتراوز

بدون‌شک زمانی‌که تاریخ شروع و پایان سفر شما مشخص است، بهترین کار برای شروع سفری راحت و بی‌دغدغه، خرید بلیط هواپیما دمشق تهران رفت و برگشت است. زمانی‌که شما تنها بلیط رفت دمشق به تهران را خریداری می‌کنید، در طول سفر نگران مسیر برگشت هستید و باید مرتباً پروازهای موجود را بررسی کنید تا بتوانید بلیط برگشت به دمشق را پیدا کنید. شما می‌توانید با خرید بلیط رفت و برگشت، با اطمینان خاطر از سفر خود لذت ببرید. جهت خرید بلیط دمشق تهران رفت و برگشت و اطلاع از قیمت بلیط رفت و برگشت دمشق به تهران در یوتراوز کافی‌ست مراحل زیر را طی کنید:

 1. در ابتدای این صفحه قسمت پرواز را انتخاب کنید.
 2. سپس گزینه دوطرفه بودن پرواز را برگزینید.
 3. مبدأ (شهر: دمشق) و مقصد (شهر: تهران) را مشخص کنید.
 4. تاریخ رفت‌وبرگشت سفرتان را انتخاب کنید.
 5. تعداد مسافرانی که در این سفر شما را همراهی می‌کنند، وارد کنید.
 6. دکمه جست‌وجو را کلیک کنید.

پس از طی گام‌به‌گام مراحل بالا می‌توانید از لیست ارائه شده بلیط‌های پرواز رفت و برگشت را براساس قیمت، نوع پرواز، کلاس پرواز، ایرلاین دلخواه و دیگر فیلترهای انتخابی بلیط‌تان را انتخاب و خریداری کنید. این نکته را هم به‌خاطر داشته باشید که اگر فراموش کردید به صورت هم‌زمان بلیط رفت‌وبرگشت سفر خود را خریداری کنید، جای نگرانی نیست. چون هر زمانی‌که قصد بازگشت به دمشق را داشتید تنها با چند کلیک ساده می‌توانید بلیط هواپیما تهران دمشق را از یوتراوز خریداری کنید و راهی دمشق شوید.

نحوه استرداد بلیط هواپیما دمشق تهران

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است شما از سفر خود منصرف شوید و نخواهید از بلیط هواپیمای خریداری شده استفاده کنید. اینجاست که تفاوت شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات گردشگری بر مشتریان مشخص می‌شود. اگر شما هم روزی پس از خرید بلیط هواپیما بنا‌به‌دلایلی از رفتن پشیمان شدید یا خواستار کنسلی بلیط هواپیما دمشق به تهران بودید، قابلیت استرداد آنلاین بلیط هواپیما دمشق به تهران در یوتراوز فراهم است. جهت استرداد آنلاین بلیط هواپیما باید در نظر داشته باشید که نحوه استرداد بلیط‌های چارتری و سیستمی متفاوت است. بلیط‌های سیستمی به‌جز مواردی خاص، قابل استرداد هستند؛ و میزان درصد جریمه و بازگشت پول با‌توجه‌به ایرلاین صادرکننده بلیط، مدت زمان باقی‌مانده تا پرواز و کلاس نرخی بلیط هواپیما، متغیر است. اما پروازهای چارتری عموماً غیرقابل استرداد هستند ولی اگر بلیط چارتری هم خریده‌اید، استرداد آن بسته به قوانین شرکت چارترکننده متفاوت است. به‌طورکلی برای استرداد آنلاین بلیط هواپیما در یوتراوز می‌توانید به 3 شیوه زیر عمل کنید.

 1. کنسلی از طریق حساب کاربری: بدین منظور باید به حساب کاربری خود در سایت وارد شده و درخواست کنسلی بلیط هواپیما دمشق به تهران خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت درخواست شما را بررسی نموده و هزینه بلیط را صرف 48 تا 72 ساعت به حساب شما واریز کنند. 
 2. مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما: شما می‌توانید با مراجعه به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما مراحل کنسلی را گام‌به‌گام مطابق با آموزش‌های این صفحه طی کنید تا استرداد بلیط شما انجام شود.
 3. تماس تلفنی با پشتیبانی یوتراوز: اگر بنابه‌دلایلی نتوانستید از دو راه قبلی که بیان شد بلیط خود را کنسل کنید، می‌توانید در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته با پشتیبانی یوتراوز (1548) ارتباط برقرار کنید، درخواست استرداد بلیط هواپیما دمشق به تهران خود را مطرح کرده و فرآیند استرداد آن را پیگیری کنید. 

جهت اطلاع از میزان جریمه استرداد بلیط هواپیمای خریداری شده لازم است بدانید قوانین استرداد بلیط هواپیما و میزان دقیق جریمه کنسلی آن از سمت ایرلاین‌ها یا شرکت‌های چارترکننده اعلام می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی هر بلیط را از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک در سایت یوتراوز مشاهده کنید یا از پشتیبانان ما (1548) در این مورد راهنمایی بخواهید.

نقشه شهر تهران

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل

امروزه خرید اینترنتی خدمات سفر مثل خرید آنلاین بلیط هواپیما، بلیط قطار و رزرو هتل همچون خریدهای آنلاین روزانه تبدیل به بخش مهمی از سبک زندگی ما شده است. وجود مزایایی چون صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد، خرید آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر، در دسترس بودن همیشگی بلیط (عدم محدودیت زمانی و مکانی)، داشتن حق انتخاب بیشتر در خرید بلیط اینترنتی، امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و پشتیبانی پیوسته از جمله مزایای مهم خرید آنلاین خدمات پرواز از وب‌سایت‌های معتبری چون یوتراوز است.

مزایای خرید بلیط هواپیما از دمشق به تهران در یوتراوز

رزرو بلیط سوریه به تهران، مهم‌ترین مقدمه‌ایست که باید برای سفر هوایی از سوریه برای رسیدن به تهران فراهم کنید. چه بهتر که برای این سفر، خرید بلیط هوایی دمشق به تهران همراه با مزایای ویژهای باشد که یوتراوز در دسترس شما قرار داده است. سال‌هاست که یوتراوز به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین وب‌‌سایت‌های تخصصی ارائه خدمات گردشگری برگزیده شده است. ارائه تمامی خدمات 0 تا 100 سفر از افتخارات یوتراوز هستند؛ که شما می‌توانید در وب‌سایت یا اپلیکیشن، تمامی خدمات سفر خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در یک‌جا به صورت کامل، تهیه کنید. از جمله مزایای خرید بلیط دمشق به تهران در یوتراوز عبارتند از:

 1. وجود پنل اختصاصی سایت و اپلیکیشن با رابط کاربری آسان برای خرید بلیط هواپیما 
 2. پوشش بسیاری از پروازهای داخلی و خارجی 
 3. خرید بلیط هواپیما از معتبرترین، ایمن‌ترین و کم‌تأخیرترین ایرلاین‌ها 
 4. گارانتی بهترین قیمت بلیط هواپیما 
 5. سرعت و امنیت در تمامی فرآیند خرید بلیط هواپیما
 6. امکان خرید آنلاین بلیط لحظه آخری و چارتری با قیمت ارزان
 7. ارائه اطلاعات مورد نیاز به صورت کامل و جامع در هر مسیر پروازی 
 8. فراهم کردن همزمان انواع خدمات گردشگری چون بلیط قطار و رزرو انواع هتل برای آسایش بیشتر مسافران
 9. بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه جشنواره‌ای و ویژه اولین خرید
 10. امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما 
 11. پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته (حتی در روزهای تعطیل)

رزرو هتل‌های تهران

تهران پایتخت سیاسی و فرهنگی ایران است، به‌همین‌دلیل مسافران بسیاری از گوشه‌وکنار کشور و کل نقاط دنیا به‌دلایل گوناگون از جمله سفر تفریحی، برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌ها، رایزنی‌های سیاسی و اقتصادی، امور کاری و اداری، شرکت در اجلاس و نمایشگاه‌ها و ... به این شهر سفر می‌کنند. یکی از دغدغه‌های افراد هنگام سفر به پایتخت، رزرو هتل است و هرکسی باتوجه‌به سلیقه و توان پرداختی‌اش به سراغ هتل‌های لوکس و 5 ستاره یا هتل‌های ارزان تهران و دیگر اقامتگاه‌ها مثل مهمانپذیرها، هاستل‌ها یا اقامتگاه‌های بومگردی می‌رود. رزرو هتل در تهران از میان انبوهی از گزینه‌های موجود، کار سختی به نظر می‌رسد؛ اما اگر اطلاعات کافی درباره هتل داشته باشید و با تمام جزئیات موجود بتوانید هتل‌های مدنظرتان را مقایسه کنید، می‌توانید راحت‌تر و با دید بازتری هتل موردنظر خود را رزرو کنید. در یوتراوز می‌توانید قیمت‌، امکانات، تصاویر و تمام ریز جزئیات مورد نیازتان را به صورت آنلاین ببینید، مقایسه کنید و بعد از انتخاب، بهترین هتل موردنظرتان را در کسری از ثانیه از ابتدای این صفحه یا در اپلیکیشن یوتراوز رزرو کنید. همچنین اگر سوالی داشتید؛ می‌توانید در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز با پشتیبانی ما (1548) تماس بگیرید. مهم نیست که شما به‌چه‌دلیلی به تهران سفر کردید، مهم این است که در پایان سفر احساس آسودگی و آرامش را تجربه کرده باشید و از اقامت شیرین خود در تهران لذت ببرید.

راهنمای رزرو هتل تهران در یوتراوز

پیدا کردن یک هتل خوب مهم‌ترین کاری است که در برنامه‌ریزی سفر باید در نظر داشته باشید. حالا که یوتراوز را برای خرید بلیط هوایی دمشق تهران انتخاب کردید، بهتر است هتل مورد نظر خود را نیز همزمان با خرید بلیط هواپیما از میان لیست هتل‌های موجود در یوتراوز رزرو کنید تا دغدغه اقامت در تهران را نداشته باشید. در وب‌سایت و اپلیکیشن یوتراوز بیش از 1200 هتل، هتل آپارتمان و انواع اقامتگاه وجود دارد که در هر محدوده قیمتی که شما بخواهید امکان رزرو آنلاین هتل‌های تهران و دیگر شهرهای داخلی وجود دارد. برای رزرو انواع هتل یک تا پنج ستاره و دیگر اقامتگاه‌ها در یوتراوز می‌توانید مطابق با مراحل زیر پیش رفته و بهترین محل اقامت مورد نظرتان را رزرو کنید.

 1. در ابتدای این صفحه، قسمت هتل را انتخاب کنید.
 2. در بخش رزرو هتل، نام شهر تهران یا در صورت درنظر داشتن هتل خاصی نام آن را وارد کنید. 
 3. سپس در فیلدهای کناری، تاریخ ورود و خروج خود را وارد کنید.
 4. روی دکمه جستجو کلیک کنید. 

پس از انجام مراحل بالا لیستی از تمام هتل‌های تهران برای شما به نمایش در می‌آیند. حالا می‌توانید از میان بی‌شمار هتلی که برایتان نمایش داده شده، یکی را انتخاب کرده و بر اساس یکی از فیلترهای بازه قیمتی، تعداد ستاره و نوع اقامتگاه نتیجه جستجو خود را دقیق‌تر کنید و هتل مورد نظر خود را رزرو کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران

بهترین زمان سفر به تهران

سفر به تهران مانند دیگر شهرهای ایران در هر زمانی متقاضی خاص خودش را دارد. شهر تهران به دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوانی که دارد مانند کاخ‌ها و عمارت‌ها، مناظر طبیعی و ییلاقات سرسبز و زیبا، مراکز خرید متنوع و بزرگ، برج‌ها و ساختمان‌های مدرن، کوچه‌های سنتی قدیمی و دنج جایگاه ویژه‌ای نزد گردشگران دارد و خیلی از گردشگران داخلی و خارجی مشتاق هستند که سفری چند روزه به تهران داشته باشند. اما متاسفانه شلوغی بیش از حد تهران در تمام ایام سال موجب می‌شود که افراد برای سفر به تهران مردد شوند. تهران در ایام نوروز دارای خلوت‌ترین روزهای سال است، زیرا بسیاری از ساکنین این شهر برای مسافرت به زادگاه خود یا شهرهای دیگر می‌روند. در نتیجه میزان آلودگی کمتر و شرایط آب‌وهوایی نیز بسیار مناسب است، بنابراین می‌توان گفت فصل بهار و مخصوصاً نیمه اول فروردین ماه بهترین زمان سفر به تهران است که بازدید از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری آن می‌تواند بسیار لذت‌بخش باشد. البته شهر تهران به دلیل وجود دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی متنوع و ادارات و سازمان‌های مختلف در طول سال پذیرای مسافرانی است که از سرتاسر کشور به تهران سفر می‌کنند. پس اگر به دلایل دیگری به‌جز گردشگری قصد سفر به تهران را دارید باتوجه‌به شرایط موجود و اولویت‌هایتان بهترین زمان سفر به تهران برایتان تعیین می‌شود.  

