........
برای اطمینان از عدم ابطال پرواز ها، لطفا قبل از حرکت ، وبسایت فرودگاه های کشور را بررسی کنید یا با 199 تماس حاصل فرمایید.

رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به بصره

برای رزرو اینترنتی ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین بلیط هواپیما مشهد به بصره می‌توانید روی یوتراوز حساب باز کنید. برای این کار کافی است به قسمت جستجو بلیط مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را جستجو کنید. پس از جستجو، لیستی از بلیط‌های پیشنهادی پرواز مشهد به بصره برای شما نمایش داده خواهد شد که می‌توانید از میان آن‌ها بلیط مدنظر خود را در یوتراوز رزرو کنید.
همچنین اگر در هر مرحله از رزرو اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به بصره با سوال و یا نکته‌ای برخورد کردید، می‌توانید با شماره تماس 1548 تماس گرفته و توسط پشتیبانان ما در یوتراوز که به صورت 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما حاضر هستند، راهنمایی شوید و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
یوتراوز امکان فروش بلیط خارجی هواپیما به سایر مقاصد را نیز در دستور کار خود قرار داده است تا شما به راحتی بتوانید بلیط خود را در هر مسیری از سایت یوتراوز خریداری کنید.

پرترددترین مسیرهای پروازی از مبدأ مشهد

نقشه شهر بصره

خرید بلیط رفت و برگشت پرواز مشهد به بصره

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به بصره به صورت رفت و برگشت از یوتراوز می‌توانید، در هنگام جستجو بلیط گزینه رفت و برگشت را از قسمت فیلترهای جستجو انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمامی بلیط‌های رفت و برگشت پرواز مشهد به بصره برای شما نمایش داده خواهد شد و شما می‌توانید بدون دغدغه بلیط مدنظر خود را از میان آن‌ها انتخاب کرده و خریداری کنید.

در صورتی هم که قصد دارید تا بلیط هواپیما مشهد به بصره خود را به صورت چارتر و یا سیستمی تهیه کنید، می‌توانید به سادگی بلیط مورد نظر خود را از لیست نمایش داده شده بلیط‌های پیشنهادی یوتراوز که چارتر و سیستمی بودن آن‌ها مشخص شده است، بلیط مدنظر خود را خریداری کنید. همچنین برای استرداد بلیط هواپیما نیز می‌توانید به صورت اینترنتی از سایت یوتراوز اقدام کنید.

پرترددترین مسیر پروازی به مقصد بصره
سوالات متداول
 • هزینه پرواز مشهد به بصره به چه مواردی بستگی دارد؟
  نرخ پرواز مشهد به بصره به موارد متعددی همچون نوع پرواز، زمان پرواز و ایرلاینی بستگی دارد که پرواز توسط آن انجام می‌شود.
 • مدت زمان پرواز مشهد تا بصره چقدر است؟
  پرواز مشهد تا بصره به طور حدودی 2 ساعت زمان می‌برد. این مدت زمان ممکن است با توجه به شرایط آب‌وهوایی و تأخیر در پرواز با تغییراتی همراه شود.
 • کدام ایرلاین به صورت مستقیم از مشهد به بصره پرواز دارد؟
  هواپیمایی عراقی از ایرلاینی است که به صورت مستقیم و بدون توقف از مشهد به بصره پرواز دارد.
 • پرواز مشهد به بصره به کدام فرودگاه انجام می‌شود؟
  پرواز مشهد به بصره به فرودگاه بین‌المللی بصره انجام می‌شود. این فرودگاه حوالی شمال غربی این شهر قرار گرفته است و از مرکز شهر بصره حدود 20 کیلومتر فاصله دارد.
 • بهترین زمان برای سفر از مشهد به بصره چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما مشهد به بصره فصل تابستان و زمستان است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز