........
راهنمای استرداد بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی آسمان

شرکت آسمان جزو مهم‌ترین ایرلاین‌های ایران است. این شرکت شبکه پروازی بسیار گسترده‌ای در داخل کشور دارد به طوریکه  حتی پرواز به مناطق محروم نیز در مسیرهای پروازی آسمان در نظر گرفته شده است. تاریخ تاسیس هواپیمایی آسمان به سال 1359 برمی‌گردد و بعد از تاسیس، توانسته است گستره وسیعی از پرواز ها در آسمان کشور را از آن خود کند. پرواز‌های آسمان به 40 شهر داخلی و 13 کشور خارجی برقرار است. ناوگان هواپیمایی آسمان در حال حاضر 23 فروند هواپیما در اختیار دارد که شامل 6 فروند ایرباس، 5 فروند بوئینگ، 7 فروند فوکر و 5 فروند ATR است. آسمان علاوه بر جابه جایی مسافر، حمل بار را نیز در دستور کار خود دارد. 

پروازهای داخلی شرکت آسمان از ترمینال شماره 4 فرودگاه مهرآباد تهران است و پرواز‌های خارجی این ایرلاین از فرودگاه امام‌ خمینی است که تنها یک ترمینال دارد.

قیمت بلیط هواپیما آسمان

سامانه یوتراوز تمامی پروازهای داخلی و خارجی شرکت آسمان را پوشش می‌دهد. پروازهای سیستمی آسمان همیشه در دسترس و معمولا قابل استرداد هستند از این رو بسیاری از مسافران پرواز سیستمی آسمان را برای سفر خود انتخاب می‌کنند. اما اگر به‌ دنبال بلیط ارزان قیمت از هواپیمایی آسمان هستید، می‌توانید بلیط های چارتر را بررسی کنید. معمولا بلیط‌های چارتر آسمان، از بلیط‌های سیستمی آن ارزان‌تر است. علاوه بر این بلیط های لحظه آخری نیز ممکن است با قیمت ارزان‌تر به فروش برسد برای اطلاع از قیمت بلیط‌‌های آسمان در سایت یوتراوز کافی است مبدا و مقصد و زمان سفر خود را وارد کنید و لیست بلیط‌ها را همراه با قیمت مشاهده کنید.

کنسلی بلیط هواپیما آسمان

استرداد بلیط هواپیما آسمان نیز مانند سایر ایرلاین‌ها در سایت یوتراوز امکان پذیر است کافی است وارد پروفایل خود شده و نسبت به کنسل کردن بلیط خود اقدام کنید. در تمام مراحل، اگر سوال یا مشکلی داشتید کافی است با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما مسافران محترم هستند تا سفر خوشی را برای شما رقم بزنند.

خرید بلیط هواپیمایی آسمان از سایت یوتراوز

در سایت یوتراوز امکان خرید آسان بلیط هواپیما فراهم شده است کافی است مبدا، مقصد و همچنین زمان حرکت خود را انتخاب کنید و لیست پرواز‌های آسمان در مسیر مورد نظر را مشاهده کنید. با فیلتر قیمت فقط بلیط‌هایی که در رنج قیمتی مورد نظر شما هستند را مشاهده کنید و با فیلتر های زمان، نوع کلاس پروازی و ... انتخاب دقیق‌تر و سریع‌تری داشته باشید.

همچنین در سایت یوتراوز امکان رزرو هتل نیز فراهم است تا شما قبل از سفر هتل خود را رزرو کرده و از سفری بدون دغدغه لذت ببرید یوتراوز از مبدا تا مقصد همراه شماست و با ارائه خدمات مورد نیاز، سفر خوشی را برای شما رقم خواهد زد و در برگشت تا مبدا نیز در کنار شماست.

هواپیمایی آسمان
آسمان ایر
مهم‌ترین مقاصد داخلی و خارجی آسمان
مسیرهای هوایی آسمان
مسیرهای هوایی

شرکت آسمان یکی‌از مهم‌ترین ایرلاین‌ها در آسمان ایران به شمار می‌آید. ایستگاه‌های اصلی پرواز‌های آسمان در داخل کشور، شهر‌های تهران، شیراز، مشهد، اهواز، زاهدان، رشت، گرگان، ارومیه، آبادان، اردبیل، نوشهر، اصفهان، بندرعباس، چابهار، کیش و ایلام است.

مهم‌ترین پرواز‌های بین‌المللی آسمان، مسیرهای ارومیه استانبول، مشهد دوشنبه، شیراز مسقط،  زاهدان دبی، لامرد دبی، اهواز کویت و آبادان کویت است.

ممکن است شرایط خاص، روی پرواز های داخلی و یا خارجی تاثیرگذار باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از وجود پرواز آسمان یا سایر ایرلاین‌ها در مسیر مد نظر خود، با پشتیبانی سایت یوتراوز به شماره 1548 در ارتباط باشید.

سوالات متداول
 • بار مجاز هواپیمایی آسمان چه میزان است؟
  بار مجاز در پروازهای آسمان حداکثر تا 30 کیلوگرم است و ساک دستی به وزن حداکثر 5 کیلوگرم می‌توان به داخل کابین حمل کرد.
 • ناوگان هواپیمایی آسمان مجهز به چه هواپیماهایی است؟
  شرکت آسمان دارای پنج فروند ایرباس A320 ، یک فروند ایرباس A340، سه بوئینگ 727، دو بوئینگ 737، یک فوکر 100 و پنج ATR 72 است.
 • هواپیمایی آسمان چگونه ایرلاینی است؟
  این ایرلاین در سال 1359 از ادغام چهار شرکت هوایی تشکیل شد و در سال 1381 به سازمان بازنشستگی کشوری واگذار شد و جزو 5 شرکت عضو یاتا است.
 • ترمینال هواپیمایی آسمان در فرودگاه مهرآباد کدام است؟
  برای پروازهای خروجی از این فرودگاه برای شرکت آسمان ترمینال شماره 4 و برای پروازهای ورودی به فرودگاه مهرآباد برای ایرلاین آسمان ترمینال شماره 6 در نظر گرفته شده است.
لوگو اینستاگرام
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
اینستاگرام یوتراوز