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما دمشق به تهران

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که تجربه سفرهای هوایی بسیاری را دارید، بدون‌شک از فوت‌وفن‌های زمان مناسب برای خرید بلیط هواپیما آگاه شده‌اید؛ اما اگر تاکنون تجربه سفر هوایی نداشتید یا اطلاعی در مورد بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ندارید، باید در نظر داشته باشید که خرید بلیط هواپیما هم مانند هر خرید دیگری ترفندهای خاص خودش را دارد که با اطلاع از آن‌ها می‌توانید به بهترین بلیط هواپیما دست یابید و از خرید خود رضایت بیشتری داشته باشید. وقتی صحبت از خرید بلیط هواپیما خارجی می‌شود اطلاع از بهترین زمان خرید پرواز خارجی، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. چراکه زمان خرید بلیط هواپیما یکی از مهم‌ترین فوت‌وفن‌های کاهش هزینههای سفرتان است. بهترین زمان برای خرید بلیط دمشق تهران یا هر شهر بزرگ دیگری، باتوجه‌به هدف‌تان از سفر و زمان سفر می‌تواند متغیر باشد. اما به‌‍صورت‌کلی پیشنهاد ما به شما این است که هر زمانی‌که قصد خرید بلیط هواپیما ارزان تهران را داشتید، سعی کنید دور تعطیلات رسمی تقویم ایران را خط بکشید و در صورت عدم ضرورت بر سفر، بلیط خود را در ماه‌های کم‌سفر سال مثل اردیبهشت، مهر، آبان، آذر و بهمن بخرید و در صورت ضرورت بر سفر، خرید بلیط هواپیما خارجی خود را به آخرین روزهای منتهی به آغاز سفر موکول نکنید و ترجیحاً بلیط خود را برای ساعات ابتدایی روز یا آخر شب و در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه از یوتراوز بخرید.

جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و جاهای دیدنی تهران

درست است که تهران به دلیل موقعیت جغرافیایی و سیاسی ویژه‌ای که دارد، معمولاً از دید بسیاری از آدم‌ها به عنوان یک شهر شلوغ و بیزنسی شناخته می‌شود؛ اما از آنجایی‌که تهران از ابتدا به عنوان پایتخت ایران قرار داشته، دیدنی‌ها و جاذبه‌های گردشگری و تاریخی بسیاری از دیرباز در این شهر وجود داشته و امروزه نیز امکانات تفریحی و لوکس بسیاری در این شهر به وجود آمده که باعث شده پایتخت ایران به یکی از بهترین شهرها برای سفر و گردشگری تبدیل شود. از جمله زیباترین دیدنی‌های تهران موزه‌ها، باغ موزه‌ها و کاخ‌های باشکوه آن است که ارزشمندترین گنجینه‌های این خاک را در دوره‌های تاریخی مختلف در دل خود جای داده‌ است و شما می‌توانید علاوه‌بر بازدید از آن‌ها از طبیعت زیبا و سرسبزگونه فضای آن‌ها نیز لذت ببرید. پارک‌ها، دریاچه‌ها، شهربازی‌ها، آرامستان‌ها و کلیساها و زیارتگاه‌ها، بام تهران، دربند و درکه، توچال و شمشک و پیست‌های اسکی آن و صدها جای دیدنی و مکان‌های تفریحی دیگر در تهران وجود دارد که پاسخگوی هر سلیقه‌ و ذائقه‌ای است. حالا که با خرید بلیط هواپیما تهران راهی پایتخت زیبای ایران شدید، برای اینکه مکان‌های گردشگری و تفریحی تهران را از دست ندهید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله جاهای دیدنی تهران را که مقاله‌ای تمام‌وکمال از جاذبه‌های گردشگری تهران است را حتماً بخوانید و راهی ثبت خاطرات شیرین و به‌یادماندنی از سفر به تهران شوید.

بهترین سوغات تهران

خرید سوغاتی‌های تهران در کنار بازدید از جاذبه‌های گردشگری، تفریحی و آثار باستانی جزئی از کارهای لذت‌بخش در سفر به تهران است که این فرصت را به شما می‌دهد تا علاوه‌بر لذت بردن از جاهای دیدنی تهران از خوردنی‌ها، صنایع دستی و آثار هنری تهران نیز بهره ببرید. وقتی حرف از سوغات تهران به میان می‌آید، بیشترین چیزی‌که به ذهن‌ها خطور می‌کند، لباس و کیف و کفش است؛ چون تهران، شهر پاساژهای رنگارنگ است و خیابان‌هایش مملو از پاساژهای مختلف برای خرید است. اما سوغات تهران تنها به لباس ختم نمی‌شود و شما می‌توانید از ادویه‌های خوش رنگ‌وبو و خشکبار گرفته تا پارچه‌های رنگارنگ، ظرف و ظروف، قالی‌های دستبافت و جاجیم، چرم‌های نقاشی شده، ظروف سفالی و نقاشی‌شده و ظروف شیشه‌ای رنگارنگ را از بازار تهران بخرید و به آن‌ها هدیه دهید. اگر هم دوست دارید از خوراکی‌های خوشمزه و هوس‌انگیز تهران برای عزیزانتان سوغاتی بیاورید می‌توانید از سیب، گردو و عسل دماوند گرفته تا سوهان شهر ری، دوغ آبعلی و آلوچه و لواشک دربند را بخرید و آن‌ها را ذوق‌زده کرده و کامشان را ترش و شیرین کنید.

اطلاعات پرواز دمشق به تهران

فاصله هوایی دمشق تا تهران با هواپیما 1380 کیلومتر است و مدت زمان پرواز دمشق تهران به‌طور متوسط 2 ساعت و 10 دقیقه محاسبه شده است که در برخی شرایط باتوجه‌به نوع مسیر، تعداد توقف‌ها و شرایط جوی ممکن است تغییر کند. پرواز مستقیم دمشق تهران در روزهای متعددی در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و شرکت‌های هواپیمایی گوناگونی خدمات این پرواز را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با فیلتر کردن ایرلاین دلخواه تنها پروازهای سوریه به تهران آن ایرلاین را مشاهده کنید. برای مثال با فیلتر کردن ایرلاین ماهان تنها بلیط دمشق تهران ماهان و قیمت بلیط هواپیما دمشق تهران ماهان برایتان نمایش داده می‌شود.

لیست پروازهای دمشق به تهران

مسیر هوایی دمشق تهران یکی از پرتردد‌ترین و مهم‌ترین مسیرهای هوایی از پایتخت سوریه به پایتخت ایران است که ایرلاین‌های بسیاری در این مسیر پرواز دارند؛ بنابراین با جست‌و‌جوی تاریخ حرکت خود در پنل ابتدای صفحه لیست پروازهای دمشق به تهران امروز یا هر تاریخ دلخواهی را در ساعات مختلف شبانه‌روز می‌توانید ببینید و مناسب‌ترین پرواز دمشق تهران امروز یا بهترین ساعت پرواز دمشق به تهران امروز، فردا یا هر روز دلخواهی را برای پرواز به تهران انتخاب کنید و بخرید. یوتراوز با پوشش حداکثری پرواز‌ها در مسیر دمشق تهران امکان خرید بلیط هواپیما در این مسیر را در هر روز و ساعت و از هر ایرلاینی که پرواز داشته باشد، برایتان فراهم کرده است.  

