........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

رزرو بلیط رفت و برگشت پرواز بصره به تهران

با خرید بلیط هواپیما بصره به تهران از یوتراوز می‌توانید بلیط خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید. برای این کار کافی است هنگام جستجو بلیط مورد نظر خود، گزینه رفت و برگشت را از قسمت جستجو بلیط انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه می‌توانید بهترین و به صرفه‌ترین بلیط‌ها رفت و برگشت پرواز بصره به تهران را مشاهده کرده و به صورت اینترنتی خریداری و رزرو کنید.
در صورتی هم که قصد داشته باشید تا بلیط پرواز بصره به تهران خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید، می‌توانید به سادگی و بدون دغدغه بلیط خود را از یوترواز تهیه کنید. از آن جایی که بلیط‌های لحظه آخری جزو بلیط‌های ارزان قیمت هستند، هنگام خرید بلیط لحظه آخری پرواز بصره به تهران از یوتراوز خیالتان راحت خواهد بود که بلیط هواپیما تهران خود را با قیمتی مناسب و با بهترین کیفیت از یوتراوز تهیه کرده‌اید.

پرترددترین مسیر پروازی از مبدأ بصره

نقشه شهر تهران

خرید بلیط چارتر و سیستمی پرواز بصره به تهران

در صورتی که قصد دارید تا بلیط پرواز بصره به تهران خود را به صورت چارتر یا سیستمی خریداری کنید، کافی است پس از جستجو بلیط و نمایش لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز بصره به تهران که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از طی کردن فرآیند تهیه بلیط هواپیما بصره به تهران بلیط خود را خریداری کنید.

در ضمن اگر در هر مرحله از خریدتان با مسئله‌ای برخورد کردید که نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با پشتیبانان ما در یوتراوز به شماره تماس 1548 تماس گرفته و راهنمایی شوید. پشتیبانان ما در یوتراوز 24 ساعته برای پاسخگویی به شما در خدمتتان هستند. همچنین برای استرداد بلیط هواپیما نیز باید از قسمت پروفایل خود در سایت یوتراوز درخواست کنسلی بلیط خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت بلیط شما کنسل شود.پرترددترین مسیرهای پروازی به مقصد تهران
سوالات متداول
 • قیمت بلیط هواپیما بصره به تهران به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ بلیط هواپیما بصره به تهران به مواردی همچون نوع پرواز، زمان پرواز، ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز و مواردی از این دست بستگی دارد. بنابراین اگر به دنبال خرید بلیط هواپیما بصره به تهران هستید، بهتر است به این موارد در هنگام خرید توجه داشته باشید.
 • برای خرید بلیط هواپیما بصره به تهران به صورت اینترنتی به چه مدارکی نیاز داریم؟
  برای تهیه اینترنتی بلیط هواپیما بصره به تهران همراه داشتن اطلاعات پاسپورت به همراه رمز دوم کارت بانکی و ایمیل و شماره تماس از جمله مواردی هستند که نیاز است تا در طول خرید بلیط هواپیما همراه خود داشته باشید.
 • چرا ذکر شماره تماس در هنگام خرید اینترنتی بلیط الزامی و ضروری است؟
  به این خاطر که اگر به هر علتی در زمان پرواز و سایر موارد مربوط به پرواز تغییری صورت گرفت، به شما اطلاع داده شود.
 • آیا این امکان وجود دارد که از بلیط هواپیما خریداری شده خود پرینت بگیریم؟
  بله این امکان وجود دارد. چرا که شما در هنگام خرید بلیط، ایمیل خود را هم وارد کرده‌اید و زمانی که بلیط خود را خریداری کنید، نسخه‌ای از آن برای شما به ایمیل‌تان ارسال خواهد شد که با آن خواهید توانست از بلیط خریداری شده خود پرینت بگیرید.
 • آیا امکان استرداد بلیط هواپیما بصره به تهران در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید در صورت پشیمانی از خرید خود آن را به سادگی استرداد کنید. با این حال امّا باید توجه داشته باشید که در صورت استرداد بلیط خود، مبلغی به عنوان جریمه از شما کسر خواهد شد که بستگی به قوانین و شرایط تعریف شده در هنگام خریداری بلیط دارد.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز