اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا مشاهده اطلاعیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما بصره به مشهد

یکی از بهترین راه‌های سفر از بصره به مشهد خرید بلیط هواپیما برای بازدید از جاهای دیدنی مشهد است. برای خرید بلیط هواپیما و سفر از بصره به مشهد کافی است در قسمت جستجو بلیط، بلیط مورد نظر خود را بر اساس تاریخ و زمانی که مدنظرتان است جستجو کنید. پس از جستجو لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز بصره به مشهد برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنید. همچنین می‌توانید بلیط پرواز بصره به مشهد خود را به صورت لحظه آخری از یوتراوز خریداری کنید. برای خرید این نوع بلیط از یوتراوز خیالتان راحت خواهد بود که مناسب‌ترین و در عین حال بهترین بلیط پرواز بصره به مشهد را به صورت لحظه آخری تهیه کرده‌اید. امکان خرید بلیط هواپیما به صورت چارتری نیز در سایت یوتراوز وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط هواپیما، راهنمای سفر به مشهد را مطالعه کنید. 

نقشه شهر مشهد

رزرو بلیط چارتر یا سیستمی پرواز بصره به مشهد

با خرید بلیط هواپیما بصره به مشهد از یوتراوز می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت چارتر و یا سیستمی خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر یا سیستمی کافی است پس از آنکه لیست بلیط‌های پیشنهادی پرواز بصره به مشهد برای شما نمایش داده شد، از میان آن‌ها که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید.
در صورتی هم که قصد دارید تا بلیط هواپیما بصره به مشهد خود را به صورت رفت و برگشت خریداری کنید، می‌توانید در هنگام جستجو بلیط مورد نظر خود برای پرواز بصره به مشهد گزینه رفت و برگشت را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز بصره به مشهد برای شما نمایش داده خواهد شد و می‌توانید از میان آن‌ها بلیطی که مدنظرتان است را تهیه کنید.
همچنین امکان استرداد اینترنتی بلیط خریداری شده نیز در سایت یوتراوز فراهم شده است تا اگر به هر دلیلی سفر شما کنسل شد نگران کنسلی بلیط خریداری شده نباشید.

سوالات متداول
 • برای خرید آنلاین بلیط هواپیما بصره به مشهد همراه داشتن چه چیزهایی الزامی است؟
  هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما بصره به مشهد از یوتراوز همراه داشتن پاسپورت و اطلاعات آن، رمز دوم کارت بانکی جهت خرید بلیط، ایمیل و شماره تماس از جمله مورادی است که همراه داشتن آن‌ها برای خرید آنلاین بلیط هواپیما بصره به مشهد الزامی است.
 • مدت زمان پرواز بصره به مشهد به چه مواردی بستگی دارد؟
  مدت زمان پرواز بصره به مشهد به موارد مختلفی همچون زمان پرواز، نوع پرواز، شرایط جوی، ایرلاین ارائه‌دهنده پرواز و موارد مختلفی از این دست بستگی دارد.
 • چرا هنگام خرید بلیط هواپیما بصره به مشهد از یوتراوز وارد کردن شماره تماس الزامی است؟
  به این خاطر وارد کردن شماره تماس الزامی است که اگر به هر علتی در پرواز شما تغییری ایجاد شد، از طریق شماره تماسی که در یوتراوز درج کرده‌اید به شما اطلاع داده شود.
 • آیا امکان چاپ کردن بلیط پرواز در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید پس از آنکه بلیط پروازتان خریداری شد، از طریق نسخه‌ای که به ایمیل‌تان ارسال می‌شود بلیط مورد نظر خود را چاپ کنید.
 • آیا امکان استرداد غیرحضوری بلیط هواپیما بصره به مشهد در یوتراوز وجود دارد؟
  بله این امکان وجود دارد و شما می‌توانید بلیط مورد نظر خود را به صورت غیرحضوری استرداد کنید. البته توجه داشته باشید که در صورت استرداد، مبلغی به عنوان جریمه کنسلی از شما کسر خواهد شد.
#
پیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنیدو از آخرین اخبار سفرها در ایام کرونا با خبر شوید
#