اطلاعات ایرلاین‌ها در مسیر دمشق تهران

ایرلاینهای داخلی و خارجی بسیاری پرواز دمشق به تهران را پوشش می‌دهند. برخی از ایرلاین‌هایی که در یوتراوز خدمات این پرواز ارائه می‌دهند و شما عزیزان می‌توانید بلیط پروازتان را از آن‌ها بخرید؛ عبارتند از: ماهان (پرواز دمشق تهران ماهان)، اجنحه الشام(پرواز دمشق تهران شام وینگز) و ...

سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما دمشق به تهران چقدر است؟
  برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما از دمشق به تهران می‌توانید اطلاعات مورد نیاز سایت را وارد کنید تا قیمت بلیط‌ها در تاریخ منتخب برایتان نمایش داده شود.
 • چگونه بلیط هواپیما ارزان دمشق تهران را بخرم؟
  برای اینکه بتوانید بلیط دمشق تهران ارزان را بخرید، کافیست پس از تکمیل اطلاعات و نمایش لیست بلیط‌های این مسیر، فیلتر مرتب‌سازی براساس قیمت را بزنید تا بلیط‌ها از کمترین قیمت برای‌تان مرتب‌سازی شوند. علاوه‌براین می‌توانید با استفاده از باکس قیمتی، ارزان‌ترین بلیط را چند روز قبل و بعد از تاریخ موردنظرتان ببینید و با مقایسه قیمت‌ها، ارزان‌ترین بلیط را بخرید.
 • در چه زمان‌هایی احتمال پیدا کردن بلیط هواپیما دمشق به تهران ارزان بیشتر است؟
  در ایام غیرپیک سفر و روزهای خارج از تعطیلات سال، روزهای وسط هفته و ماه که سفر به تهران کمتر است، احتمال اینکه بتوانید بلیط ارزان پیدا کنید، افزایش می‌یابد. همچنین می‌توانید در صورت وجود بلیط چارتری یا لحظه آخری ارزان آن را از یوتراوز بخرید.
 • نرخ بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟
  نرخ بلیط کودکان و نوزادان به کلاس پرواز و کلاس نرخی بستگی دارد. به صورت کلی، قیمت بلیط مسافر نوزاد (10 روز الی 2 سال) 10 درصد بلیط بزرگسال و مسافر کودک (2 الی 12 سال) معادل 50 الی 100 درصد بلیط بزرگسال بعلاوه عوارض است.
 • آیا پس از خرید بلیط هواپیما از دمشق به تهران، امکان تغییر یا ویرایش اطلاعات وجود دارد؟
  امکان تغییر یا اصلاح اطلاعات در بلیط هواپیما، بسته به نوع بلیط متفاوت است. به‌طور کلی امکان اصلاح اطلاعات در بلیط‌های سیستمی وجود ندارد و در صورت نیاز به ویرایش باید بلیط خریداری شده کنسل شود و بلیط جدید خریداری شود. اما در مورد بلیط‌های چارتری به قوانین چارترکننده بستگی دارد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با پشتیبانی یوتراوز (1548 ☎) تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.
 • میزان بار مجاز در پروازهای دمشق به تهران چقدر است؟
  میزان بار مجاز برای پروازهای داخلی در کلاس پرواز اکونومی برای هر مسافر تا 20 کیلوگرم و در پروازهای فرست کلاس و بیزینسی تا 30 کیلوگرم تعیین شده است. برای اطلاع دقیق از میزان بار مجاز برای پروازهای داخلی و خارجی می‌توانید قسمت «مشاهده جزئیات» روی بلیط الکترونیک را کلیک کرده و اطلاعات آن را مشاهده کنید.
 • در پرواز به تهران چه اقلامی را نمی‌توانم به داخل کابین هواپیما ببرم؟
  به‌طورکلی هر وسیله‌ای که نظم، آرامش و امنیت عمومی را به هم بزند مانند حمل هرگونه وسیله تیز و برنده، لوازم شکستنی، لوازم قابل‌اشتعال، فندک و کبریت، اسپری و باتری‌های اسیدی به داخل کابین هواپیما ممنوع است.
 • مدت زمان پرواز دمشق به تهران چقدر است (پرواز دمشق به تهران چند ساعت است)؟
