اطلاع از آخرین شرایط سفر و استرداد با توجه به شیوع کرونا
#
#
#

خرید بلیط قطار همدان مشهد

یکی از راه های حمل و نقل بین شهرهای همدان و مشهد حمل و نقل ریلی است. مسیر ریلی همدان تا مشهد نسبتا طولانی بوده و از شهرهای ساوه، رباط کریم، تهران، سمنان، شاهرود و نیشابور می‌گذرد. قطارها، مسیر بین شهر همدان تا مشهد مقدس را در حدود 17 ساعت طی می‌کنند. برای خرید بلیط قطار از همدان به مشهد کافی است در سایت یوتراوز تاریخ حرکت خود را وارد کرده و از میان بلیط‌ها‌ی موجود، مناسب‌ترین را انتخاب کنید. دقت کنید که راه آهن همدان در فاصله 12 کیلومتری از مرکر شهر همدان و در جاده روستای رباط شورین قرار دارد.

قیمت بلیط قطار همدان مشهد

قطارهای زیادی مسیر ریلی همدان به مشهد را پوشش می‌دهند. قیمت بلیط قطار بستگی به نوع قطار و امکانات ارائه شده و همچنین زمان خرید بلیط دارد. در مسیر همدان به مشهد قطارهای 4 ستاره و 3 ستاره خدمات‌رسانی می‌کنند که بدلیل نوع خدمات ارائه شده قیمت بلیط قطارهای سه ستاره ارزان‌تر است. اگر نیازبه بررسی دقیق قیمت بلیط‌ها در این مسیر دارید کافی است تاریخ سفر خود را وارد کرده و لیست بلیط‌های موجود همراه با قیمت دقیق را بررسی کنید.

نقشه شهر مشهد

بلیط قطار همدان مشهد بن ریل

یکی از مهم‌ترین قطارهای مسیر همدان مشهد قطارهای 4 ستاره سروش از شرکت بن ریل است که در قالب کوپه‌های 4 نفره در این مسیر خدمات‌رسانی می‌کند این قطارها از امکانات رفاهی خوبی برخوردارند و بدلیل اینکه قطار همدان به مشهد بن ریل 4 ستاره است، هزینه بلیط آن بیشتر است.

بلیط قطار همدان مشهد رجا

علاوه بر قطارهای شرکت بن ریل مهم‌ترین شرکت ریلی در مسیر همدان به مشهد شرکت ریلی رجا است. رجا در این مسیر هم قطارهای سه ستاره و 6 تخته مقرون به صرفه و هم قطارهای 4 ستاره و 4 تخته دارد. برای خرید بلیط قطار رجا نیز کافی است زمان حرکت را در سایت انتخاب کرده و بلیط‌های موجود را مشاهده و بررسی کنید.

سوالات متداول
 • چه روزهایی بلیط قطار از همدان به مشهد موجود است؟
  معمولا بلیط قطار برای مسیر همدان به مشهد یک روز در میان وجود دارد برای اطلاع دقیق از تاریخ حرکت قطار ها، زمان حرکت خود را وارد کرده و از وجود یا عدم وجود قطار مطمئن شوید.
 • چه قطارهایی در مسیر همدان به مشهد مسافرگیری دارند؟
  در حال حاضر شرکت ریلی رجا با قطارهای 4 ستاره سریر و امید و قطارهای سه ستاره پارسی و همچنین شرکت ریلی بن ریل با قطارهای 4 ستاره سروش خدمات رسانی می کنند که البته برنامه این قطارهای متغیر است.
 • قطار همدان به مشهد چند ساعت در راه است؟
  مسیر همدان به مشهد در حدود 17 ساعت توسط قطارهای طی می شود.
 • قطار همدان به مشهد از کدام شهر ها می گذرد؟
  این قطار از شهرهای ساوه، رباط کریم، تهران، سمنان، شاهرود و نیشابور می‌گذرد و در نهایت وارد ایستگاه مشهد می شود.
InstagramLogo
جذاب‌ترین تخفیف‌‌ها و مفیدترین مطالب گردشگریپیج اینستاگرام یوتراوز را دنبال کنید
#