  مدت زمان پرواز دمشق تهران به‌طور متوسط 2 ساعت و 10 دقیقه برآورد شده است اما گاهی اوقات ممکن است به‌دلیل تأخیر در پرواز و اقدامات ابتدایی و انتهایی در فرودگاه مبدأ و مقصد این زمان افزایش یابد.
 • برای پرواز دمشق به تهران چه زمانی در فرودگاه حاضر باشیم؟
  برای سفرهای خارجی باید 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید تا اقدامات مربوط به پرواز را انجام دهید.
 • اگر نام من در لیست مسافران پرواز دمشق به تهران نباشد، چه می‌شود؟
  در صورتی‌که نام شما در لیست پرواز فرودگاه نباشد به هیچ‌عنوان اجازه پرواز نخواهید داشت. در صورت مواجه شدن با چنین شرایطی بلافاصله با قسمت پشتیبانی یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید.
 • چگونه می‌توانم بلیط پرواز دمشق تهران را کنسل کنم؟
  برای کنسل کردن بلیط هواپیما دمشق به تهران در یوتراوز می‌توانید به صفحه راهنمای استرداد بلیط هواپیما در یوتراوز مراجعه کرده یا با پشتیبانی 24 ساعته ما (1548 ☎) تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.
 • پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیمای دمشق تهران در یوتراوز، چگونه می‌توانم به بلیط خریداری شده دسترسی یابم؟
  بلیط هواپیما خریداری شده در حساب کاربری شما در سایت یوتراوز قرار دارد. علاوه‌براین لینک دانلود بلیط هم به شماره موبایلی که در فرآیند خرید بلیط وارد کرده‌اید، پیامک می‌شود.
 • جریمه استرداد بلیط هواپیما دمشق تهران چقدر است؟
  برای جریمه استرداد بلیط پرواز دمشق تهران نمی‌توان نرخ مشخصی را تعیین کرد. مبلغ دقیق جریمه کنسلی، توسط ایرلاین یا چارترکننده مشخص می‌شود و شما می‌توانید تنها درصد جریمه کنسلی را در سایت یوتراوز از قسمت قوانین و شرایط کنسلی روی بلیط الکترونیک مشاهده کنید یا با شماره پشتیبانی ما (1548) تماس بگیرید.
 • بهترین زمان برای سفر به تهران چه زمانی است؟
  تهران در هر فصلی از سال زیباست و این شهر پذیرای مسافران بسیاری است که به هر دلیلی به آن سفر کرده‌اند. با این حال اگر قصد دارید تا در ایامی به تهران سفر کنید که خلوت‌تر باشد و کمتر با شلوغی و ترددهای روزانه آن مواجه شوید، فصل بهار و به طور خاص ایام عید بهترین زمان برای سفر به تهران است.
 • بهترین جاهای دیدنی تهران چه نام دارند؟
  برج میلاد، برج آزادی، پل طبیعت، دریاچه چیتگر، بام لند تهران، دربند، درکه، شمشک و توچال، مجموعه کاخ‌های سعدآباد، گلستان و نیاوران شمار کمی از معروف‌ترین و بهترین جاهای دیدنی تهران هستند.
 • بهترین هتل‌های 5 ستاره و ارزان‌ترین مراکز اقامتی تهران چه نام دارند؟
  هتل اسپیناس پالاس، هتل اسپیناس، هتل پارسیان آزادی، هتل ویستریا، هتل استقلال و هتل هما برخی از بهترین هتل‌های 5 ستاره تهران و هتل پاریز، هتل آساره، هتل شهر، هتل بلوط، هتل پامچال، هتل امیر برخی از هتل‌های ارزان‌قیمت خوب و باکیفیت تهران هستند.
 • آیا خرید اینترنتی بلیط هواپیما دمشق تهران بهتر از روش حضوری است؟
  بله، چنانچه بلیط هواپیمای دمشق به تهران را از یک سایت معتبر مانند یوتراوز خریداری کنید، خرید اینترنتی بلیط هواپیما نه‌تنها روشی ایمن، بدون دردسر و سریع‌تر از روش حضوری است بلکه امکان مقایسه همه‌جانبه بلیط‌ها و استفاده از آفرها و تخفیفات ویژه هم برایتان وجود دارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز